Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

HITNO tražim haljinu za vjenčanje,veličina S!

a sta je sa ljubomorom? <3
2016 07 05
> flapperLust: > a sta je s ljubomorom? <3 To ide po difoltu. x-)
2016 07 05
hehehe, ne zaboravi se umiti...... mislim da je kajza imala inačicu "okrenite se sebi". baš kako biblija nalaže. :')
2016 07 05
a ček ,kad smo na teritoriju kajze ,jeli ona pričerica / časna ? ili je to bila kamuflaža?
2016 07 05
> ivalorena: > hehehe, ne zaboravi se umiti...... > mislim da je kajza imala inačicu "okrenite se sebi". baš kako biblija nalaže. :') Priprala sam se i evo me, listam Bibliju.
2016 07 05
> flapperLust: > a ček ,kad smo na teritoriju kajze ,jeli ona pričerica / časna ? ili je to bila kamuflaža? Ta, glavom i bradom. Vjeroučiteljica.
2016 07 05
bora1990 ovo je navlakuša, nemoj lijepit sličice da ne bi ostala popišana....dotična nema namjeru kupiti haljinu
2016 07 05
One neutralne nisu tamo za dekoraciju.
2016 07 05
> corygan: > > flapperLust: > > a ček ,kad smo na teritoriju kajze ,jeli ona pričerica / časna ? ili je to bila kamuflaža? > Ta, glavom i bradom. Vjeroučiteljica. divotica :)
2016 07 05
Samo opušteno x-) 8-)
2016 07 05
> Tina2108: > Seljaštvo > Hvala ženama koje su se javile i pokušavaju mi pomoći > A hvala i vama koje ste glavne u svakoj temi,iako nažalost ne zanimljive pa odoh naći svoju haljinu (boja nebitna,veličina još nebitnija-kao i vi) > Oplakah,jel reci kakva ti treba. ja sam ti S velicina
2016 07 05
Ak poklanjate, kul. Ak saljete prije vidljive uplate, jos bolje. Nemojte se iznenadit ak godota docekate prije nego pare. :') banka ne radi.
2016 07 05
Curke koje se trudite, nije da osobno ne bih pomogla i ponudila il našla..al od otvaranja teme je prošlo satii, a njoj treba u manje od 24 da nađe, dogovori, uplati, da joj se pošalje..i to sve nekako ALI DA I STIGNE! Zar vam ne zvuči malo čudno??? Bar malo? I da ne spominjemo druge detalje.. A da ne govorim da je uopće nema a hitno joj je.. Ojjojjj..
2016 07 05
Nasla prevarantica haljinu Hvala na podršci dame!😘
2016 07 05
Meni je baš drago, bar došla javit da se cure ne trude dalje, al osobno sumnjam da si ju našla na krpicama jel??? A uostalom tako se to i radi, odeš lijepo u dućan i svi happy... Eto, ti super, mi bljak...sve pet!!! High five!!! Ili low five??
2016 07 05