Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

posredovanje-zg

Isprike unaprijed ako sam na krivom mjestu otvorila ovu temu. Drage cure, treba mi neka dobra duša koja bi mi kupila čizme u ZG blizu Importane centra (deichmann) i poslala mi ih poštom. Uz simboličnu naknadu naravno:)))
2016 11 14
Pa ja mislim da možeš tražiti da pošalju iz jednog u drugi dućan, zar nema u Rijeci Deichmann? Pitaš ih na mail ili nazoveš pa kažeš šifru artikla i zamoliš da pošalju u taj i taj dućan. Ja sam tako tražila iz zagreba za Pulu jedne cipele i poslali su bez beda :)
2016 11 14
Nažalost nemaju...kaže mi teta danas da to ne rade:(
2016 11 14
Ali hvala ti na odgovoru! isplati se probati:)
2016 11 14
Ne kužim, svaki deichmann to radi. I ja sam baš nedavno naručila isto tako iz drugog grada i stigle su kroz 15ak dana. Možda se tvojoj teti samo nije dalo raditi :/
2016 11 14
> Maleficent80: > Ne kužim, svaki deichmann to radi. I ja sam baš nedavno naručila isto tako iz drugog grada i stigle su kroz 15ak dana. Možda se tvojoj teti samo nije dalo raditi :/ i ja mislim da je to u pitanju jer stvarno izlaze u susret.
2016 11 14
> Jana007: > Nažalost nemaju...kaže mi teta danas da to ne rade:( rade, odi drugoj teti :) Meni pred par dana stigle čizme iz drugog grada, još i sms dobiješ kad stignu u poslovnicu.
2016 11 14
ma ne mogu vjerovati..kako me ova teta otpilila onda ://// Hvala vam cure! U međuvremenu sam se snašla:)
2016 11 14
Pa glupo je da plaćaš poštarinu do sebe i proviziju curi za nešto što rade besplatno :/
2016 11 14
> Maleficent80: > Ne kužim, svaki deichmann to radi. I ja sam baš nedavno naručila isto tako iz drugog grada i stigle su kroz 15ak dana. Možda se tvojoj teti samo nije dalo raditi :/ Ni u vk to ne žele radit..samo te otpile
2016 11 14