Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

šta mislite o ovome...tko je kriv???

Nije uredu to sto je poslano bez da je kupac dao adresu ... bas kako reče netko bilo tko je mogao uplatiti
2016 09 23
I mogla bi normalbo komunicirat, tu ti nisi kriva već ona, barem to ne košta ništa, kao i javit da je poslala i kako je poslala
2016 09 23
Kao netko tko šalje veći broj paketa- odgovornost kako je poslano je UVIJEK na prodavaču. Na meni je želim li dati popust ili ne, ali je isto tako na meni da paket stigne. To mi je čak i zakonska obveza. Ako nemam broj, nemam ni dokaz da je poslano. Nije kupac dužan mene moliti da dobije svoj paket. Isto tako, ja nisam dužna slati dok ne vidim uplatu na računu. Ako je nema, nikakve slike i ništa ne pomaže. To je dio koji kupac sam riješava s bankom. Stvari su jednostavne. Kupac dokazuje svoje, ja svoje. ;)
2016 09 23
Cure, upravo sam otvorila njezin profil, i dobila je negativnu da nije poslala artikal, ne od mene znači, nego od druge cure... skoro bi stavila link..ali čekati ću do ponedjeljka... koliko je vama trajalo kada šalju cure obično? Ja nikad tako ne šaljem, barem obično prioritetno...a nikad nisam ni dobila tako... i na kraju krajeva uvijek tražim tisak...ali eto ovdje sam zakazala... ...ali sam namirisala da nešto nije u redu...
2016 09 23
Nekako mislim da ti nece ni doci, imam osjecaj da nije ni poslala nego se htjela izvuc. A obicno ti moze doci i za 2-3 tjedna
2016 09 23
sad idem pa se prijavim naknadno...kontaktirati ću tu curu...koja je ostavila negativnu
2016 09 23
Pitajte ju na koju adresu je ona poslala?Ako je poslala ikako :@
2016 09 23
Ta ima preko 220 povratnih, i od danas jednu negativnu... Ja sam.kontaktirala tu curu koja je ostavila negativnu da vidim šta se desilo... Teško mi je imenovati a da nisam sigurna... Ali sad kad zbrojim, kad vi nekome šaljete paket i kad vam taj netko javi da paket nije došao, onda barem izjavite zabrinutost, a ne dobijete onakav odgovor od prodavača...da ga opet ne kopiram pogledajte njezin odgovor na prvoj stranivi kako je bezobrazan. Šta ne biste prije rekli da vam se to nije nikad desilo i da vam je žao da paket nijs stigao i slično. Ono je bezobrazluk... Vidjeti ćemo šta kaže ta druga oštećena cura...pa ako ne bude paketa, vidjet ćemo...možda osvane još koja negativna, a onda ide na crnu listu...
2016 09 23
Par puta su me kupci (za manje vrijednosti) pitali da pošaljem obično poštom. U principu ne volim tako slati, jer nemam dokaz da sam poslala i da je netko primio, ali kad su manje vrijednosti onda pristanem i uvijek na početku napomenem DA, MOŽE, ALI NA ODGOVORNOT KUPCA. Srećom do sada je SVE POSLANO s moje strane na takav način i STIGLO. Meni je samo činilo napetost, što ako.... Tako, trebalo bi možda još malo pričekati, možda.... stigne. o:)
2016 09 23
> Majalike: > I mogla bi normalbo komunicirat, tu ti nisi kriva već ona, barem to ne košta ništa, kao i javit da je poslala i kako je poslala Pa je da ...to me iznerviralo, a i onakav bezobrazan odgovor, zato sam i otvorila temu jer nisam vjerovala kako mi je spustila. Nije prvi put da sam prevarena, ali nisam očekivala od osobe s toliko povratnih...a kad sam danas vidjela tu negativnu kod nje, onda sam se iznenadila. Ali barem ćete sve vi koje čitate ovo i sudjelujete možda sad isto više paziti kod dogovaranja...i sve pitati prije uplate... Uglavnom, čekam još da mi se javi ta druga prevarena cura, i ako izdržim do ponedjeljka...
2016 09 23
Javila se ta druga cura... Ona je dobila šifru paketa nakon šta je ostavila negativnu, ali sa današnjim datumom.. Poslala joj je robu tek danas... Ha ha ...i cura je sad obrisala negativnu, ali joj je zaprijetila da će opet ostaviti ako ne dobije to šta je platila... Klasika...ha ha... šifra paketa sa današnjim datumom...vidjela sam sliku, u inbox mi je poslala cura... Evo ako meni paket ne stigne u ponedjeljak ja ću joj javno ovdje objaviti podatke... Uglavnom, cura se izvlači na sestru...vidjet ćemo šta je istina...
2016 09 23
Moram samo dodati svoje stajalište o svemu. Kad nešto odlučim kupiti, ne radim problem oko poštarine. Više ju volim platiti i biti sigurna kako će mi biti poslano - po mojoj želji,a ne da se brinem hoće li mi artikl stići. Toliko problema oko te poštarine,a zašto? Pa ne mogu otići ni u trgovinu,a da ne potrošim ništa barem za prijevoz. :)
2016 09 23
Ti njoj negativnu ostavi svakak kao upozorenje drugima a ne ko ova cura kaj je izbrisala pa ce ova sljedecem kupcu izgledat kao idealan prodavac a nece znati da se ova bavi app-om. A imas svako pravo jer salje na podatke koje joj ti nisi dala i na svoju ruku salje obicno, pa onda mulja i ignorira tvoje poruke i pravi se blesava
2016 09 23
Imam barem u inboxu razgovore od te druge cure, a njoj sam ostavila poruku ako je to i meni napravila da joj stavljam tu ime i prezime. Briga me, kriva ja za poštarinu ili ne... Ja sam je lijepo pitala može 60 kn s pošt. Ona je rekla da...i nije rekla, može ali samo ako ide obična...nakon 220 povratnih, zna šta treba, a i pitala sam je ako bi slala tiskom u kuverti...nakon uplate pa mi dva dana nije odgovorila ....i odgovorila je tek kad sam je ja sama pitala... O ovoj drugoj curi je rekla da je sestra kriva...
2016 09 23
Tak je i meni jedna da je brat krivo poslao. Zamolila sam curu da mi posalje naocale u nekoj kutiji i da onda stavi u kutiju od tiska jer mi je jedna biserka u prijasnjoj suradnji tako poslala naocale u koverti a isto sam ju zamolila da ih dodatno zastiti prije nego ih stavi u tisak KUTIJU i eto ga sranje. Ali bila nova i presla prek toga. I ja ju pitam jel to sve dobro zastitila, s obzirom na prijasnnje iskustvo, i ona pa nije jer je brat slao u koverti i nije stigao/znao/razumio. Ja reko ne zanima me, dogovor je bio da saljes u kutiji, storniraj paket i zelim povrat novca. Cura je na kraju vratila, ali ni u jednom trenu nije pokazala malo nekog srama ili da se bar isprica pa bi presla prek toga neg ona jos meni bahato da sta ja dramim. Dovidenja, ne postujes dogovor, onda ga nema.
2016 09 23
1 2 3 4 5 6 7 ... 9