Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Šifre za znanstvene baze podataka (EBSCO i slično)

Bok, studiram socijalni rad na pravnom fakultetu i trenutno pišem završni. Bila bih jako zahvalna ako bi mi netko proslijedio šifre za baze sa znanstvenim člancima, jer su svi članci kad tražim literaturu poključani (samo abstracts) i ne mogu do literature :(
2016 08 03
Pristup bazama funkcionira putem IP raspona. Ebsco, Kluwer, LexisNexis, Scopus - sve dostupno na faksu. Neovlašteno davanje pristupnih podataka je temelj za raskidanje licence agreementa, a najčešće su to samo administratorski računi
2016 08 03
Kolovoz je, gospođo. Da mogu do faksa, vjerojatno ne bih pitala za šifre na krpicama ;) Imala sam šifre za Ebsco godinama i tražilica je odlična, ali je mijenjaju s vremenom i sad mi treba nova. Ako netko ima neku korisnu informaciju, cijenila bih pomoć, hvala.
2016 08 03
Monifique ne smaraj se. ;) Poslat ću ti, uostalom i profesori su davali šifre. ;)
2016 08 03
Hvalaaaaaaaaa :") <3
2016 08 03
To što vam profesori daju šifre, to neznači da oni ne krše LA. I NSk radi cijeli dan. :)
2016 08 04
Što bi bilo odlično rješenje da ne živim u Slavoniji... Problem je riješen, hvala svima ;)
2016 08 04