Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Prijemni na FFZG 2016

Bok curke! :) Idem na prijemni na ffzg u 7. mjesecu i trebam vašu pomoć :))) Ako netko ima skripte ili zadatke od pripremni sa algebre ili trinoma, za ovaj matematičko logički dio, puno bi mi pomogle... pauzirala sam godinu i sad sam ispala iz štosa pa bi malo provježbala, a ne živim u Zg pa ne mogu samo otići na pripreme.. :/
2016 06 04
Oni očito nemaju pojma kako izgleda prijemni na ffzg - jer to ustvari niti nije prijemni nego test intelektualnih sposobnosti - logički zadaci. Riješiti i prepoznati takve zadatke ili znaš ili ne znaš, nikakve pripreme ti tu ne mogu pomoći. Te pripreme su tu samo da privatna učilišta zgrnu pare
2016 06 04
Emelena, moja je kolegica išla na pripreme za taj ispit, i super ga je napisala, ne mogu se svi zadaci naučiti, ali se moue shvatiti bit zadataka i provjezbati se, naravno da se mozak može vježbati, time i inteligencija povećavati, zato ako želiš upasti, idi na te pripreme ili si nadji skripte. Ja ih nemam, ali želim ti sreću.
2016 06 05
LaLeche :) :) :) Puno ti hvala na trudu, ali ne mogu do Zagreba na pripreme, preskupo mi je... Sinoć mi je cura sa fejsa odgovorila na status na kojem tražim skripte i ponudila mi ih u zamjenu za čašćenje kavom :D I slažem se s tobom da se zadaci mogu nvježbati, pogotovo ovi matematički jer su to tipovi zadataka za koje postoje prečice i formule kako bi se što prije riješili. A s obzirom da sa 40 zadataka u 60 minuta, imaš 1.5 minutu po zadatku, pripreme su bitne - bile u učilištu ili kod kuće. marlenamarlena Potpuno se slažem da zgrću pare, a šta misliš zašto filozofski uopće ima takav ispit za kojeg se kao ne treba pripremati, a svi znaju da treba? Tj, većinom Zagreb i okolica zna. Ja recimo prošle godine kad sam išla, nisam ni čula da postoje pripreme za njega jer nitko oko mene nije išao na njih, na stranici je pisalo da se ne treba i ne može pripremiti za taj test...dođem na prijemni, a ljudi iza i oko mene pričaju šta su radili na pripremama. I još sam si mislila kak su bacili pare za glupost. zato ove godine, kad već ne mogu na pripreme, sam pokušala naći skripte. I našla sam, hjuj *briše znoj sa čela* tražila sam malo više od tjedan dana i onda sam otvorila ovu temu na krpicama, vi ste mi cure bile zadnja nada, hvala vam puno na pomoći :* drž'te fige 2.7.! :D
2016 06 06
Držim fige, sretno! :")
2016 06 06
ja sam prošle godine položila taj ispit i iznenadila sam se kako sam ga dobro riješila, nisam išla ni na kakve pripreme - samo zato kažem, smatram da pripreme nisu potrebne. naravno, pomaže ako otprilike znaš kakvog su tipa zadaci da te ne zateknu, ali tu je dovoljno vidjeti onih par na stranici ffzg. U svakom slučaju, sretno i ne brigaj puno jer se na kraju budeš iznenadila rezultatima! :) U većini slučajeva nemoj mijenjati mišljenje i ne mozgaj previše jer ćeš se samo zbuniti, pogotovo s onim teksturama - većinom su točni zadaci i bili baš oni za koje sam prvo pomislila da jesu..
2016 06 09