Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kapsule češnjaka

Curke ako koja ima iskustva sa kapsulama češnjaka bila bih zahvala kad bi podijelile sa mnom. Ja razmišljam uzeti ih kako bi podigla imunitet i riješila se gljivične infekcije. Koje ste kupovali, koliko ste ih platile i jesu li pomogle?
2016 10 08
Češnjak je inače zakon protiv gljiva, no u kapsulama nisam probala. Za imunitet je ehinacea u mom slučaju bila top-topova. U obliku tinkture.
2016 10 08
ako imas dugo gljivicnu infekciju neznam dali ce ti pomoci,ja je imam dugo godina i nema sta nisam kupovala sve dok se nisam odlucila konacno na lchf prehranu,nedrzim se striktno ali brasno i slatko sam izbacila,pa sam se napokon rijesila gljivica i pravim si kefir
2016 10 08
gljivica se nemoguce rijesit, one su prirodni stanovnik crijeva, koze, jezika, vagine moze se jedino kontrolirati njihova brojnost tako da se pazi na prehranu, ali svejedno se razbuktaju s vremena na vrijeme kad padne imunitet ili poslije neke prehlade
2016 10 08
> tratinchica123: > gljivica se nemoguce rijesit, one su prirodni stanovnik crijeva, koze, jezika, vagine > moze se jedino kontrolirati njihova brojnost tako da se pazi na prehranu, ali svejedno se razbuktaju s vremena na vrijeme kad padne imunitet ili poslije neke prehlade upravu si ja sam se krivo izrazila,rijesila sam se neugodnih simptoma koje su mi zadavale zbog njihove brojnosti
2016 10 08
Ja sam pila cesnjak neko vrijeme i cak imam jos nesto preostalo kapsula ali su mi zgaravicu izazivale :( inace imam malo problema sa zelucem.. i uzasno me zivciralo to sto su jako jake i stalno sam ga osjetila u ustima cak kad bi popila uz jelo ne na prazan zeludac... al ga popijem tu i tamo kad zahladi za prevenciju od prehlada :)
2016 10 10
Ja sam riješila gardnerellu s njima, zgodnije su za upotrebu jer je sporo rastapaju a ne treba ih vaditi van... koristila sam dvije svaku vecer (vaginalna upotreba) kroz mjesec dana... potrazi one koje su u zelatinoznom pakiranju, mekse su i prirodnije... moja prijateljica je s njima rijesila trihomonas(valjda se tako pise 😁) plus candida
2016 10 10
Cure što koristite za jačanje imuniteta?
2016 10 10