Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

ERF - soc. ped. i rehab.

Pozdrav :) moze li mi netko napisati najčešća pitanja s prijemnog za ova dva smjera? Hvala!
2016 06 19
Bok... evo ovako, imam dosta pitanja i potpitanja i nadam se da ce se ovdje naci netko ko ce moci odg bar na neka... stvarno nezz gdje bi pitala :S ... naime, završila sam preddiplomski studij socijalnog rada u Mostaru... htjela bi upisati specijalnu pedagogiju... bude li navala na soc. pedagogiju na diplomskom studiju?? igra li prosjek na faksu veliku ulogu ( čitaj, bilo mi je bitno samo proci, nisam nikad "ganjala" velike ocjene) i sad mi zao zbog toga... sta je s razlikom predmeta? polaze se prije prijemnog ili nakon što osoba upiše određeni fakultet? ubraja li se u ukupan prosjek i ocjena kojom smo obranili rad? 😃 previse pitanja, znam... ali valjda ce se naci netko ko ce bar nesto znati 😃
2016 06 20
Krpice, nađi mail ili broj telefona pročelnika odjela i obrati mu se. Kad sam se ja raspitivala za druge fakseve, odgovorili su mi svi u roku dan, dva. Tako ćeš dobiti najtočnije informacije. Obavi si nostrifikaciju diplome ako već nisi da se ne moraš s time zezati u zadnji čas :)
2016 06 20