Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Ne znam kako bi nazvala temu !

Jebote pas, mi HRVATI smo nevjerojatan narod! Čast iznimkama ovoga što ću sad napisat , ali jeste vi skužili koliko mi Hrvati volimo, ma obožavamo, plakati i prikazivati sami sebe kao ŽRTVE! Bilo čega i u bilo kojoj sferi života ćete ovo naći. Recimo u sportu - doživimo neuspjeh - krivi su suci, navijači bakljaši, treneri tv serviseri, mediji ... Recimo u gospodarstvu - kriva je bivša vlast, Sanader, Tuđman, Tito, banke ... Loše stanje društva, podjele na Partizane i Ustaše, na katolike i ne-hrvate krivi crkva, političari, Europa, Vatikan .... I onda se sve to preslika i na najobičnije stvari u životu i ljudi uđu u neku trgovinu već spremni na jaukanje i na to da će zasigurno biti prevareni. Postali smo paranoični jebote... očekujemo prevare iza svakog ugla i nekad imam osjećaj da to baš i hoćemo. Ono pliiiz nek me neko zajebe jer onda mogu jaukat i plakat i svaljivat i djelit krivnju svud okolo. Više nitko ne kreće od sebe... nitko se ne pita zašto, i što JA mogu napraviti da meni bude dobro i da budem zadovoljan. Odgovor je često da se JA moram potruditi, istražiti, proučiti nešto i ako to napravim onda će biti dobro ... ALI (veliki ali) to je sad već posao koji treba napraviti, a mi smo Hrvati jako komotni i volimo ne truditi se pa kao idemo s povjerenjem da ćemo dobiti uslugu, ali se u isto vrijeme podsvjesno pripremamo na PLAKANJE; JADIKOVANJE i onda na kraju sve završi s psovkom - Jebena Hrvatska i Hrvati. Al kad podvučeš crtu svi smo isti drek ... uvijek smo bili nikad do kraja ispunjen POTENCIJAL.
2016 08 15
samo jedna riječ BALKAN
2016 08 15
Baš to...Balkanski mentalitet
2016 08 15
tko te naljutio?
2016 08 15
ubola si u sridu s ovom temom al malo škakljiva, da vidimo sad tko je hrabar ;)
2016 08 15
Točno, puni su ih kafići i samo jadikuju i ništa im ne valja... Čast iznimkama!
2016 08 15
kruha i igara...dok ti brines o ustasama i partizanima razni sanaderi se namiruju
2016 08 15
ako mislite da su političari sve krivi,uredu, al nije ni njima lako, stalno im je jedna ruka na srcu, boli srce ;)
2016 08 15
debelokožci, tko su oni?
2016 08 15
Zvonimir Balog
2016 08 15
oko čeg se vi živcirate..
2016 08 15
Lucija ovo je super što si izdvojila iz knjige.. :")
2016 08 15
> Vikili: > Lucija ovo je super što si izdvojila iz knjige.. :") na samo jednoj stranici sve je rečeno
2016 08 15
> zakrpa: > > lovekrpice55: > > Jebote pas, mi HRVATI smo nevjerojatan narod! Čast iznimkama ovoga što ću sad napisat , ali jeste vi skužili koliko mi Hrvati volimo, ma obožavamo, plakati i prikazivati sami sebe kao ŽRTVE! Bilo čega i u bilo kojoj sferi života ćete ovo naći. Recimo u sportu - doživimo neuspjeh - krivi su suci, navijači bakljaši, treneri tv serviseri, mediji ... Recimo u gospodarstvu - kriva je bivša vlast, Sanader, Tuđman, Tito, banke ... Loše stanje društva, podjele na Partizane i Ustaše, na katolike i ne-hrvate krivi crkva, političari, Europa, Vatikan .... I onda se sve to preslika i na najobičnije stvari u životu i ljudi uđu u neku trgovinu već spremni na jaukanje i na to da će zasigurno biti prevareni. Postali smo paranoični jebote... očekujemo prevare iza svakog ugla i nekad imam osjećaj da to baš i hoćemo. Ono pliiiz nek me neko zajebe jer onda mogu jaukat i plakat i svaljivat i djelit krivnju svud okolo. Više nitko ne kreće od sebe... nitko se ne pita zašto, i što JA mogu napraviti da meni bude dobro i da budem zadovoljan. Odgovor je često da se JA moram potruditi, istražiti, proučiti nešto i ako to napravim onda će biti dobro ... ALI (veliki ali) to je sad već posao koji treba napraviti, a mi smo Hrvati jako komotni i volimo ne truditi se pa kao idemo s povjerenjem da ćemo dobiti uslugu, ali se u isto vrijeme podsvjesno pripremamo na PLAKANJE; JADIKOVANJE i onda na kraju sve završi s psovkom - Jebena Hrvatska i Hrvati. Al kad podvučeš crtu svi smo isti drek ... uvijek smo bili nikad do kraja ispunjen POTENCIJAL. > Sama tema nema veze sa ničim , ne razumijem što ste htjela.? Jedino razumijem da se koristite balkanskim prostim rječnikom. bla bla
2016 08 15
pitam se gdje žive oni koji nisu shvatili ovu temu'?
2016 08 16
1 2 3