Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

windows 10 aktivacijski kod

hej, instalirala sam novi windows na novi laptop koji samo podržava windows 10, ali sve ispočetka. i sad bi ga mogla koristiti samo neko određeno vrijeme, trebalo bi ga aktivirati s ključem.... jel ima ko taj ključ, tj. aktivacijski kod molim vas ako se može to nekak posudit?
2016 06 10
aha ti imas već windows instalirano,onda na netu nađeš key i možeš skinuti sa torenta key za win10
2016 06 10
neće, kaže da je kod pogreške 0x8007007b, a taj kod bi trebao odgovarat i neće
2016 06 10
navlakuša je ta "besplatna desetka" inače uvijek traže pare na kraju nema posudbe koda :D
2016 06 10
Meni se prokletstvo od desetke naguravalo i nuđalo svakodnevno milion puta, i jedan dan se samoinstalioralo ]:( S*ebalo mi sedmicu ]:( Vratila sedmicu s trajnim posljedicama od nasilne desetke...
2016 06 11
> PetiElement: > Meni se prokletstvo od desetke naguravalo i nuđalo svakodnevno milion puta, i jedan dan se samoinstalioralo ]:( S*ebalo mi sedmicu ]:( > Vratila sedmicu s trajnim posljedicama od nasilne desetke... Slična stvar i kod mene. :O Al kad sam primijetila da se samoinicijativno, bez da uopcedajem pristanak za instalaciju (!)počela instaliravati, iscupala sam kabel iz zida. Nećeš, mamicu ti...! :@
2016 06 11
Ti si ga na vreme skužila :( Ja sam ga na gumb isto nasilno morala ugasiti, drukčije nije išlo :( I mom mužu se na poslu samodozvolilo instalirati, mislim helouu pa kaj je to :o Posla posle toga satima
2016 06 11
meni se također instaliralo,ali ja sam sva sretna sa 10 tkom
2016 06 11
> SaraKedavra: > Kategorički odbijam staviti 10ku, ali zbog sigurnosnih i špijunskih postavki koje ima ugrađene u sebi. Nije bezveze besplatna Erm...salis se ili si ozbiljna?,:) Ne znam je li bolja ili ne i to mi je poprilično svejedno jer ono što me odbija je to guranje pod nos i bez da me itko išta pita prisilnu instalacija. Onak, odjebi. ]:(
2016 06 11
Ne šalim se, pročitaj uvjete korištenja i čemu sve microsoft ima pristup. Nije da imam šta skrivati, ali moja privatnost je moja privatnost, fakof od toga što imam na kompu i što radim svojim kompom. Ima puno članaka na netu na tu temu. A prisilna instalacija...to pogotovo! Mojoj mami je tako prebacilo odjednom, poludila je. Zbog tog sam išla prekopat po svom kompu i vidjeh da mi je instalacija predviđena bila za par sati, reko nećeš razbojniče! Džabe mi to kad mi i dalje to radi, svaki dan provjeravam i klikćem cancel, već sam paranoična. :@
2016 06 11
ošit :/ nisam znala za ovo špijuniranje :o mislim, meni je dobro, jer mi je nedavno crkao stari laptop, a onda sam nabavila još stari, i nemam ništa na njemu.. niti nešto posebno surfam. nemam ni web kamericu :') nema straha. osim serija i slika za moje krpice, praktički nemam ništa. i za fax naravno..
2016 06 11