Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Izbori-Opet-Verzija xxy

Za koga glasati? Desno,Livo, sredina?Ne znam bi li se plakala ili smijala... Jedno zlo veće od drugoga.. Znam za koga neću. Razmišljam ( a tako će i valjda biti) kako ću poništiti listić.
2016 09 07
Da sam bila pametna pa osnovala stranku koja se zove "Ništa od navedenog" ili "Poništeni listić", bar bi si 3 mandata osigurala. :)
2016 09 07
> anamaja555: > Da sam bila pametna pa osnovala stranku koja se zove "Ništa od navedenog" ili "Poništeni listić", bar bi si 3 mandata osigurala. :) hahahaahah ,još uvijek nije kasno. zanimljivo je da jedna njemačka ima cca 20 stranki. a jedna hrvatska 200 naviše.... x-)
2016 09 07
Znakovit je samo datum.. Ruši se država poput blizanaca..tko bio da bio :') vs :,'(
2016 09 08
> Brdosuza: > Znakovit je samo datum.. > Ruši se država poput blizanaca..tko bio da bio :') vs :,'( oš reći tko bio da bio naje... smo :,'(
2016 09 08
Ukoliko netko tko ima fejs želi saznati koji je "kradezeovac" neka rješi ovaj test. Meni ispao Milanović ,:) :')
2016 09 08
ja mislim da će pobijediti Sdp tj Milanović jer već sada kupuje male stranke ali neću za njega glasati,.on ne voli Hrvatsku
2016 09 08
definitivno glasam za živi zid kao i prije, kao i ubuduće
2016 09 08
mene maltertiraju sa porukama. prvo adz sad nei tomislav me zove na kavu poslije izbora . i da glasam za sdepej i neke još :') jako nepristojan... dečko ja mu odgovorila kako može i ništa ne odgovara. svašta.
2016 09 08