Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

otkup robe

hej hej, znači imam doslovno robe cijelu veliku kutiju, međutim ima oštećenja, rupice, mrlje itd. I sad.. gdje i kome ja to mogu prodati? Čula sam da ima za preradu tekstila negdje međutim samo sam načula.. zna li itko? hvalaaa
2016 10 22
Možeš dati i koju vrečicu u H&M ako tamo kupuješ, u zamjenu dobiješ 15% popusta na određeni artikl :)
2016 10 22
Sva je tosuper ali cinena otkupa je premala 😕
2016 10 22
> mirelanovak: > Eto ako koga interesira ja jučer odfurala 66 kg robe u E-kolektor,to ti je u sklopu Konzuma u Dubcu.Ekolektor ti se bavi otkupom papira po 66Lp po kg i 65 Lp po kg odjevnih predmeta.Potrebna ti je osobna radi oiba i br.žiro računa jer ti novci sjedaju na žiro u roku 3-5 dana.Uzimaju sve od odjeće ti samo moraš skinuti cifove i gumbe,znači čisti materijal.Mi im odfurali stare zavjese,plahte,veste debele zimske,poderane trapke i stare kapute. uh, kako si uspjela skupit 66 kg? stalo ti u auto????????????????
2016 10 22
Ma najbolje u par puta u hm a ako i inače tamo kupuješ
2016 10 22
ma problem je to što nisam baš iz zagreba, nego živim u vukojeeeee... ako me razumijete :') pa mi je h&m malo dalje, međutim ne trebam u šoping baš pa mi se h&m ne isplati onda baš gledam samo otkup .. provjerit ću ovo s tiskom, možda koji u mojoj blizini otkupljuje :)
2016 10 22
ma vraga sve mi je daleko... bezveze... mislim da ću jednostavno pobacat robu i bok :)
2016 10 22