Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Iskustvo, balayage?

Ima li netko da je radio balayage? Imam crnu kosu vec 3 godine, dosadilo mi je više i bas zelim promjenu. Zeljela bi balayage plavkastih tonova, pa me zanima jel moguce iz crne doc do tog bez ostecenja velikog? Trazim vec danima salone koji to dobro rade, jer sam cula da je kod dosta cura ispao ombre iako su rekle frizerki da zele balayage :O i zna li netko kako se kreću cijene? Jel spada u bojanje ili je skuplji tretman? Hvala :)
2016 07 07
Ja sam brineta i imam balayage plavih i bakrenih nijansi. Sa crne ces tesko postici to sto zelis bez bojanja cijele kose u neke smede nijanse. Crna u plavi balayage, nisam to ni vidjela jos uzivo.a zaista bi ti iskreno preporucila neku stvarno pouzdanu frizerku jer ce ti svi reci da to mozes bez problema i onda napraviti obicni ombre. Tako sam cula od nekoliko zena da su prosle. Ja imam lob do ramena i platila sam 260kn; ali frizerka mi je savjetovala da prije odem na more i pustim da mi se kosa malo posvijetli od sunca. I prezadovoljna sam jer ju nije puno trebalo kasnije bojati. Kod nas to ide po duzini kose i koliko jako izrazenu boju zelis. Zelim ti puno srece i da zaista ispadne kako zelis
2016 07 07
Crnu bojanu bez blajha nećeš uspjeti posvijetliti. Najbolje da uz bojanje uzmeš Olaplex trerman koji sprječava oštećenje kose prilikom bojanja, to ti je cca 150 kn na cijenu bojanja
2016 07 07