Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje?????

problem sa ljudima je sto svi zele biti u pravu,,ja cesto kazem mozda nisam u pravu i sa svojih 35 godina jos uvijek ucim i desavaju mi se pogreske ali nekad nesto i izvucem iz njih,,,lose sam se osjecala sto se nije bazirala na problem zasto se dzon raspada ono da nisam napravila video bilo bi da sam sama ih sama izrezala
2016 11 15
> Vesna077: > Kristina2608 evo snimila sam ako je toliko smijesno Ja se nisam smijala vama nego sam se smijala svojoj rečenici, tj. kako sam to napisala (video mrvljenja), šala na vlastiti račun. :-) Ovdje ima svakakvih ljudi koji namjerno uništavaju ono što kupe ako kupljeno nije ono što su oni zamišljali kako bi optužili prodavatelja, time vas ne optužujem da ne biste krivo shvatili nego samo komentiram. Zbog toga sam predložila video i skupit sve dokaze kako bi se ustanovilo o čemu se točno radi. :-)
2016 11 15
malo smijesno zvuci kao sudski proces :') :') obrisala sam joj negativnu nadam se da ce pogledati video i vidjeti da se stvari jednostavno raspadaju,bitno da sam dokazala da ih ja nisam unistila a sad idem kiseliti kupus...ispricajte me
2016 11 15
Brisanje negativki i nekakav refund. Ni ja isto da ne vidjeh video ne bi vjerovala da je moguće. :O Ali nije da je namjerno varanje.
2016 11 15
Ma nevjerojatno ...nikad nisam vidjela ovako nesto...treće djete nosi cipelice svakakve gleznjace gumene stoje na tavanu znaci ne neka posebna zaštita nikad nisam ovo vidjela ni doživila.strasno jadna djeca sta nam prodaju za njih
2016 11 15
> Sanja8888: > kako od stajanja?jos nisam to cula?kako onda dućani to rješavaju?ne prodaju sve u sezoni?bas sam u čudu sad Nažalost Sanja,može.Ljetos sam ostala doslovno bosa :,'( Sandale nove,prvi put obute... E sada,tko zna koliko su one stajale u trgovini da bi došlo do toga.
2016 11 15
> Sanja8888: > Ma nevjerojatno ...nikad nisam vidjela ovako nesto...treće djete nosi cipelice svakakve gleznjace gumene stoje na tavanu znaci ne neka posebna zaštita nikad nisam ovo vidjela ni doživila.strasno jadna djeca sta nam prodaju za njih Upravo to draga sanja , ja sam prije dvije g, kupila sebi cipele na sniženju, i kad sam prvi put obula ,đon se počeo mrviti , otišla sam reklamirati, i vratili su mi novce ,strašno.
2016 11 15
Meni stvarno nikad..ovo jos nisam vidjela...pa djecija je cipela kako mogu tako nesto uopce prodavati pod cipele Snjezana 111 <3 jagode super Stela <3
2016 11 15
Sad sam isla gledati dopoši stare 20 godina ...ne mrve se isto guma na đonu .svasta čovjek dozivi ...ocaj
2016 11 15
Gledam i ne vjerujem. Pa koliko stare moraju biti da bi se tako nešto dogodilo (ili loše kvalitete)?! Uglavnom, prodavačica je morala bolje pogledati i nikako, ali nikako ne utrpavati dvoje čizmice u tako malu kutiju zajedno. Ne kažem da je to uzrokovalo mrvljenje, ali ipak. Znam da ja to tako ne bi voljela primiti, a tako nebi ni slala. Što se tiče kupca, žao mi je, ali treba dobiti novac natrag. Razumijem frustraciju.
2016 11 15
Ima kvalitetne obuće , ali ne kod nas možda ima za dijecu ja sam svojima kupovala , trgovina jelen, borovo, i bambi, ima samo borovo, mada sad u borovu prodaju, i talijansku i kinesku obuću, nešto malo imaju borovo, koja je za naš džep skupa, pogotovo dječja noga raste, i ne možemo im priuštiti skupi obuću većina nas , jeftinija obuća za klince je bolest.
2016 11 15
> Sanja8888: > Sad sam isla gledati dopoši stare 20 godina ...ne mrve se isto guma na đonu .svasta čovjek dozivi ...ocaj Ma nije to prava guma to je više kao neka vrsta spužve. Prava guma bi se "stvrdnula " i eventualno pukla no ne bi se mogla tako mrviti
2016 11 15
Moj suprug si kupio u deichmann čizmice prošle godine , platio 300kn, i đon se raspao za mjesec dana ,priznali su mu i vratili novce.
2016 11 15
A svašta da,poslje toga mi dođe da u trgovini rastežem obuću u svim smjerovima :@ Sanja,to će biti i za Božićne kolače :)
2016 11 15
snjezana111 moramo i njušit da znaš kako neka obuća smrdi, kad mi smrdi ja ne kupujem, to je užas ne kupujem obuću često a kad kupim dam kunu više, ali mi ne smije smrditi imam tu sreću što imam tetu u njemačkoj, pa mi pošalje , evo reklamiram tetu, to je obuća preskupa za moj džep, koju mi teta pošalje.
2016 11 15
1 2 3 4 5 6 ... 11