Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Recepti za suhe kolače

Bok.Molim Vas provjerene recepte za kolače,samo da nisu kremasti.Trebaju mi za jednu feštu.Kao npr.svadbeni.HVALA.
2016 06 05
Evo keksi moje bake: 1kg brašna 60 dkg masti 40 dkg šećera 4 jaja za miris vanilija ili limun
2016 06 05
ja pečem suhe kolače raznih vrsta i što je bitno što dulje stoje to su bolji.osim klasičnih pravim i zdrave i za dijabetičare, ako si zainteresirana ili neko drugi možemo se vrlo lako dogovoriti o svim detaljima, trebaš probati ako si za nove ukuse pozz
2016 06 08
ovaj kolačič obara s nogu :") i svi se iznenade jer je unutarnja smjesa drugačija i finija od ostalih :") ETICE tijesto 1/2 kg brašna-glatkog 1 margarin 1 kiselo vrhnje FILA 20dag oraha 20 dag šećera 1 vanili 10 dag grožđica-sve to sjedini na laganoj vatri dodaj malo ruma 1 naribanu naranču i sok od te naranče pripravljeno tijesto razvaljaj i manjom čašom izradi okrugle oblike te puni smjesom po sredini (pola male žličice) prepolovi tijesto-krug..tako da dobiješ polumjesec te sa vilicom spoji krajeve peci na laganoj temperaturi 150"c dok ne požute te ih vruče uvaljaj u štaub dobar tek!! <3
2016 06 10