Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

šta mislite o ovome...tko je kriv???

Slažem se ...tako bi trebalo biti ...i nebi bilo problema nikakvih
2016 09 23
> SilaVila: > Moram samo dodati svoje stajalište o svemu. Kad nešto odlučim kupiti, ne radim problem oko poštarine. Više ju volim platiti i biti sigurna kako će mi biti poslano - po mojoj želji,a ne da se brinem hoće li mi artikl stići. > Toliko problema oko te poštarine,a zašto? > Pa ne mogu otići ni u trgovinu,a da ne potrošim ništa barem za prijevoz. :) Nije problem u poštarini, ja sam pitala popust? Da li može bluza za 60kn s poštarinom... Onda sam uplatila, a onda sam joj rekla da bi najradije tiskom, i da će je možda pustiti u kuvertu (10kn)...ako može? Čekala sam da mi javi. Nije javila. Nakon dva dana pitam ako je poslala...kaže da je... Adresa je bila vidljiva na uplatnici...
2016 09 23
Pa mene stalno pitaju popust... Ali ja sama kažem... Ako je nešto 100 kn, a pita me popust: kažem 90kn plus poštarina po želji...ne muljavim... Sve dogovorim s kupcem...ta ja sam prodavač. Ja određujem pravila .. Šta nije tako? A kupac oslučuje šta će. Kupac za svoj novac odlučuje šta prihvaća...ako ne pregovaramo dalje ili odustajemo...
2016 09 23
Da sam na Vašem mjestu,ostavila bih joj negativnu sa objašnjenjem,lako ju obrišete ako paket dođe.Očigledno negativna jedino probudi neke osobe.
2016 09 23
Pustila sam joj link.. A negativnu nisam...možda bi trebala...
2016 09 23
Na kraju joj svakako ako ne vec negativnu onda barem neutralnu s linkom na temu da se vidi sta buduci kupci mogu ocekivati
2016 09 24
Ja sam prije dva tjedna kupila artikl manje vrijednosti od cure i kad je tako jako jeftin artikl znam tražiti slanje običnom pošto. Tako sam i sada. Ona mi za dva dana od uplate, na moj upit, kaže da je poslala. Obično mi je , najkasnije za 2 dana stizalo, a sada nikako. I konačno mi stigne neki dan paket. Ona je poslala prioritetno i to 8 dana nakon što je napisala da je poslala. Artikl je u redu, ali još joj se nisam javila i ostavila povratnu, jer mi je grozno što mi je slagala da je poslala kad nije, i onda se tek za 8 dana udostojila poslati!
2016 09 24
> MilaElena: > Ja sam prije dva tjedna kupila artikl manje vrijednosti od cure i kad je tako jako jeftin artikl znam tražiti slanje običnom pošto. Tako sam i sada. Ona mi za dva dana od uplate, na moj upit, kaže da je poslala. Obično mi je , najkasnije za 2 dana stizalo, a sada nikako. I konačno mi stigne neki dan paket. Ona je poslala prioritetno i to 8 dana nakon što je napisala da je poslala. > Artikl je u redu, ali još joj se nisam javila i ostavila povratnu, jer mi je grozno što mi je slagala da je poslala kad nije, i onda se tek za 8 dana udostojila poslati! Ja nisam nikome slala obično, uvijek barem obično prioritetno, a ja volim tisak jer mi je ispred posla i pokupim odmah...i njoj sam spomenula, istina poslije uplate tisak...moja greška...ali šta da radim...mene ljuti jer mi je tek kad sam ja pitala da li je poslala odgovorila da je, a kad sam nakon 7 dana (zamislite nakon 7 dana) ja pitam gdje je paket, ona mi odbrusi da je to moj problem i kaže da je poslala obično jer nisam platila poštarinu. A odgovorila mi je da može 60 kn s pošt. A bila je peijavljena i vidjela je moje pitanje za tisak. A nije odgovorila...meni je to bezobrazno.
2016 09 24
Sad je kasno. Ali eto i nakon puno mojih suradnji na krpicama, desio se i propust. Cura se javila. Sada se dogovaramo. Ona je vidjela adresu na uplatnici (znam jer sam je slikala i baš se lijepo vidi), ali je ignorirala moje pitanje za tisak i poslala (? ako je) na svoju ruku jer je pristala na nižu cijenu, pa nije htjela trošiti na poštarinu, ali nije ni javila da je poslala i nisam ni znala kako je poslala. Uplaćeno je u petak 16.09. ona sad tvrdi da je poslano u utorak 20.09. (a pitanje za tisak sam postavila nakn uplate odmah 16.09., i vidjela sam da je bila prijavljena, tako da me ignorirala namjerno). Ja sam pristala čekati još koji dan (morala sam). Najpravednije bi bilo, da ja stvarno znam da je poslano, i da se stvarno izgubilo u pošti, da dobijem pola novca nazad jer smo se polovično dogovorile, ali opet ona je 4 dana znala za moje pitanje, pa je mogla odgovoriti. Ali, nemam šta sad. Zato pazite kako se dogovarate, barem smo nešto naučili! Hvala
2016 09 24
> ela1234: > Uvijek kada nekom nešta šaljem kažem koliko treba uplatiti i koliko su cijene za slanje da si zna koliko treba uplatiti s poštarinom, a ako kažem da je gratis poštarina i objasnim na koji način ću slati. > A uz to ako je netko novi na krpicama ne može znati za neka nepisana pravila, tako da se to uvijek treba naglasiti. I mogla je napisati odmah kako nije njezina odgovornost ako nestane jer će slati obično i bezobrazno od nje što nije odmah odgovarala na poruke, baš bezveze i slanje bez da si joj dala podatke :| > Možda i ti snosiš odgovornost jer niste se baš dobro dogovorile, ali je njezina dužnost kao prodavaču da kupca informira. Točno tako. Hvala
2016 09 24
Njen odgovor mi je krajnje nekorektan.. "Ja sam vam poslala obicnom postom ako ne stigne nije moj problem" Nazalost daje naslutiti da nije poslano..Nadam se da grijesim.. I mene cure pitaju za popust i dajem ga,neke uplate za obicno slanje ali ja dodam koliko je potrebno i saljem preporuceno jer mi je stalo da osoba dobije ono sto je posteno platila,za par kuna koje sam dodala za pt necu propast..
2016 09 24
Ja sam jednom slala obično, kupac je to inzistirao. Cura je bila sa nekog otoka, 2 TJEDNA su trebala da joj paket stigne.. I od tada nema sanse da tako šaljem, pa nzm koliko da inzistira.
2016 09 24
Drag Nensi :) Procitala sam razgovor, smatram da si u pravu. Cura s 220 povratnih vrlo dobro zna kako se salje, koje posiljke se gube i kako. Drzim ti fige da ti je posalje kao i drugoj curi, naknadno. Ako si nakon uplate pitala za slanje, cura ti namjerno ne odgovara, bojim se da je prevara. Tko zna, mozda ipak i nije, posta je stvarno usporila zadnja 2 mjeseca, no svakao ponasanje korisnice prodavaca je katastrofa. Sretno :)
2016 09 24
Moram vam kopirati šta sam napisala nakon uplate: Ovo ja pišem... A šalješ tiskom, u kuverti bi te možda pustili.... Ja sam rijetko doma pa mi ubace u sandučić koji je vani i bude svašta...Otvoreno i svakako... prije 8 dana, 12:58 Vidite prije 8 dana sam to pisala
2016 09 24
To je bilo kao pitanje...prije osam dana, a odgovor prije 3 dana... Xxxx- obrisala sam njezino ime Hej poslano je prije 3 dana, 19:38 Znači ja sam shvatila da je vidjela adresu na uplatnici, pa sam mislila da sad ne kompliciram...prešla sam preko toga....baš se je vidjelo kako je slikano...a i dala mi je popust... Evo...samo da vidite kad sam je pitala za tisak, i kad mi je javila da je poslano... Između toga sam je i pitala ako je dobila uplatu... I tek mi je poslije odgovorila...a čim sam rekla da plaćam, odmah sam dobila odgovor da će poslati isti dan...možeš misliti... Tema je otvorena jučer, sada je još jedan dan više...
2016 09 24
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 9