Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Udžbenici - prodaja, zamjena, potražnja

Prodajem: * Kazneno pravo - opci i posebni dio, skriptu i moje biljeske sa pitanjima odgovorima, * Medunarodno pravo - skriptu sa svim pitanjima i malu skriptu sa pitanjima koja se vrte na ispitu. ** Ove se knjige odnose na drugu godinu Pravnog fakulteta u Osijeku. Na mail saljem sve sto imam jos u vezi Kazneng procesnog prava :). Cijena je 200,00 kuna. Takoder prodajem: * Upravno pravo - skriptu, pitanja sa klokvija, * Upravnu znanost - pitanja, * Europsko pravo - skripta i biljeske, * Radno pravo - skripta i biljeske. ** Ove knjige odnose se na trecu godinu pravnog fakulteta u Osijeku. Takoder mailom saljem za ostale predmete literaturu. Cijena je 130,00 kuna
2017 09 21
TRAŽIM strucni vodic, matematika za maturu B razina VESNA SKOČIR - ponude s cijenom u inbox :")
2018 05 25
Imamo korištene radne bilježnice za 7. razred pa ako nekome treba javite se, dogovorimo se za cijenu!
2018 06 20
tražim knijge za 3,razed farmacetski tehničar
2018 06 24
Prodajem: Građevne konstrukcije, Tatjana Neidhardt - 20kn Nacrtna geometrija, Lana Lipošinović - 50kn Likovna umjetnost 2, Jadranka Damjanov - udžbenik za 2., 3. i 4. razred - 60kn Insight Upper-Intermediate udžbenik i radna bilježnica za 3. i 4. razred - 60kn Informatika i računalstvo, Galešev, Brođanac, Korać, Miletić, Grabusin, Babić, Soldo, Kralj, Sokol, Kovač - udžbenik - 40kn Direkt 1, Giorgio Motta & Veljko Dunjko - udžbenik i radna bilježnica - 60kn Fizika 1 - Tatjana Roginić - udžbenik i radna bilježnica - 60kn
2018 06 30
PRODAJEM udžbenike za srednju školu -cijena od 10 do 25 kn, ovisno o stanju -slike šajem na upit 2.RAZRED -Geografija 2- Profil -Petričević, Jukopila- udžbenik -Matematika 2- Element- Varošanec- udžbenik i zbirka zadataka -Glazbeni kontakti 2- Profil- Perak Lovričević, Ščedrov- udžbenik -Književnost 2- Alfa- Zrinjan- udžbenik -Odvažni svjedoci- Katehetski Salezijanski Centar- udžbenik -Koraci kroz vrijeme 2- Školska knjiga- Detling, Samaržija- udžbenik -New Headway, intermediate student's book- Algoritam, Oxford- Soars- udžbenik 3.RAZRED -Koraci kroz vrijeme 3- Školska Knjiga- Alfirević Talargić, Despot, Dukić- udžbenik -Književnost 3- Alfa- Zrinjan- udžbenik -Književnost 3- Alfa- Zrinjan- radna bilježnica (ne korištena) -Životom darovani 3- Kršćanska sadašnjost- udžbenik 4.RAZRED -Književnost 4- Alfa- Zrinjan- udžbenik -New Headway, upper-intermediate student's book- Oxford- Soars- udžbenik -Hrvatski na državnoj maturi- Alfa- Zrinjan
2018 07 08
Prodajem korištene udžbenike i radne bilježnice za 7. razred: KOCKA VEDRINE - 1. DIO (Motik, Katalinić i dr.), Školska knjiga KOCKA VEDRINE - 2. DIO (Motik, Katalinić i dr. ), Školska knjiga MATEMATIKA 7 - 1. DIO (Kuliš, Bogner Boroš i dr.), Školska knjiga MATEMATIKA 7 - 2. DIO (Kuliš, Bogner Boroš i dr.), Školska knjiga BIOLOGIJA 7 - udžbenik (Bendelja, Benović i dr.), Školska knjiga BIOLOGIJA 7 - radna bilježnica (Bendelja, Benović i dr.), Školska knjiga FIZIKA OKO NAS 7 - udžbenik (Paar, Martinko, Ćulibrk), Školska knjiga FIZIKA OKO NAS 7 - radna bilježnica (Paar, Martinko, Ćulibrk), Školska knjiga KEMIJA 7 - udžbenik (Lukić, Varga i dr.), Školska knjiga KEMIJA 7 - radna bilježnica (Lukić, Varga i dr.), Školska knjiga GEOGRAFIJA EUROPE 7 - udžbenik (Borko, Vuk), Ljevak TRAGOM PROŠLOSTI 7 - udžbenik (Erdelja, Stojaković), Školska knjiga GLAZBENA SEDMICA - udžbenik (Šobat, Kosec i dr. ), Profil TEHNIČKA KULTURA 7 - udžbenik (Prodanović, Trlin i dr.), Profil MOJ PORTAL 3.0, 7 - udžbenik (Babić, Dimovski i dr.), Školska knjiga ZAJEDNO U LJUBAVI, udžbenik (Periš i dr.), Kršćanska sadašnjost Udžbenici su korišteni 4 godine, neki su u boljem, neki u lošijem stanju, ali svakako se mogu još koristiti. Cijena udžbenika je 15 do 20 kn, ovisno o stanju (šaljem slike u inbox). Radne bilježnice su slabo korištene (uz malo brisanja i one mogu u upotrebu). Cijena radne bilježnice je 10 kn.
2018 07 09
Prodajem korištene udžbenike i radne bilježnice za 8. razred: KOCKA VEDRINE - 2. DIO (Stanković, Šimić i dr. ), Školska knjiga - 20 kn (odlično stanje) FIZIKA OKO NAS 8 - udžbenik (Paar, Ćulibrk, Martinko), Školska knjiga- 15 kn (malo pošarana i pokidani kutevi na par stranica) GEA 4 - udžbenik (Tišma), Školska knjiga - 15 kn (par stranica pošarano ili podcrtano) TRAGOM PROŠLOSTI 8 - udžbenik (Erdelja, Stojaković), Školska knjiga - 10 kn (pohabana i pošarana na više mjesta, ali upotrebljiva) MOJ PORTAL 8 - udžbenik (Babić, Dimovski i dr.), Školska knjiga - 20 kn (odlično stanje) MOJ PORTAL 8 - radna bilježnica (Babić, Dimovski i dr.), Školska knjiga - 10 kn (samo par stranica riješeno)
2018 07 10
Prodajem udžbenike za srednju školu: Paar, Šips - FIZIKA 2, udžbenik - 40 kn Šips, Paar - FIZIKA 2, zbirka riješenih zadataka - 40 kn Vesna Skočir - INFORMATIKA ZA MATURU - 60 kn LINGVA LATINA PER SE ILLVSTRATA, Pars I, FAMILIA ROMANA - Udžbenik za 1. i 2. razred gimnazije - 50 kn
2018 08 29
TRAŽIM: 1.CHOICES PRE-INTERMEDIATE (radna bilj.engleskog za 1.raz četverogodišnjih strukovnih škola) 2.ČOVJEK i ZDRAVLJE (radna bilj.biologije-modul B za 1. i 2. razred strukovnih) 3.ČOVJEK i OKOLIŠ (radna bilj.biologije-modul C za 1. i 2. razred strukovnih) 4.FIZIKA 1 (udžbenik za 1. srednjih škola s dvogodišnjim programom) 5.KEMIJA OKO NAS (udžbenik za strukovne škole s jednogodišnjim programom) 6.HRVATSKA I SVIJET (udžbenik iz povijesti za 1.razred četverogodišnjih strukovnih škola)
2018 09 10
Menschen knjiga i radna 2.1.
2019 04 07
Imam hrpu materijala za državnu maturu, hrvatski, engleski, matematika i psihologija. Odlična sam učenica bila i sama sam radila neke skripte baš prema maturi, imam Trinomove i od ŠK. Za cijenu se dogovorimo ako nekome može pomoći :) pošaljite mi privatnu poruku
2019 07 24
Javite se ako vam trebaju rječnici ili hrvatski pravopis. Rječnici su razni: njemački, talijanski, francuski, većinom dvojezični u kombinaciji sa hrvatskim. Dio toga je na Njuškalu, a dio nije niti oglašen još. Nadimak tamo mi je golub79.
2019 08 16
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2a650c68a732a58afdc12f09d21e40f2.jpg) 30 kn
2019 09 27
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/595390a74363bd30c5635429c62f658b.jpg) Kom 15 kn
2019 09 27
1 2 3 4 5 6 ... 9