Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ima li ovdje blogerica? Koje blogove čitate?

Pozdrav cure, zanima me ako imate blog ili intenzivno čitate nečiji blog? Mislim na naše balkanske... Kakvo imate mišljenje o blogovima i šta najviše volite pročitati? Ja sam tek krenula sa svojim i želim vidjet ako ima još kakvih :) Unaprijed hvala!
2016 07 24
Ako pitaš za modne blogove, meni je super Zorannah, a od naših domaćih Click4Chic :) Zavirim i na www.guerrillagirl.net nekad. Postaj link svojeg, baš me zanima. Ja bih isto otvorila blog, ali još uvijek nemam hrabrosti za to. :(
2016 07 24
Uglavnom prevladavaju ovi modni, volim prošvrljati kod Zorannahice, i Lovely Pepa (nije naš, ali je preslatka). Iako one uglavnom postaju svoje odjevne kombinacije, bilo bi mi fora da uz to napišu gdje su to nosile, što su radile.. malo neka priča..
2016 07 25
(duža) priča, anegdotica.. bilo što :")
2016 07 25
Theglamandglitter.com bivsa Zoranina naj prijateljica.Tamara inace srpkinja koja zivi u Engleskoj.puno je profinjenija od Zorane.pogledajte :)
2016 07 26
ja isto volim Lovely Pepa :")
2016 07 26
evo bacila oko; lijepo, pozitivno, želim ti puno uspjeha! :)
2016 07 26
NikiPiki jesi ulozila puno u blog? Bas izgleda kvalitetno.
2016 07 26
@blanka2 hvala :) @diabolique ne 😂 samo 75kn u godišnju domenu, drugo je sve besplatno i jer imam znanje :)
2016 07 26
Ne pratim redovno ni jedan, ali dosta često navratim na recenzije o kozmetici, više me to interesira. Ali tvoj je zaista lijep, puno sreće :")
2016 07 27
> andrejama: > Ne pratim redovno ni jedan, ali dosta često navratim na recenzije o kozmetici, više me to interesira. > Ali tvoj je zaista lijep, puno sreće :") Hvala 😊
2016 07 28