Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

HITNO tražim haljinu za vjenčanje,veličina S!

> Mirika1: > > Tina2108: > > Boja je nebitna > > Imam manje od 24 sata da nađem haljinu za vjenčanje > > Neka cijena bude pristupačna > > Molim Vas lijepe i elegantne haljine > > Ne moraju biti dugačke > > Boja nebitna > > Slike stavite tu pa Vam se javim ☺ > > Hvala unaprijed > Budući da ti hitno treba, a iz Osijeka si...zašto u tražilicu ne ukucaš "haljine Osijek"? > Pa pošalješ upite curama čije ti se haljine svide? > E da..i kad budeš dogovarala primopredaju, ugovori mjesto sastanka neki parkić? ili neko mjesto gdje imate visoko drveće bujnije krošnje..onak, znaš, radi sunćanice..da te curke čekaju u hladovini, ak se ne budeš držala dogovora :P :') :') :') :') :') :')
2016 07 05
,:) :') :'( :') ,:) :') prajslis tema x-)
2016 07 05
:')
2016 07 05
Možda neka od korisnica na primopredaju dojaše na sobu.
2016 07 05
> corygan: > Možda neka od korisnica na primopredaju dojaše na sobu. noseći ohlađeno pivo???? uuuu, i ja bi takvu primopredaju.
2016 07 05
> mirnaz: > > corygan: > > Možda neka od korisnica na primopredaju dojaše na sobu. > noseći ohlađeno pivo???? uuuu, i ja bi takvu primopredaju. Ok, pretpostavimo da su na sobu bisage. U jednoj je pivo, dobro ohlađeno, tamno...U drugoj je semmić iz sabveja s mitbolzima i ben end đeriz slajo za mene. Bi li se dalo živjeti s tim? x-)
2016 07 05
cory, ti samo sladoled žicaš :) opskrbi se da imaš dovoljno doma kad zagusti, cory, cory.... :)
2016 07 05
> corygan: > > mirnaz: > > > corygan: > > > Možda neka od korisnica na primopredaju dojaše na sobu. > > noseći ohlađeno pivo???? uuuu, i ja bi takvu primopredaju. > Ok, pretpostavimo da su na sobu bisage. U jednoj je pivo, dobro ohlađeno, tamno...U drugoj je semmić iz sabveja s mitbolzima i ben end đeriz slajo za mene. > Bi li se dalo živjeti s tim? x-) oooooo, very much so! unutar 24 sata!
2016 07 05
"bavite se sobom". mislim da je to nova parola MK :')
2016 07 05
i ode tema...3.2.1...
2016 07 05
> ivalorena: > cory, ti samo sladoled žicaš :) > opskrbi se da imaš dovoljno doma kad zagusti, cory, cory.... :) Imam Ledove kanturine , one 3 okusa...Ali, da li je slaje ikad dosta?
2016 07 05
> corygan: > > ivalorena: > > cory, ti samo sladoled žicaš :) > > opskrbi se da imaš dovoljno doma kad zagusti, cory, cory.... :) > Imam Ledove kanturine , one 3 okusa...Ali, da li je slaje ikad dosta? ma čuj, teško je reći.......malo djeci i tebi - nikad :)
2016 07 05
> ivalorena: > "bavite se sobom". mislim da je to nova parola MK :') je je. mislim da je taj trend pokrenula kajzerica :-D
2016 07 05
> mirnaz: > > ivalorena: > > "bavite se sobom". mislim da je to nova parola MK :') > je je. mislim da je taj trend pokrenula kajzerica :-D hehe, da. od toga mi je jedino jače "nisam ja život i slobodno vrijeme ostavila na forumu". misli da je to moj favorit :')
2016 07 05
Čim ih se prozove da su uhvaćene s prstima u pekmezu, povlače kartu neimanja života i bavljenja sobom. Evo brate, ne bih se bavila sobom da mi nisi ti rekla. Odoh se sad počešljati i oprati zube. Egzistiram isključivo zahvaljujući "bavite se sobom" paroli :') :') :')
2016 07 05