Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Farbanje odjeće

Da li je moguce prefarbati crnu haljinu u bilo kakvu boju? Imam jednu onako svecanu i htjela bih ju obuci u svadbu, ali iz dva razloga ne zelim jer opcenito crna boja mi ne stoji, smanji me jos vise, a i ne zelim ici u svadbu u crnom, to mi je jako ruzno. da je leprsava jos i nekako, ali je uz tijelo. Materijal je neki fini, svečani :D
2016 08 15
možda prvo izbjeliti
2016 08 15
odnesi u neku kemijsku čistionicu i pitaj nisam sigurna da će ti uzeti nešto što nije pamuk važno je i od kojeg je materijala konac pa te i to upozore sve bojiš na vlastitu odgovornost a da zamijeniš s nekom curkom na krpicama...
2016 08 15
bolje kemijske čistionice rade i bojenje tkanina
2016 08 15
Ne znam jesi li u Zagrebu. Kemijska čistiona Lemija ti farba odjeću. Ima je u nekim centrima, na Jarunu, odnosno Gajevom naselju. Crnu haljinu ne možeš pofarbati u ništa drugo nego u crno..recimo ako je boja malo posvijetlila..da ideš izbjeljivati..pa farbati..ako nije pamuk to će ti se sve upropastiti. Prodaj ju i kupi drugu!!! Sretno!! <3 :")
2016 08 15
ma nisam ju dosada prodavala jer mi je kroj stvarno stoji kao saliven i bas mi ju je zao prodati :") :") morat cu nesto svakako poduzeti po tom pitanju hehe hvala svima na odgovorima i savjetima :)
2016 08 15