Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Prodaja knjiga

Harry Potter tvrdi uvez i meki dzepni od Algoritma me zanima, ako netko ima javite se u inbox :)
2017 01 25
> AnaKAna: > Tražim : Cassandra Clare -instrumentarij smrtnika sve dijelove osim drugog! i još bolje ako su na engleskom :) i dalje tražim :D
2017 01 31
Ako netko prodaje ČASOSLOV (ili komplet), molim da me kontaktira. Moguća je i zamjena što se mene tiče.
2017 01 31
> s32s32: > Tražim, kupujem! > Šopingholičarka i beba > Njemački riječnik > Dječje slikovnice (po povoljnoj cijeni) i slikovnice na njemačkom jeziku Imam Hrv-njem rječnik i Deutsches Woerterbuch
2017 02 04
> nefertiri: > Ako netko prodaje ČASOSLOV (ili komplet), molim da me kontaktira. > Moguća je i zamjena što se mene tiče. Imam Časoslov latinski iz 63
2017 02 04
imam svakakvih knjiga koje mi ne trebaju, javite se :)
2017 02 06
tražim vodič za london
2017 02 20
Kood mene lot knjigaaa
2017 02 25
Pozz svima:) •prodajem chit lit naslove za razbribrigu, opuštanje i guštanje bilo na moru ili balkonu:)) SILVIA DAY EMA CHASE E.L. JAMES SVA TRI NASTAVKA SIVE:)) LAURA REES ITD.... Kao i povijesno-ljubavne naslove •STEPHANIE LAURENS •JULIE GARWOOD •KRESLEY COLE •JUDE DEVERAUX ITD..... -radi se o popriličnoj količini koja se eto nakupila, u mekom džepnom izdanju, mekom i tvrdom izdanju... CIJENE ISTIH PO DOGOVORU, POPUSTI NA KOLIČINU, UGL. SVE POVOLJNO!!! JAVITE SE SLOBODNO U INBOX :D
2017 03 10
TRAŽIM; Trilogija Gospodar prstenova & Hobit Sjećanja jedne gejše Veronika je odlučila umrijeti, Na obalu rijeke Piedre sjela sam i plakala
2017 03 15
Sumrak saga triologiju tražim za zamjenu za 1,3 i 4 dio. Vampirski dnevnici 5 i 6 dio
2017 03 15
> basistica: > TRAŽIM; Trilogija Gospodar prstenova & Hobit > Sjećanja jedne gejše > Alkemičar, Veronika je odlučila umrijeti, Na obalu rijeke Piedre sjela sam i plakala Imam Alkemicara, :) ako ste zainteresirani, javite se
2017 03 16
> Naopakabajka: > > basistica: > > TRAŽIM; Trilogija Gospodar prstenova & Hobit > > Sjećanja jedne gejše > > Alkemičar, Veronika je odlučila umrijeti, Na obalu rijeke Piedre sjela sam i plakala > Imam Alkemicara, :) ako ste zainteresirani, javite se <3 :")
2017 03 16
Pozdrav, zanimaju me razna područja. Volim pročitati svakakve knjige. Preferiram zamjenu. Ako je neko za, neka mi se javi slobodno. :") Kod mene svaka knjiga dobrodošla.
2017 04 03
Prodajem: Knjiga dostupna svima: Dan Wells - Gospodin monstrum, Ne želim te ubiti - svaka 15 kn Paul Finch - Grabežljivci - 15 kn Knjige iz novina, Večernji list, Jutarnji list, 24 sata: Friedrich Schiller - Razbojnici - 10 kn Tina Fras i Boris Rasheta - Mjesec boje krvi - 10 kn Geografski atlas Hrvatske - 20 kn Michael Bockemühl - Rembrandt - 10 kn Biblija očima velikih slikara 2 - stari zavjet - petoknjižje 2. dio - 10 kn 1001 noć - Ljubavna i erotska lirika - par listova je na dnu malo poderano, no to ne utječe na čitanje - 10 kn John Locke - Pismo o toleranciji - 10 kn Louise Rennison - Dnevnik presmiješne tinejdžerice - ima neku crticu na listovima, ali to ništa ne utječe na čitanje - 10 kn Daniel Glattauer - Dobar protiv sjeverca - 10 kn U cijene nije uračunata poštarina. Knjige su u super stanju, osim ako drugačije nije navedeno. Slanje poštom/tiskom ili primopredaja u Zagrebu.
2017 04 17
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 32