Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

bježite momci idu cure

nekad su govorili, bježite cure idu momci, danas je situacija obrnuta, bježite momci idu cure. kakve su to današnje cure, jel su se promjenile na bolje ili na gore?
2016 09 04
Znala sam tko je autor teme po naslovu :P Uzasne su cure! Al decki nisu nista bolji. Slobodno mjesto u kaficu i dosli stali uzeli piće. Cura do nas kaže "Tu stoje jos 2 decka, ne mozete tu". Ja zbunjena u prvi mah al se snadjem i pitam je da li je rezervirano..ona me pogleda i kaze "Pa nije ali doce oni".. nista, klimnem glavom kao Ok. Kad evo nje mrzovoljno tipka na mob.zove "decke". Dosli oni, pijani sa nosom do neba! I sto ce biti..nece decka vec zensku manijacki gurat s puta! Aloooo! Klinac umisljeni pijani bez kulture (visok i debeo moze konju rep iscupat) a nema ni hrabrosti gurnut decka vec curu..eej..! Klinci i nekultura vladaju cim je i blizini alkohol.
2016 09 04
imam 21 god.. i počela sam izlazit negdje sa 16 godine i to ideš u kafić popiješ jednu jedinu juice votku i najkasnije do 1 ajmo kući... a sadd izadjem van sa drustvom a ono u kaficu su glavne cure od 13-14 godina .. boca Johnnya na stolu ostaju do zatvaranja tj do 5 ujutro kad ih polumrtve, pijane nose kući ... kultura na nivou 0. iii još oblačenje katastrofa,, to se nabije na platforme i utisne u neke haljinice xxxs , em usko em kratko katastrofa
2016 09 04
na gore, ovdje cure izlaze u gaćama, a dečki skoro svi ženskaroši :') :') :') :')
2016 09 04
Na gore definitvno :/ Da samo vidite ponašanje na ulici, nema opće kulture... Užaas ,:(
2016 09 04
a ima i onih visokoobrazovanih koji se ponašaju kao da su Boga za .... uhvatili ,, kako kaže ona narodna jeli ... sve gledaju sa visoka i bezobrazni su prema svima ...
2016 09 04
> poleirish: > hm, možeš li mi dati bilo koji primjer takve osobe? ekonomisti su jedna posebna sorta, to iskreno ni ne mogu nazvati obrazovanjem, bez obzira šta imaju titulu dipl.mag.dr.sc itd. I ja znam puno takvih, tj većina koji su visokoobrazovani su takvi jer misle ak imaju diplomu da su bolji od drugih, a ima i tih niskog obrazovanja.. mislim da to nije do obrazovanja već do osobe i njenih morala
2016 09 04
> Anastasia666: > > poleirish: > > hm, možeš li mi dati bilo koji primjer takve osobe? ekonomisti su jedna posebna sorta, to iskreno ni ne mogu nazvati obrazovanjem, bez obzira šta imaju titulu dipl.mag.dr.sc itd. > I ja znam puno takvih, tj većina koji su visokoobrazovani su takvi jer misle ak imaju diplomu da su bolji od drugih, a ima i tih niskog obrazovanja.. mislim da to nije do obrazovanja već do osobe i njenih morala ja isto mislim da je to više do osobe , odgoja i do vlastitih nekih načela i principa a ne do obrazovanja ..
2016 09 04
pa to prije svega. moja baka ima 3 razredna osnovne, a opet je dama, uredna, i pristojna. naravno da nema to veze. moguće i da je do sredine. ne znam. ja kad sam došla u zagreb, meni je to bio takav šok. kad vidim klinke kako odbruse nekoj starici (nije da ju branim, i starice tu u zagrebu znaju biti grozne), umjesto da šute i maknu se. i onda taj svijet ostaje na njima. blago meni kad ja budem starica.
2016 09 04
> poleirish: > nije samo do curica od 15-16-20. tu su i žene koje kao da kulturu nisu vidjele ni u snovima. i ne želim diskriminirati, ali najčešće nekulturni ljudi su niskog obrazovanja, bez posla ili na minimalcu. svaka čast nekim gosođama i gospodinima koji bez obzira otkud su, čiji su, koji status obrazovanja imaju, imaju i malo kulture u sebi. mislim, tužno da je to zapravo za pohvalu kad bi to trebalo biti normalno. > općenito ne volim glasne ljudi, ljudi koji imaju potrebu sve komentirati i zabadati nos gdje im nije mjesto. to je meni nekultura 2. razine. prva je naravno prostačenje i izazivanje na bilo kakvu svađu i fizički obračun. Moram se osvrnuti na ovo: ...najčešće nekulturni ljudi su niskig obrazovanja.. Te na ovo(ne znam što mi je gore): ..bez posla ili na minimalcu. Naprosto sam šokirana ovakvim izjavama i zaključcima! Stupanj nečijeg obrazovanja..a posebno dali je ta osoba zaposlena ili na minimalcu..ima veze kakve točno sa kulturom? Evo npr..ti si sada bez posla ili na minimalcu..jel..još nisi završila fax...nekulturna si najjače! Mislim...o čemu pričamo? Drugo.. To što tebi smetaju glasni ljudi...to je već tvoj problem. Npr..poznajem suca.."moćan lik"...koji je toliko glasan u društvu...zapravo bilo gdje je takav..u trgovinama napada radnice..ako slučajno pranađe krivu cijenu na artiklu...pravi scene kud god dođe.. a u društvu je on uvijek najpametniji..njegova je zadnja..i samo se njega čuje.. I što sada sa kulturom..stupnjem obrazovanja...glasnom osobom i minimalcem? Kontaš? Zapravo su skromniji i tiši..oni koji nemaju...jer se uvijek smatraju potlačenima..i da se takvima miču sa puta..stoje po strani..nisu glasni i ne nameću se...zahvale gdje dođu..i sl.
2016 09 04
"Najčešće nekulturni ljudi su niskog obrazovanja, bez posla ili na minimalcu. " LOOLČINA Nemojte da moram navodati ocite primjere s foruma ovdje.
2016 09 04
ja sam se osvrnula na primjer u velikim gradovima, npr u zagrebu. otkud jesam, uglavnom su ljudi nižeg obrazovanja i nisu svi nekulturni. krivo sam se izrazila, moja greška. općenito prvi put sam bilo kakvo maltretiranje doživjela tu u zagrebu. od ljudi koji me ne znaju niti imaju kakve veze sa mnom.
2016 09 04
cure, pobrisala sam komentare. nije mi bila namjera nikoga uvrijediti. iako sam ostala u quotanim komentarima, nema veze. krivo sam se izrazila, tj za potpuno izražavanje, post bi bio kilometarski.
2016 09 04
čitam malo sve ove komentare i jednostavno sam ostala bez teksta, vidim samo da je sve pošlo naopako, kod nas se kaže- ode mast u propast - ;)
2016 09 04
čini mi se da nitko više nema ni stida ni srama, bilo mladi ili stari, sve su se vrijednosti preokrenule, i pitam kćer, ima 20g, pročitaj malo ove komentare, ja tu više ništa ne razumijem, ona mi je samo odgovorila -šta imaš tu razumit, to ti je danas sve normalno - tko je tu lud tko normalan ;) ;) ;)
2016 09 04
1 2