Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

HITNO tražim haljinu za vjenčanje,veličina S!

> Majalike: > Curke koje se trudite, nije da osobno ne bih pomogla i ponudila il našla..al od otvaranja teme je prošlo satii, a njoj treba u manje od 24 da nađe, dogovori, uplati, da joj se pošalje..i to sve nekako ALI DA I STIGNE! > Zar vam ne zvuči malo čudno??? > Bar malo? I da ne spominjemo druge detalje.. > A da ne govorim da je uopće nema a hitno joj je.. > Ojjojjj.. šta se ti javljaš, prodaješ nedozvoljene artikle...........al ti se svugdje javljaš
2016 07 05
:')
2016 07 05
> ivalorena: > > Majalike: > > Curke koje se trudite, nije da osobno ne bih pomogla i ponudila il našla..al od otvaranja teme je prošlo satii, a njoj treba u manje od 24 da nađe, dogovori, uplati, da joj se pošalje..i to sve nekako ALI DA I STIGNE! > > Zar vam ne zvuči malo čudno??? > > Bar malo? I da ne spominjemo druge detalje.. > > A da ne govorim da je uopće nema a hitno joj je.. > > Ojjojjj.. > šta se ti javljaš, prodaješ nedozvoljene artikle...........al ti se svugdje javljaš Hoćemo na kavu pa da vidimo u čemu je problem???
2016 07 05
> Majalike: > > ivalorena: > > > Majalike: > > > Curke koje se trudite, nije da osobno ne bih pomogla i ponudila il našla..al od otvaranja teme je prošlo satii, a njoj treba u manje od 24 da nađe, dogovori, uplati, da joj se pošalje..i to sve nekako ALI DA I STIGNE! > > > Zar vam ne zvuči malo čudno??? > > > Bar malo? I da ne spominjemo druge detalje.. > > > A da ne govorim da je uopće nema a hitno joj je.. > > > Ojjojjj.. > > šta se ti javljaš, prodaješ nedozvoljene artikle...........al ti se svugdje javljaš > Hoćemo na kavu pa da vidimo u čemu je problem??? Majo, ne možeš preko reda. Meni se obećala za na kavu.
2016 07 05
Možeš i ti doći...gdje kuća nije tijesna nije čeljad bijesna..tako jel :') da, tako je..
2016 07 05
Oho, tulum. :D
2016 07 05
> Majalike: > Meni je baš drago, bar došla javit da se cure ne trude dalje, al osobno sumnjam da si ju našla na krpicama jel??? > A uostalom tako se to i radi, odeš lijepo u dućan i svi happy... > Eto, ti super, mi bljak...sve pet!!! High five!!! Ili low five?? Jesi odlučila koje si nacionalnosti? Pitam pošto kao papa pričaš 10 različitih jezika pa ono pitam 😁
2016 07 05
> Tina2108: > > Majalike: > > Meni je baš drago, bar došla javit da se cure ne trude dalje, al osobno sumnjam da si ju našla na krpicama jel??? > > A uostalom tako se to i radi, odeš lijepo u dućan i svi happy... > > Eto, ti super, mi bljak...sve pet!!! High five!!! Ili low five?? > Jesi odlučila koje si nacionalnosti? Pitam pošto kao papa pričaš 10 različitih jezika pa ono pitam > 😁 Ohoo, evo i tebe..bosanka sam.. Al to nema veze..ugl ako se i dalje ljutiš zbog haljine samo daj, al daj malo skontaj koliko je nelogično duž cijele Hrvatske tražit zadnji čas haljinu..da si napisala Osijek bilo bi logično.. A ako te veseli mene prozivat ..more ..uživaj. Samo ja se često trudim ( ok nije baš uvijek uspješno, ali se trudim ) biti koliko toliko objektivna...pa ne vidim baš od svih da sam ti najzanimljivija, al biće da je znog nacionalnosti..jel?
2016 07 05
cory, kavicu pijemo čim dođeš <3 i još jedna škorpionka je dobrodošla, a ona zna koja je 8-)
2016 07 05
> Majalike: > > Tina2108: > > > Majalike: > > > Meni je baš drago, bar došla javit da se cure ne trude dalje, al osobno sumnjam da si ju našla na krpicama jel??? > > > A uostalom tako se to i radi, odeš lijepo u dućan i svi happy... > > > Eto, ti super, mi bljak...sve pet!!! High five!!! Ili low five?? > > Jesi odlučila koje si nacionalnosti? Pitam pošto kao papa pričaš 10 različitih jezika pa ono pitam > > 😁 > Ohoo, evo i tebe..bosanka sam.. > Al to nema veze..ugl ako se i dalje ljutiš zbog haljine samo daj, al daj malo skontaj koliko je nelogično duž cijele Hrvatske tražit zadnji čas haljinu..da si napisala Osijek bilo bi logično.. > A ako te veseli mene prozivat ..more ..uživaj. Samo ja se često trudim ( ok nije baš uvijek uspješno, ali se trudim ) biti koliko toliko objektivna...pa ne vidim baš od svih da sam ti najzanimljivija, al biće da je znog nacionalnosti..jel? Ne ljutim se gospođo Na prvu ste mi djelovali okej dok nisam pročitala drugi dio vašeg komentara Nije zbog nacionalnosti,zbog karaktera je ☺
2016 07 06
> ivalorena: > cory, kavicu pijemo čim dođeš <3 i još jedna škorpionka je dobrodošla, a ona zna koja je 8-) Ponijet ću slaju pod jednom, škorpionku pod drugom rukom. :")
2016 07 06
Ja ću sad uletit ko padobranac, ali...Kakve veze nacionalnost ima sa znanjem više jezika? :smajlić sa 3 upitnika nad glavom:
2016 07 06
> SaraKedavra: > Ja ću sad uletit ko padobranac, ali...Kakve veze nacionalnost ima sa znanjem više jezika? :smajlić sa 3 upitnika nad glavom: HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA :') :') :') :')
2016 07 06
Uvijek propustim zabavu. jebo život.
2016 07 06
ma sara ti si svecki čoek.
2016 07 06