Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

posao u švicarskoj

drage moje...ima li netko od vas saznanja iz prve ruke,da li se Hrvati mogu ili ne mogu zaposliti u Švicarskoj?svatko kaže drugačije.. navodno se čeka veljača da se konačno dogovore sa EU o zapošljavanju naših ljudi..evo ako netko možda zna detaljnije...tnx:)
2016 11 09
Zato ne pitati ljude nego Švicarsku. Odeš na službene stranice i pogledaš. :)
2016 11 09
Iz veleposlanstva su mi rekli da sve ovisi o kantonu i o poslodavcu,eto toliko..
2016 11 09
I onda? Imaš službeni odgovor...
2016 11 09
Pa upravo zato pitam dal netko od cura ima negdje nekog svog da mi moze rec u kojim dijelovima se moze zaposliti i kakva je procedura...ako si se mislila praviti pametna nisi se trebala ni javiti
2016 11 09
Znam ja to sve i poslala sqm mailove na par sluzbenih stranica ali sam mislila dok cekam odgovore cuti tudja iskustva..i hvala na ovoj zlobnoj pomoci,hehe,vecinu sam procitala..;)
2016 11 09
Sori što smo loše startale. :) Evo, čitaj forum i ja sam :D Ne znaju ni sami Švicarci još što će biti. :D Uglavnom, kud god da krenula sretno i hrabro :)
2016 11 09
Sori cure ako se smijem ubacit i pitat dal se moze u bosnu samo sa osobnom? :p
2016 11 09
Comesta,hvala ti,isto tako sam i ja shvatila,mislim da najvise ovisi o deficitu odredenog zanimanja(tesko je dobiti posao sve u svemu).. Vekica naravno da mozes!
2016 11 09
> Juicy1110: > Comesta,hvala ti,isto tako sam i ja shvatila,mislim da najvise ovisi o deficitu odredenog zanimanja(tesko je dobiti posao sve u svemu).. > Vekica naravno da mozes! Hvala to su mi i drugi rekli ali sam mislila da mozes sa osobnom samo u druge EU drzave..
2016 11 09
> Juicy1110: > drage moje...ima li netko od vas saznanja iz prve ruke,da li se Hrvati mogu ili ne mogu zaposliti u Švicarskoj?svatko kaže drugačije.. > navodno se čeka veljača da se konačno dogovore sa EU o zapošljavanju naših ljudi..evo ako netko možda zna detaljnije...tnx:) Nije navodno nego je tak, čeka se ratificiranje sporazuma. Trebalo je biti gotovo i prije, ali pala vlada, štaš :D
2016 11 09
> LeSock: > > Juicy1110: > > drage moje...ima li netko od vas saznanja iz prve ruke,da li se Hrvati mogu ili ne mogu zaposliti u Švicarskoj?svatko kaže drugačije.. > > navodno se čeka veljača da se konačno dogovore sa EU o zapošljavanju naših ljudi..evo ako netko možda zna detaljnije...tnx:) > Nije navodno nego je tak, čeka se ratificiranje sporazuma. Trebalo je biti gotovo i prije, ali pala vlada, štaš :D A onda ne bude tako skoro.
2016 11 09
> Vekica: > Sori cure ako se smijem ubacit i pitat dal se moze u bosnu samo sa osobnom? :p Može s hrvatskom osobnom, a iz bosne ne možeš u hrv s njihovom osobnom :)
2016 11 13