Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

HITNO!! Prebacivanje sa Šumarskog fakulteta na Agronomski

Pozdrav cure! Jel znate možda da li je moguće prebacivanje sa Šumarskog fakulteta na Agronomski? Ako znate nekoga tko je bio u takvoj situaciji ili je razmišljao o tome. Zanima me samo da li je to moguće i kada tj. na kojoj godini, kakva je procedura,... Uglavnom, svaki savjet bi dobro došao jer mi sestrična upisuje fakultet a htjela je Agronomiju i zasad je druga iza crte tako da vjerojatno neće uspjeti upisati, a za Šumarstvo ima pravo upisa pa ako je moguće to prebacivanje onda bi joj bilo bolje to nego da ide iz Zagreba u Osijek na Agronomiju. Nadam se da netko od vas zna nešto o tome. Hvala vam unaprijed!
2016 07 17
Znam da suradnja izmedju agronomskog i sumarskog nije neka iako su zgrada do zgrade. Nisu im bas srodni ciljevi.. ali najbolje pitati na agronomiji moze li se. Neka nazove ujutro.
2016 07 17
A da pitas na faksu? Onako, cisto logikom...
2016 07 17
Pa nije bas da nisam razmisljala logicki,i ja bih nazvala faks al nedjelja je, a danas joj treba ta informacija da zna sto ce upisati jer kolko sam ju skuzila, te liste na drzavnoj maturi se zakljucavaju valjda u ponoc danas, rekla mi je da bi do 18. trebala znati. Hvala svejedno!
2016 07 17
Ako bude imala dobre ocjene ce se moci i sa Agronomije u Osijeku prebaciti na agronomiju u Zagreb :)
2016 07 17
Odmah na početku mislim da se neće moći prebaciti. Od ljudi koji idu na šumarstvo čula sam da je teško pa možda bolje da upiše agronomiju u Osijeku jer će lakše skupiti dobre ocjene i olakšati si prebacivanje. Da treba imati u vidu i da odbor donosi odluku o odobravanju prebacivanja tako da postoji mogućnost da joj odbiju i zamolbu pa da će morati ostati na fakultetu koji je upisala.
2016 07 17
Liste se zaključavaju valjda 18. u 17:59 :) Na faksu će točno reći jel se može ili ne može prebaciti. A i moguće je da upadne na faks, jer se liste dosta promijene zadnji dan. Barem su se mijenjale dok sam ja upisivala.
2016 07 17
Ja cu joj ovo sve prenijeti, hvala vam na informacijama. Stigne se sutra nazvati i faks, a mozda i upadne u Zg-u, sad je 71. a primaju ih 70, bilo bi bas glupo da ovako ostane jer je bas na granici.
2016 07 17
Držimo joj fige :)
2016 07 18
Hvala :")
2016 07 18