Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Koja je cijena čuvanja djeteta i pomaganja pri učenju?

Ne može ona tebe obvezat da ne uzmeš drugi posao dok radiš kod nje. Koje bedastoće...mislim stvarno je žena lik. Ma nije stvar tarife nego tko bi radio za takvu ženu? Nama je teta čuvalica bila dio obitelji doslovno, još sam vikala na nju jer je na kraju sama počela čistit i peglat i sl...a ovo je užasno
2016 08 26
> vanna21: > Konkretno što se mog primjera tiče, financijske mogućnosti im nisu male. Daleko od toga. > Ali meni je neugodno tražiti ne znam kakvu cifru samo zato što eto imaju. > Ja sam takva da ću radije tražiti minimum. Ali je stvar u tome što ne znam kako se cijene takvih usluga kreću. > RiverNakit je napisala da se kod nje za to traži 20 kuna. Neki traže 50, 60. Predlozit cu ti nesto.U samom pocetku dogovora, ti ih pitaj za njihovo vrijednovanje tvog posla pa onda ces ti kao odlucit ,jer ipak moras vidit koliko i oni sami cijene tvoj rad.Zatim na satnicu je jedna cijena ,a citav mjesec redovito druga.Ne ponizavaj se za sicu, ali i ne budi previse zahtijevna.Znaci procijeni koliko bi ti znacila u tvom budetu ta zarada i jos na vratima takoreci kuce.Sve ovisi o tebi .Zelim ti srecu.
2016 08 27
> Sandrlje: > mislim da je kao minimum 2000 kn ok, to je 100 kuna dan (ako ne trebas vikendom). sve ispod toga je podcjenjivanje vlastite struke i odgovornosti koja dolazi s tim, a nije mala. Da se nadovezem :) ZUZ je ideja koja se rodila na temelju osobne potrebe za uslugom koju mi kao roditelji djeteta osnovnoškolskog uzrasta nismo uspjeli naći na tržištu u adekvatnom obliku. Naš je cilj da roditelje koji imaju sve manje slobodnog vremena rasteretimo na način da se pobrinemo da njihova djeca nakon, odnosno prije škole imaju sigurno okruženje gdje će školovani profesori osigurati da su odradili sve svoje obveze iz škole u vidu zadaća ili projekata koje moraju napraviti za školu. Uz to naši će se profesori pobrinuti da je znanje stečeno u sklopu osnovnoškolskog programa shvaćeno i prošireno a ne samo naučeno ( često samo napamet). Osim sfere obrazovanja djeca će imati priliku međusobno družiti i sudjelovati u zajedničkim igrama osmišljenim na način da ih se odmakne od sve većeg broja ekrana s kojim su danas okruženi. Svi naši zabavni programi osmišljeni su na način da budu “offline”, odnosno da budu društvenog karaktera. Tokom boravka djeca će dobiti jedan potpuni obrok i voćni obrok, a u slučaju potrebe korisnicima organiziramo i prijevoz do i od naše lokacije u skladu sa potrebama i obvezama djeteta po promotivnim cijenama. www.zuz.hr [email protected]
2016 09 20
Mislim da sve ovisi sto ces tocno raditi...cuvanja djece mogu ici od 20kn sat, pisanje zadace/instrukcije od kojih 50kn/45min. Plus uz cuvanje nekako krene i kuhanje...
2016 09 22
1 2 ... 4 5 6