Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Bojanje starki

Da li netko zna s čim da obojam conversice? Crne su boje inače ali su od pranja postale smeđe. Ima li kakva boja za njih?
2016 06 18
Ja sam bojala svoje tamnoplave jer su postale sivkaste od puno nosenja. Bojala sam ih bojom za tkaninu iz Mullera, 20 kn kosta. Trakom sam zaljepila djelove koji se nebi trebali bojati(ono sve bijelo) i stavila u posudu s vodom i bojom na pola sata. Nazalost, trake su se odljepile i pobojao se i dio bijelog, i npr onaj pravokutnik na vrhu gdje pise Converse. No medutim, nakon toga sam ih osusila i stavila u vesmasinu na 30 stupnjeva, i izasle su kao nove :) Boja je ostala samo tamo gdje treba biti. Jedino je iznutra takoder poplavilo, ali ja sam te starke onda prodala ovdje i korisnica je bila prezadovoljna nakon par tjedana nosenja, tako da se ocito carape nisu farbale :)
2016 06 19
Hvala! Probat ću s tom bojom.
2016 06 19
Boja iz Muller - DA. S tim da starke možeš bez beda i u mašinu ubaciti skupa s bojom, na neki kraći program na 30.
2016 06 21
Onda mašina odradi i bojenje i ispiranje :) Manje posla. Muller ima te boje od 20kn koje su u prahu ako se ne varam, i tekuće za 40kn. Za starke mislim da je dovoljna i ova boja od 20kn, pogotovo ako samo treba osvježiti boju.
2016 06 21