Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

ZABRANA uplate na karticu???

Dakle, možda malo nespretan naslov, ali trebaju mi informacije ako itko zna išta o navedenom. Došla mi je obavijest od banke u kojoj me upozoravaju da će mi ukinuti karticu i blokirati ju jer su na nju nepropisno uplaćivani novci?? Odnosno prema uvjetima za visa prepaid karticu nije dopušteno uplatiti sredstva na karticu prenosom sa transakcijskih računa poslovnih subjekata ( plaće, mirovine, dječji doplatak) Nemam ideju na što bi se to odnosilo? Jel se možda odnosi na net banking uplate kada kupac sa svog računa prebaci na moj?? Molim vas bilo kakve informacije i iskustva..hvalaaa
2016 08 04
Nisu li prepaid samo za kupnju? Ne i uplate. :/
2016 08 04
> RiverNakit: > Nisu li prepaid samo za kupnju? Ne i uplate. :/ Pliz objasni što si mislila pod ovim. Meni je ovu karticu ponudila službenica banke za net transakcije i dala mi iban i poziv na broj na koji se može vršit uplata...
2016 08 04
Zašto bi onda postojala fizička mogućnost da se uopće može uplatiti..:/ Jel ti kasno za nazvati banku možda? :/ Ma koja gluparija ..
2016 08 04
Prepaid kartica služi za kupovinu , tj da ti osobno na nju uplačuješ novce i kupuješ po netu s njome , a ne da tebi netko drugi uplačuje novac na nju . Za to služe kartice tekučeg računa ili kartica za žiroračun btw ovu drugu ti ne bi preporučila jer su više naknade za uplate i mogu ti lupit porez na sve što sjedne . Najbolje da si otvoriš karticu tekučeg računa u nekoj banci ako si prešla 18 godina , recimo HPB ti ima takve kartice i ne trebaš biti u radnom odnosu da bi ju dobila ( HPB Visa elektron ) ... mogu je dobiti i učenici , studenti i nezaposlene osobe ...dakle najobičnija kartica tekučeg računa .
2016 08 04
Hvala vam puno..nije mi jasno ništa, moram čekati subotu da odem na banku osobno. Ja sam rekla o čemu se radi i službenica mi je ovo predložila i otvorila..funkcionira već preko godinu dana, sad odjednom problem..ali kako sam razumila može se gotovinom uplatit na banci, al ne s računa na račun?
2016 08 04
Prepaid je naziv za obicnu debitnu karticu..dakle kupnja uplate sve sve..i mislim da si na nju vjerojatno vec i primala uplate.. Nazovi banku nema druge il onaj besplatni broj mislim da ni do tebe
2016 08 04
> smisnamala: > Prepaid je naziv za obicnu debitnu karticu..dakle kupnja uplate sve sve..i mislim da si na nju vjerojatno vec i primala uplate.. > Nazovi banku nema druge il onaj besplatni broj mislim da ni do tebe Da, jesam, sve ok već više od godinu i sad mi prijete gašenjem i blokadom..ići ću i javim u subotu.. Btw još jedna info ..bedavno mi je cura uplatila preko pošte sa pozivom na broj kako i ide i službenica je nadopisala model 99.. Ugl, taj model briše svaki poziv na broj i novac se izgubio u sistemu. Pitala na banci i oni su pokušali riješit, ali nisu spominjali da je takav način uplate nedozvoljen, dapače, baš su bili ljubazni da pomognu.. Svašta
2016 08 04
Meni je isto tako predlozila visu web prepaid karticu koja je u sklopu nekog paketa...i nju koristim samo za internet kupnje...premo mob bankinga prebacim novce sa svog tekuceg na tu visu web...ali nikad nisam davala broj te vise web da mi na nju uplacuju..a sto se tice e baya...isto se placa preko te web prepaid kartice..samo se treba prijavit na pay pal..
2016 08 09
Bila ja na banku, sve može, al ne smije s poslovnog računa, biće netko ima neki obrt pa s njega prebacio...to ne možeee
2016 08 09
Prepaid je kartica s nadoplatom i fizicke osobe smiju uplacivati na nju,to je racun koji je zasticen od ovrhe A doticna banka u kojoj imas racun ne znam kako ti je dala iban jer prepaid ne bi smjela imat iban konstrukciju racuna vec se uplacuje na iban banke s pozivom na broj br. Racuna prepaid kartice,pa se rasknjizava s racuna banke na prepaid
2016 08 10
Uplatila sam podaci su na nalogu u privitku. Hvala vam i pozdrav ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/59b03c8d2470130c73f2d77f1c2e35ee.jpg)
2019 10 25
????
2019 10 26