Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Neljubazna žena na tisku

Danas sam došla na tisak i doživjela šok. Bilo je 15min do 20h. I pitam da želim poslati paket. Inače ta gospođa ne radi tu nego je na zamjeni. I žena se dere na mene: "gdje si bila do sad, šta sad tu tražiš s tim paketom?" Kako smo malo mjesto i svi se poznamo, ja se malo iznenadim, ali odgovorim: " Radila sam do 7ipo". Nisam mogla prije… Ok, nastavi ona po svome: Dođi sutra, a ja njoj da ne mogu jer sam obećala javiti curi šifru....i dere se ona dalje na mene...a meni prekipjelo pa se derem i ja. I zahtjevam da mi primi paket jer radi do 20h. I ne odustajem. Baci mi onaj papir da ga ispunim i dere se da zašto nemam ispunjen papir i da šta ja nisam mogla to prije ispuniti. Meni ju je pun kufer, poznam je, muž joj je umro, ali takvo ponašanje nije normalno. Neugodno mi je da je prijavim, jer ne želim raditi frku, ali tako mi je uništila večer, a doma me čeka djete s temperaturom, ja sam cijelo jutro bila na pretragama u bolnici, popodne radila i ona mi tako uništi dan. Nemojte mislit da se jadam, ali tako sam ljuta da dobivam želju da je prijavim...pa sam prije nego na stranicu od tiska išla javiti curi šifru paketa i otvorila ovdje temu...
2016 10 27
Je, imala sam i ja jednu takvu. Bacala mi je kemijsku, urlala, rekla da njenoj djeci kradem majku, pitala zar nemam pametnijeg posla od slanja paketa itd.
2016 10 27
> hanami: > Je, imala sam i ja jednu takvu. Bacala mi je kemijsku, urlala, rekla da njenoj djeci kradem majku, pitala zar nemam pametnijeg posla od slanja paketa itd. Joj, a mene optužila da se bavim nelegalnim poslom između ostalog, a ja sam jednoj curi slala dječje čizmice. Još je najlon bio proziran i vidjele su se čizmice. Ma ta nije normalna...
2016 10 27
Bože sačuvaj.. to me podsjetilo na slučaj kad je za neki blagdan jedna blagajnica u konzumu mojoj prijateljici i ostalima držala prodiku jer su se udostojili ići u trgovinu taj dan i još kao koliko ih je, kao da do sutra neće biti gotove s poslom.. Mislim si, ne trebaš li se na direktora derat onda? Nisu kupci krivi, ako imaš radno vrijeme do 8, makar i Silvestrovo bilo, izvoliš raditi do 8 i onda u 8:00 zaključuješ blagajnu i amen. Nema rasprave.
2016 10 27
Na mene je moja urlala da koji je to način da mi dođe dva paketa, da nema ona mjesta, da šta nisam odmah došla po njega i sl...al ta je čudo, još na ti, nema priatojnosti.. Ja se poluzbunjeno nasmiješila, a ona me napala opet...komaaa
2016 10 27
ovdje u puli na sva tri tiska tako su ljubazne, milina
2016 10 27
Ne razumijem zašto dozvoljavate da vas tako tretiraju :/ ?! Prijaviti , naravno. Nikome ne bih dozvolila da se tako ponaša prema meni, nikome.
2016 10 27
hehe i mene je jučer djelatnica Tiska počastila na marš izvolte :') Tetka si je dremuckala u stolcu i kad sam rekla da imam paket za poslati sljedilo je neeeemožeee sustav mi ne radi idi na drugi tisak. Naravno lijepo sam zamolila nek pokuša jerbo sam jurila na roditeljski u školu ali ne ne valjda ona zna najbolje. Zato su kvartovske tete za desetku, :
2016 10 27
Ja takvima obicno kazem..ako ti se ne radi..idi doma..ima onih koji jedva cekaju :D Znas kako se promijene u sekundi..
2016 10 27
Prijavite ih sve od prve do zadnje bezobrazne tete na Tisku.. Ima ljudi koji bi radili, bili pristojni i ljubazni!
2016 10 27
Ja sam par puta došla pola sata prije završetka njenog radnog vremena i također me oprala da se paketi šalju prije, ali draga gospođo, nigdje ne piše da se paketi ne smiju slati pola sata prije završetka vašeg radnog vremena, to je vaš posao, ako vam se ne radi ima ljudi koji će drage volje radit umjesto vas i neće kukat. Ne razumijem, kao da šaljem nešto besplatno. Još kada dođem i kažem da imam tri paketa za slanje para joj izlazi na uši :') okreće očima i ljutito priprema pakete, a oko mene se odjednom stvori red ljutitih ljudi što moraju čekat da ona spakira pakete pa neki kojima dojadi čekanje odu :D Svaki puta kada idem slati paket pripremim se na najgore jer nikad ne mogu znat što će me dočekat (nekad ne radi sustav, ili nema kutija ili nema papira za slanje, ili u najgorem slučaju dođem u krivo vrijeme) x-) a u zadnjih par mjeseci umjesto do 19:30, što im je inače radno vrijeme, zatvore tisak u 13:00, nekad i prije, bez bilo kakve obavijesti, pa ti znaj do kad će oni koji dan radit. Tako da nekad uzaludno hodam danima na tisak u nadi da ću pogodit njihovo radno vrijeme, na kraju poludim, objasnim kupcu šta se dešava i pošaljem poštom. Eto, ne znaš da li da se smiješ ili da plačeš :') :') :')
2016 10 27
Moje tete na Tisku su uvjek ok, nisu prstale od ljubaznosti ali ima jedna malo starija koja mi je simpa. Ali me ovo podsjetilo kad sam se pred jedno mj dana isla prijavit na zdrastveno koji je na netu pisao da radi mislim do 3 i pol ili cak 4. Dolazim ja tamo u 2:40 a ove oblace jakne i krenu prema izlazu i kompletan ignore prema i prolaze pokraj mene kao da sam od stakla. Pitam ja zadnju koja izlazi zar ne rade do 3 i pol? A ona meni ''NE, NEGO DO 2:45!'' I odljepljuje papir koji je stajao na vratima ''radno vrijeme do 2:45'' i sprema u torbu :|
2016 10 28
Ja sam jednom prilikom doša na Tisak oko 25 minuta prije zatvaranja i kad je žena čula da želim poslati paket, nije ništa ni rekla al je zato počela puhati, izokretati očima i raditi kojekakve grimase da nisam mogla vjerovati. Kad sam to vidjela, malo mi je falilo da joj kažem nešto u stilu ''znam da vam se ne da i da vam je teško raditi al to je vaš posao i nisam došla minutu do kraja radnog vremena''. Jednostavno, od takve njezine reakcije nisam znala dal da se ispričam (makar nemam za šta) ili da popizdim na nju i kažem joj prvo što mi padne na pamet, al sam se suzdržala i obavila to u tišini. Ne kužim kaj im je tako teško kad im za to treba cca 3 minute.
2016 10 28
Zato su ovi idioti na Tisku tako iskomplicirali slanje da je to za poludit. normalno, sta uopce nije izlika za takvo ponasanje. srica pa meni na tisku radi super zenskica. Tribali bi ih zasut sa mailovima kritika jer mi se iskreno ne ceka po 15 min za poslat paket
2016 10 28
Ja bih se žalila na nju neovisno o njezinim privatnim problemima. I moji roditelji i moje prijateljice imaju kojekakvih stresnih situacija pa se na poslu ne iživljavaju nad ikome. Ima ljudi koji bi radili. Uvijek. To je njezino radno mjesto te ona kada je na njemu njezin privatan život je apsolutno nebitan. Svatko se svakodnevno nosi sa svojim problemima, netko im umre, prekinu veze, razvedu se, djeca im bolesna i sl. Isto tako si ti mogla se danas cijeli dan iživljavati nad svima i biti bahata i agresivna gdje god došla jer ti je dijete kući bolesno i koristiti to kao opravdanje - pa nisi. Ja sam donedavno žmirila na sve, svakoga pravdala, tražila uvijek neku pozadinu iza tog nekog postupka. Sad, ma brate mili, furaj.
2016 10 28
1 2 3