Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pomoc,treba mi ideja?!

Drage krpicarke,kao što san napisala na svom profilu u planu mi je prodaja i dječje robice,obuće i ostaloga vezanog za mališane,ali zbog skorog preseljenja u drugi grad ja jednostavno to ne stignem poslikati,pisati opise i dr.Posto ne znam gdje da prodam brzinski jer je robica stvarno očuvana i kvalitetna zao bi mi bilo da ostane po kutijama a i meni bi dobro došlo novčića, jedino sto mogu ponuditi za sada je ako koja krpicarka iz Osijeka i okolice želi vidjeti i kupiti slobodno mi se može javiti i sve se dogovorimo kada želi doci!? A ako neka od vas zna tko kupuje, ili otkupljuje,zahvaljujem unaprijed!
2016 04 21
koji su brojevi dječje robice?Ima nas zainteresiranih
2016 04 21
Moram točno pogledati, al nisam naglasila većinom je ženska robica, od 0-5,6g...bodija,suknji,haljinica,majica kratkih,dugih rukava,stvarno ima svega, i to je sad samo.ljetna roba,a da ne pričam o zimskoj!
2016 04 21
ojoj ja trebam za dečka,.ok hvala
2016 04 21
Ma nista😉...👋
2016 04 21
Dobro da si otvorila ovu temu jer je najbolje ovoliku kolicinunodjece ako ti je hitno prodati jednoj osobi koja to noze doci pokupiti... Probaj i preko facebooka..
2016 04 21
da sam bar blize da mogu doc pogledat sta sve ima :(
2016 04 21
E draga Martina,da bar ja mogu nešto prodati ovako,jer ovo je od tri curice,nasljedjuju jedna drugu,a moj mali momak sve mu moramo kupovati jer od seke i sestrični ne može ništa(ajd nadje se nešto),ali teško!
2016 04 21
a moja cura je prva pa nema od kog naslijediti. a nema potrebe sve kupovati novo. pa onda tu gledam sta se nudi. iako vecina pretjeruje s cijenama :/
2016 04 22
Ii prosle prijave.. Gledaj, ne bi bilo lose mozda na autopijaci, ako si za takve akcije, vjerujem da bi tamo brzo otislo..
2016 04 22
Hvala ti na trudu i inf.ovaj mjesec sigurno se ne mogu ugurati a sto se tiče pije, morat cu nešto smisliti!
2016 04 22
Ako je netko zainteresiran da vidi sta ima svega od robice i obuće nek se slobodno javi iako sam odselila...(na spremljenom je)👋!
2016 05 08