Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

kist ili blender za tekuci puder?

do sada sam ga stavljala s prstima, odlucila sam malo unaprijed svoje unijece sminkanje, sto mi savjetujete da kupim za tekuci puder kist ili blender? ako kist kakav i koji? ja bi ipak neku jeftiniju varijantu.
2016 04 22
Za probu nanošenja pudera kistom imaš u kiku paket kistova raznih veličina za 20-ak kn (4-5 kistova, 1 je veliki) nije puno pa ako ti se svidi onda kupiš neki bolji kist jer bezveze ćeš bacat novac na neki skupi kist ako ti se ne svidi taj način nanošenja pudera ;)
2016 04 22
Ja sam uzela blender za probu, bzvz. Prsti su zakon :)
2016 04 22
Ja sam se uvijek šminkala prstima pa sam prije tjedan dana kupila onu spužvicu rozu (u Bipi). Ja sam oduševljena. Samo prstima stavim kao ''točkice'' pudera po cijelom licu pa to onda ''utabam'' tom spužvicom. Sve je ravnomjerno naneseno, baš super super. Puno mi ljepše izgleda. :) Htjela sam kupiti set kistova, ali sam seljak za to. :P
2016 04 22
Prstiiiiii
2016 04 22
Ja koristim blender, iz Avona sam ga naručila..Odličan mi je, super mi razmazuje i sve je ujednačeno, i primjetila sam da mi se lice počistilo od kad ne nanosim prstima..
2016 04 22
Ja sam kupila kist u mulleru, prije toga sam sa spužvicom, sa prstima ti nikad ne moze ispasti lijepo i ujednačeno
2016 04 22
Korektor stavljam blenderom (opet uz pomoc prsti) a puder kistom. Za puder imam Zoeva 102 i prvi je skuplji moj kist te vrste, i odlican je bar sa malo teksturom guscim puderima koje imam. Imam b.blender iz Dm-a pink..uzasan je, uvuce u sebe pudera a nista ne napravi. Ne mozes ni posteno oprat, pjeni se i cijedi beskrajno.. Taj nikako ne savjetujem.
2016 04 22
Real techniques face expert brush <3
2016 04 22
definitivno kist... spužvica previse upija
2016 04 22
> lprimozi: > Real techniques face expert brush <3 Slažem se.. Odličan!
2016 04 22
uvijek kist i ništa drugo...i to kvalitetan...razmisli ovako: krpice, obuću i ostalo mijenjaš i bacaš s vremenom - ali svoje lice uvijek nosiš :)
2016 04 23
Za tekući puder svakako ili kist ili beauty blender. Ja sam više za beauty blender, imam ih jedno 10 hahah ... kad jednom vidiš kako ti fantastično izgleda puder koji si nanijela s drugačijom tehnikom zaljubit ćeš se :)
2016 04 23