Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

šta mislite o ovome...tko je kriv???

> Chinchilla: > > Sandrlje: > > kako salje si trebala pitati PRIJE, a ne poslije > To se slazem, ali ako joj ti nisi napisala podatke ja stvarno ne znam kako je ona mogla na svoju ruku poslati. Mislim da si se s tim i spasila jer sta ona tebi ima slati na svoju ruku. Ko zna na koju adresu i koje podatke si ti to htjela poslati. i to je točno...
2016 09 23
Mogla si reci evo ja uplatila ali zaboravila sam pitati kako saljete. I kaze ona obicno a ti kazes ajoj oprostite ali ja sam shvatila da moze tiskom, zamolila bi vas onda povrat novca i da ipak ne saljete (jer joj niti podatke nisi dala) i gotova prica
2016 09 23
> Chinchilla: > Mogla si reci evo ja uplatila ali zaboravila sam pitati kako saljete. I kaze ona obicno a ti kazes ajoj oprostite ali ja sam shvatila da moze tiskom, zamolila bi vas onda povrat novca i da ipak ne saljete (jer joj niti podatke nisi dala) i gotova prica pitala ja, nakon uplate da li šalje tiskom, ali nisam dobila odgovor.. nakon dva dana pitam da li je uopće poslala... nisam se bojala u prevaru, jer cura ima puno povratnih i sve pozitivne...
2016 09 23
ma cure hvala vam, možda ipak dođe u ponedjeljak ta nesretna bluza... samo sam htjela vidjeti kako bi te vi reagirale na njezin odgovor, jer ja sam poludila...lijepo mi je spustila s tim odgovorom: evo opet kopiram njezin po meni bezobrazan odgovor: Ja sam vam to poslala obicnom postom a ako ne dode nije moj problem jer mi za postarinu niste uplatili bas nista sto znaci da ide na vasu odgovornost..sto se mene tice volim da mi se uplati 15 kn za preporucenu pt i onda sam sigurna a ovako moram strahovat i vi i ja..javite jel stiglo
2016 09 23
a samo da se zna, tako nije govorila na početku...
2016 09 23
Kako nisi uplatila "baš ništa" za poštarinu ako je bluzica bila 55, a uplaćeno je 60kn? :s
2016 09 23
> SaraKedavra: > Kako nisi uplatila "baš ništa" za poštarinu ako je bluzica bila 55, a uplaćeno je 60kn? :s znaš Sara, nisam više ni sigurna koliko je bila bluzica ( skoro sam sigurna 55 kn), a ona je već obrisala oglas prije nego sam dobila, ja sam žicala popust, ona je odgovorila može, ja sam rekla dajte podatke za uplatu... uplatila sam i pitala za slanje poslije uplate----moja greška...na brzinu sam jer sam taj dan jurila i ovako površno dogovorila... kažem vam, pomirila sam se...nekako sam shvatila da sam si sama kriva ipak...
2016 09 23
> Nensi1506: > a samo da se zna, tako nije govorila na početku... Normalno. Nespretno je bilo s tvoje strane ali dalo se popraviti a ona je brze bolje poslala ako je uopce poslala, makar cisto sumnjam u to. Ja bi joj rekla da sta ima slati i na sta je uopce poslala ako joj nisi podatke dala + sta je slala obicno bez tvog znanja i trazila povrat makar i ta bluza dosla, nemoj je preuzeti i nek joj se vrati. Ovo je bas bezobrazluk, tim tonom ti se obracat a ona na svoju ruku sve poslala, bit ce da je vidovita glede podataka. Onda 7 dana ignoriranja a dok ste se dogovarale pretpostavljam da je za minutu odgovarala.
2016 09 23
> Chinchilla: > > Nensi1506: > > a samo da se zna, tako nije govorila na početku... > Normalno. > Nespretno je bilo s tvoje strane ali dalo se popraviti a ona je brze bolje poslala ako je uopce poslala, makar cisto sumnjam u to. > Ja bi joj rekla da sta ima slati i na sta je uopce poslala ako joj nisi podatke dala + sta je slala obicno bez tvog znanja i trazila povrat makar i ta bluza dosla, nemoj je preuzeti i nek joj se vrati. > Ovo je bas bezobrazluk, tim tonom ti se obracat a ona na svoju ruku sve poslala, bit ce da je vidovita glede podataka. Onda 7 dana ignoriranja a dok ste se dogovarale pretpostavljam da je za minutu odgovarala. baš tako.. evo shvatila sam ja za podatke kako je vidjela...bilo je na uplatnici, slikano...baš se dobro vidjelo... ostalo moje pitanje ignorirano...čak ni poruka da je poslala...meni je ona bezobrazna...nije meni za 60kn (mislim je, ali šta sad da radim), mene je više iznerviralo kako mi je odbrusila...
2016 09 23
> Nensi1506: > > SaraKedavra: > > Kako nisi uplatila "baš ništa" za poštarinu ako je bluzica bila 55, a uplaćeno je 60kn? :s > znaš Sara, nisam više ni sigurna koliko je bila bluzica ( skoro sam sigurna 55 kn), a ona je već obrisala oglas prije nego sam dobila, ja sam žicala popust, ona je odgovorila može, ja sam rekla dajte podatke za uplatu... > uplatila sam i pitala za slanje poslije uplate----moja greška...na brzinu sam jer sam taj dan jurila i ovako površno dogovorila... > kažem vam, pomirila sam se...nekako sam shvatila da sam si sama kriva ipak... Ako hoćeš, pošalji mi link na bluzu( imaš ga u razgovorima) pa ja iskopam kako je izgledao oglas :) Čisto da imaš argument za raspravu pri tvrdnji da nisi ni lipe dala. Ako je ipak bila recimo 60kn, onda je baš jako nespretan dogovor :/ ali nije u redu, to se kaže. "Može, ali šaljem obično poštom ako vam odgovara. Ako ne, platite preporučenu poštarinu ili tisak."
2016 09 23
Po ovoj prici stvarno smatram da nisi ti kriva. Da, trebala si pitati prije uplate, ali sta je tu je pitala si nakon i nisi joj dala svoje podatke nego si cekala da ti odgovori. Pretpostavljam da kad bi ti rekla da je to obicna da bi ili odustala ili se probala dogovoriti za tisak ili nadoplatila jos tih 10kn ali ona te ignorira i sama od sebe salje na podatke koje joj ti nisi dala. Oprosti, ali kolko god lijepo vidljivi podaci bili nema ona sta slati na svoju ruku bez da te pita jel to to. Sta da je netko drugi uplatio za tebe i eto sad ona njemu poslala na adresu ili da ti zelis negdje skroz deseto to poslati. Po meni imas potpuno pravo traziti sav iznos natrag i ja na tvom mjestu nebi ni preuzela paket ako i dode. Sve mi se ovo cini ko vjesti pokusaj prevare.
2016 09 23
Ma kako GOD nije ok...prodajemo nesto većina nas sto nećemo nositi vise ...svakako smo na dobitku (jer inače samo stoji u ormaru )mogla je dodati jos koju kunu i Poslat preporuku bar zbog svoje sigurnosti ako zbog ničeg drugog ...ja neki dan slala paket cura uplatila mislim 20 kn a došlo 24 kn sa tom preporukom ...i sta sad da je pitam 4 kn..nepada mi napamet ...prodala sam nesto sto nema šanse da ikad vise obučem ... mozda krivo vidim stvari al tako gledam...i sve se vrati...danas gledam nesto i posaljem upit ...cura zena sama ponudi besplatnu poštarinu❤️
2016 09 23
Ima puno povratnih pa se pravi luda i šalje obično? :/
2016 09 23
Po meni ste obje krive..a ona je uz to još i malo nemarna.. Istina da je neko nepisano pravilo kad je gratis ptt da je slanje obično, ali isto je red napomenuti.. A mislim da si mogla odmah pitati može li 60 sa ptt za Tisak..
2016 09 23
Ma nije sad uopce pitanje krivnje...nemas nist ni od toga ...al da nespretan dogovor i to ti se obilo o glavu..al nije malo ni od nje fer-ja ovde isčitavam ona je kao bila pomalo "ljuta " rad zicanja popusta a ipak je pristala i eto ga sad .. No i ja sam vjecni optimist-kontam da ce to jos doci..ne rece nam jos jednu bitnu info..ne moras imenovati al koliko ta povratnih ima?
2016 09 23
1 2 3 4 5 6 ... 9