Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

izrada fotografija- gdje?

pozdrav, planiram izraditi nešto veći broj fotografija pa me zanima gdje predlažete? imate li isustva sa dm, muller, tisak i sl. kvalitetom?
2016 11 07
Ja sam na Tisku izrađivala nekoliko puta, zadovoljna sam bila, u roku su bile gotove i kvaliteta je bila dobra ( to naravno dosta ovisi o kvaliteti same slike). Znaju imati često nekakve popuste, pa ako nije hitno možda da pričekate Božić recimo, sigurno će biti nešto:)
2016 11 07
hvalaaa
2016 11 07
Tisak sad ima i nagradnu igru za auto. Ali moras izraditi slike u iznosu od 150kn a ja sam saznala tek nakon sto sam poslala narudzbu od 140kn :/ ali eto ako ces igrati nagradnu igru mozes tamo poslati narudzbu. Jos nisu stigle moje slike ali u ponedjeljak ce biti gotove :) nadam se da cu biti zadovoljna kvalitetom
2016 11 11
Cewe fotosvijet...skinite aplikaciju s moba ...povoljno i stizu na tisak odmah ti je cjena s pt kako stavljas slike s moba biras dimenziju .pise ti cjena za sve...imas obicne slike,ili kalendare,cestitke itd vrijedipogledati :) frendica za male pare dosta slika izradila...i ja cu uskoro...:)
2016 11 17
mi smo izradivali slike s Tiska i sve je ok proslo. osim sto nismo uhvatili vrijeme tisak trgovine da preuzmemo te slike jer ovi na kvartu rade do cca 14 h a mi radimo do 17 h.. pa su nam vratili slike na centralu..ali sve je dobro proslo :)
2016 11 22
pratiiim i jaa
2016 12 21