Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Ljubavnici moga muza

Ei ti zeno.. meni znana ili ne znana. Uzimala si od mene. Nee.. ja sam ta koja je svee pustila. Pustila da postane tvoje. Evo.. priznajem da sam izgubila muza. Njegove oci, usne, ruke.. njegovu paznju, zabavu, ljubav, milovanja. Sve sam izgubila. Sve siii uzela. Ja sam svjesna da se ne trebam vise boriti za njega.. Ne ocekuj daaa me zaboravi. Nece nikada. Ja sam ako nista drugo prva mu zena. Uz njega sam bila dok je imao novce i dok smo jeli stari kruh. Uz njega sam bila dok me obasipao ljubavlju i dok je izbjegavao nas krevet. Uz njega sam bilo dok je zdrav i bolestan bio. Zbog njega sam pregazila vlastitu obitelj. Zbog njegove neplodnosti sam pristala zivjeti kao zena koja se nikada nece ostvariti kao majka. I nijeee mu bilo dovoljno. Zar doista mislis da ces tiii moci bolje??? Moci ces sve dok ne nadje novu, jos mladju i jos atraktivniju. Bit ces njegov centar svijeta sve dok zivis onako kako on zeli. Jesi li spremna postati mama, pralja, spremacica, kuharica.. sve ti moras postati da bi on bio sretan. Moras brinuti o njegovom rublju. O cistoci i peglanju.  O kolicini donjeg rublja i carapa. Alii ne bilo kakve carape.. samo original adidas. Mora kuci biti divna i ulastena, od 0 do 24 alii istovremeno njegov pas mora biti u kuci kad je hladno ili kisa pada. Sve mora blistati a on ce uvijek obuven koracati tim parketom i plocicama. I sve to prihvatiti bez rijeci komentiranja ili prigovora. Njegov auto..Kako je too sjediti u autu za koji znas da ja tenkiram jer on nema ni lipe ako muu otac ili ja nismo dali. Njegovo poimanje druzenja sa zenom jeee npr. Sjedite u istoj prostoriji na dva razlicita kraja i svako radi svoje. To njemu znaci druziti se. Sada me ne shvacas, ali kad postanjes njegovom curom a ne ljubavnicom, sve ce biti drugacije. Sveee.. sve stooo mastas o njemu umrijeti ce pa ces postati udovica prije vremena. On smije sve i sve njegovo je savrseno.. a tii ti si samo zena. Za pocistiti, skuhati, opeglati i kad kadkad izjebati..
2016 11 09
Pretpostavljam da ti je ovo neki ispušni ventil, ali prema ovome sto si napisala ljubavnica ti je ucinila uslugu i maknula te od muza za sto ti, iz nekog razloga, nisi bila sposobna uciniti. Sretno u daljnjem, sigurno sretnijem nego do sada, zivotu!
2016 11 09
Ma daj.....po ovome sta si tu napisala....riješila si se budale 👌 nesposoban se brinuti o sebi i zarađivati....valjda kroz život supružnici su najprije partneri i prijatelji, pa onda sve ostalo....a i bolje da je bio sterilan i da nije mogao imati djecu, jer tek onda bis nagrabusila, jer bi sve obaveze bile na tebi😈 Definitivno nije te cijenio.....i nije te zaslužio....evo kao što je ivaaaaa napisala, ljubavnica ti je napravila uslugu😉
2016 11 09
Zašto se pisma pišu ljubavnicama, a ne muževima? :)
2016 11 09
kažeš da si joj sve pustila, njegovu pažnju,zabavu, ljubav, milovanja, a na kraju kažeš da ste sjedili jedan do drugoga ko dva stranca, onda njoj ništa nisi prepustila jer ničega nije ni bilo, bila si nesretna i zato moli boga da si ga je uzela, ako su mlađa žena još imaš šanse naći nešto bolje .. 8-) <3
2016 11 09
> ComeStai: > Zašto se pisma pišu ljubavnicama, a ne muževima? :) jer se misli da je samo ljubavnica svemu kriva...on ga otela ..nije se znao braniti .. a i zaboravio je siromah da ima ženu doma... :/ :/ :/
2016 11 09
on je za vas bio -princ na konju - a bio je -konj - koji je živio svojživot dok ste vi čistila i glancala za njim :o :o :o mrzim takve muškarce ]:(
2016 11 09
MonaMonika zao mi je sto prolazis kroz ovo... jer ocito je koliko ga volis takvog kakav je. Sad si tu gdje jesi, morat ces se boriti za sebe. Nadam se samo da imas dobru frendicu, sestru, nekog s kim ces moci podijeliti sve kroz sta prolazis.
2016 11 09
Mozda je samo neka nova knjiga sa interlibera.. Ne palite se
2016 11 09
možda, ali takvih sebičnih konja ima koliko te volja, dok ima i ovakvih žena koje to trpe :/
2016 11 09
> SonjaSpoljaric: > možda, ali takvih sebičnih konja ima koliko te volja, dok ima > i ovakvih žena koje to trpe :/ Istina. Meni nisu jasne zene kojetrpe da ih partner ne postuje i ne voli..pa kukaju.. Zajebi to
2016 11 09
to su žene koje žele biti žrtve
2016 11 09
> SonjaSpoljaric: > to su žene koje žele biti žrtve Nije to cisto u glavu
2016 11 09
nije,zato takav konj to koristi u svoju korist 8-)
2016 11 09
Draga Monika..reci joj samo jedno veliko HVALA! Napravila ti je medvjeđu uslugu skinuvši ti takvog sebičnjaka s kičme i oslobodila te loše navike. Sada ćeš novac koji si mu davala za benzin, pametno uložiti u SEBE. Možda za mjesečnu članarinu u nekom klubu? Fitnes? Teretana? Ples? Planinarsko društvo? To su mjesta gdje ćeš sigurno upoznati nove zanimljive ljude i družiti se..konačno si slobodna! SRETNO :)
2016 11 09
1 2 3 4 Sljedeći