Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

KUPUJEM automobil-molim pomoć

Pozdrav drage djevojke! Kupujem automobil do 5000€, dizelaš ( prednost ima Opel Corsa ), da nije stariji od 2007 godine. Ako ima koja da prodaje auto ili poznaje koga da prodaje molila bih da mi se javite...Hvala! 😊
2016 10 24
> ivana0223: > Pozdrav drage djevojke! > Kupujem automobil do 5000€, dizelaš ( prednost ima Opel Corsa ), da nije stariji od 2007 godine. > Ako ima koja da prodaje auto ili poznaje koga da prodaje molila bih da mi se javite...Hvala! 😊 Evo prodam ti ja svog yarisa (toyota), 2013. (ozbiljna sam)
2016 10 24
suseda prodaje svoju corsu al auto je totalno smece cca svaka 4mj na servisu
2016 10 24
Hm..Toyota, neznam baš.. Vidjela sam na netu da su Corse dizelaši mali potrošači, a takav auto tražim, da malo troši......i dobro izgleda 😁
2016 10 24
plin
2016 10 25
> ivana0223: > Hm..Toyota, neznam baš.. > Vidjela sam na netu da su Corse dizelaši mali potrošači, a takav auto tražim, da malo troši......i dobro izgleda 😁 Moj troši 4,5 l.dizelas 5 vrata.😊
2016 10 25
> Blliss: > > ivana0223: > > Hm..Toyota, neznam baš.. > > Vidjela sam na netu da su Corse dizelaši mali potrošači, a takav auto tražim, da malo troši......i dobro izgleda 😁 > Moj troši 4,5 l.dizelas 5 vrata.😊 Koji?
2016 10 25
da ipak to pogledaš na njuškalu (veći izbor i možeš gledat u svojoj okolici)? ja isto gledam već par mjeseci, mislila sam corsu, ali sam se na kraju odlučila za astru.. potrošnja ovisi o jačini motora, a ja sam se odlučila na plinaša (ako bude dobro ugrađen plin)..cijene se kreću od 4000 do 6000eura.. moram sad riješit kredit nego, preporučam i da povedeš sa sobom nekoga tko se dobro razumi u aute, da te ne prevari netko.. sretno ;)
2016 10 26
ja prodajem suzuki swift ukoliko si zainteresirana javi se u inbox pa ti saljem slike. Mali autol, mali potrosac, jako lagan za voznju. lp :)
2016 10 28
Muz radi u auto salonu, ima rabljene i nove pa se javi na pm ako zelis otici vidjeti sta imaju. Lp
2016 10 31
Pogledaj na stranici od salona s rabljenim automobilima, zove se Auto Maritea :)
2017 01 28
kako se zove dio foruma na krpicama koji je namijenjen za prodaju nekrpičarskih stvari? imam auto na prodaju pa da stavim u odgovarajucu temu. hvala i sry sto upadam
2018 10 05
> mojestvarchice: > kako se zove dio foruma na krpicama koji je namijenjen za prodaju nekrpičarskih stvari? imam auto na prodaju pa da stavim u odgovarajucu temu. hvala i sry sto upadam joj i ja sam objavila na temi automobili pa su me neke korisnice drvljem i kamenjem da će me prijaviti itd. Uglavnom oglas mi je maknut. Tako da eto možeš tamo probati, ali ne garantiram da ti ga neće izbrisati i tebe možda blokirati :P
2018 11 05