Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kupovina.... :)

Postovanje, Ja sam iz Srbije, tacnije Beograda. Zovem se Majda i (unapred se izvinjavam sto sam upala sa temom kojoj mozda nije mesto ovde da me ne blokirate) zanima me da li postoji mogucnost kupovine tj porucivanja garderobe sa Hrvatskih krpica ? Da li su neke devojke zainteresovane za saradnju ? Kupila bih licno ja brdo stvari koje ovde vidim, ali nisam nikad do sada tako kupovala. Moze pomoc, konsultacija bar od nekog. Unapred se zahvaljujem pre svega na iskrenosti i nadam se pozitivnim recenicama
2016 05 20
ako ti se svida, slobodno kupis :) meni osobno je svejedno tko ce od mene kupit. ak uplati novce, ja saljem bilo gdje :D samo je problem postarina, ak se ja dobro sjecam, neke cure su provjeravale i zakljucile da im je postarina jako velika
2016 05 20
Da...i ja sam cula za to. Ali kad se uporede cene ovde i kod Vas dodjem na isto sa tom postarinom. Hvala Martina :) Zato sam i otvorila ovde nalog, da mogu stupiti u kontakt sa ljudima i zapoceti saradnju :)
2016 05 20
ako ti se isplati, jos bolje :) ako te zanima nesto kod mene, slobodno se javis ;)
2016 05 20
Ako si zainteresirana za nešto od mene, također.. Sve se dogovorimo i ja šaljem, samo provjerimo koliko je poštarina i to je to :)
2016 05 20
Poštarina je užasno skupa, ali možda se možeš dogovoriti s nekim za opciju busa ili sl. Sretno! :)
2016 05 20
Meni takodjer je svejedno tko ce kupiti od mene, jedino ta pt zeza
2016 05 20
Slobodno:) I da mozda najbolje busom
2016 05 20
Hvala Vam drage cure mnogo...ja se samo nadam da necu naici na neprijatnosti, posto ih ima i kod nas u Srbiji. Mislim, kako kazu 1000 ljudi, 1000 cudi. Probam, nesto izaberem sta mi treba za pocetak pa sta bude....nesto malo jeftinije npr :)
2016 05 20
Meni je isto svejedno tko ce kupiti, samo sam iznenađena jer sam bila uvjerena da je u Srbiji jeftinije nego kod nas :o
2016 05 20
Također, sam za, kunice su kunice, odakle dolaze, svejedno. Samo pitaj ako si nađeš šta.
2016 05 20
A šta je sa Tiskom? Kako ide njihovo slanje?
2016 05 20
Tiskom se može slati i u drugu državu.Jel slao netko?
2016 05 20
Iskreno tako mi je svejedno gdje cu artikle slati. Ali mislim da se mozda vise isplati slati busem.
2016 05 20
Pozz Majda, raspitaj se o poštarini i mislim da možeš kupovati sretno zaviri i kod mene lp :)
2016 05 20
1 2