Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje?????

Vesna sibaj u negativku link na video nek se vidi raskos. I u odgovor na osvetnicku negativku.
2016 11 15
Pa pobogu na što se sve svela ova ovdje prodaja,nemogu čak ni reči da mi sigurno nije nešto pobjeglo kod toliko odječe ovdje prodato.Imam dosta krpičarki koje stalno kupuju od mene i naravno da se osječam ljutom i jadnom jer sam poslala čizmice sa čitavim džonom a sad se raspadaju...ponudila sam da uzme nešto drugo ,napisala je ,,,,netreba nam ništa,,, koliko nas ovdje prodaje i ima u naslovu da u konačnici ne vračaju novce nego da traži kupac dodatne slike...i što sad ..da li da nakon svega imam ja pravo isto tako sumnjati u nešto drugo...mislim da imam.Što se tiče kako su poslane...pa stavila sam ih u kutiju i kutiju obljepila,što sam trebala staviti u kutiju dvaput veču,u najlon jer i tako neke od krpičarka stavljaju i šalju...pa u kakvom bi onda stanju bile.Uf baš nije moj dan.. :(
2016 11 15
> elvis123: > Pa pobogu na što se sve svela ova ovdje prodaja,nemogu čak ni reči da mi sigurno nije nešto pobjeglo kod toliko odječe ovdje prodato.Imam dosta krpičarki koje stalno kupuju od mene i naravno da se osječam ljutom i jadnom jer sam poslala čizmice sa čitavim džonom a sad se raspadaju...ponudila sam da uzme nešto drugo ,napisala je ,,,,netreba nam ništa,,, koliko nas ovdje prodaje i ima u naslovu da u konačnici ne vračaju novce nego da traži kupac dodatne slike...i što sad ..da li da nakon svega imam ja pravo isto tako sumnjati u nešto drugo...mislim da imam.Što se tiče kako su poslane...pa stavila sam ih u kutiju i kutiju obljepila,što sam trebala staviti u kutiju dvaput veču,u najlon jer i tako neke od krpičarka stavljaju i šalju...pa u kakvom bi onda stanju bile.Uf baš nije moj dan.. :( To ja tebe pitam. Na sta se svela tvoja prodaja? Da je i slucajnost s gleznjericama, s cizmicama nije bilo niceg slucajnog. Nakon toga tko bi zdrav u glavu ista uzeo od tebe? Ni sa slanjem 4 dana kasnije. Ja kad posaljem sljedeci dan zorom jer je uplata tek tada vidljiva na rn se ispricam sto nisam vec dan prije poslala iako nema veze samnom taj dio. Sta ti napravis? Pozoves se na br povratnih i sibnes kupcu negativku. Ma bravo. Fakat naklon do poda.
2016 11 15
Ma ima da zeni vrati pare majketi- nema tu raspravljanja- rekoh necu nista ne treba mi ili necu od tebe vise- IMAM PRAVO NA POVRAT! ... A ne raspravljat se- ta nije ova nuklearne pokuse na njima radila-
2016 11 15
Mislim da je reakcija normalna kod kupca koji podigne paket i vidi oštećenja, pogotovo ako se ta oštećenja ne daju više popraviti, već je artikl za baciti. Ne vidim nigdje vrijeđanje, već razočaranje dobivenim. I čemu u odgovoru odmah da se novci ne vraćaju, a nije se prethodno pitalo u čem je problem, zamolilo na dodatnoj slici i objašnjenju pa da se vidi s čime je kupac nezadovoljan? Već odmah suprotno, lijepe cipele, ovaj, onaj ih je vidio, slagala sam ovako, zapakirala onako i onda želite ispasti fer pa ponudite da si nešto izabere drugo. Kupac izbriše negativnu i nastoji prema savjetima biti ok, a prodavačica umjesto da prihvati pomirenje izbriše negativnu, ona prvo kopira prethodni razgovor. Čemu dalje tjerati inat, kad se može na lijepi način sve dogovoriti?
2016 11 15
Dobro pitanje -na što se svela prodaja ovdje?Da nije tako jadno bilo bi smiješno jer vi to pitate o:)
2016 11 15
Prodavacica je skroz za dogovor. Onaj ljudski. Pokazala je to ostavivsi kupcu negativku.
2016 11 15
Stvarno više ne znam što se čeka sa brisanjem negativne? Rasprave vako nako tako...čemu ženi stpji negativns..brisat pa raspravljat..
2016 11 15
Slazem se za potpuni povrat i crnu listu u slucaju odbijanja istog!
2016 11 15
Nisam rekla da joj neču vratiti novce.Ali ako je žena meni prva napisala negativnu što bi ja trebala...da dajte mi još jednu..pa haloooo nisam poslala raspadnuto ja sam ih poslala cjele i pitanje na početku ove cjele priče je da nemogu vjerovati da su takve jer sam ih cjele stavila u kutiju...zar ja nemogu imati svoje mišljenje.Što sa svima onima koji pošalju svoje krpice u super stanju a dobiju odgovor da je stiglo smeče ima tu svega ..znači pouka je da svatko tko kupi a nesviđa mu se može i namjerno poflekati ili strgati pa ču napisati da je stiglo takvo i da želi povrat love...skinuti ču i ja njoj negativnu ali ostaje gorak okus u ustima
2016 11 15
> elvis123: > Nisam rekla da joj neču vratiti novce.Ali ako je žena meni prva napisala negativnu što bi ja trebala...da dajte mi još jednu..pa haloooo nisam poslala raspadnuto ja sam ih poslala cjele i pitanje na početku ove cjele priče je da nemogu vjerovati da su takve jer sam ih cjele stavila u kutiju...zar ja nemogu imati svoje mišljenje.Što sa svima onima koji pošalju svoje krpice u super stanju a dobiju odgovor da je stiglo smeče ima tu svega ..znači pouka je da svatko tko kupi a nesviđa mu se može i namjerno poflekati ili strgati pa ču napisati da je stiglo takvo i da želi povrat love...skinuti ču i ja njoj negativnu ali ostaje gorak okus u ustima Pa ona je oštečena, vi niste ni smjeli napisati osvetničku.
2016 11 15
Trebala si se potruditi da ti ni ne stavi - odmah ponudit povrat ... Gle ljudi jel itko skuzio recenicu " sto da je dite stavilo to usta" ... Dakle nema rasprave - smatrajmo se sretnim jer je mozda tragedija izbjegnuta... A ti o negativnoj
2016 11 15
Mislila sam da ste razumna, ali niste. Pobogu sve je objašnjeno 100 puta. Stavili ste cijele, al je od stajanja materojal promijenio svojstva i voilaaa.. Da, dugujete ispriku i povrat nakon što vam je sve objašnjeno, ako niste znali ok, a onda ste saznali i opet vrtite isto sto puta??? I žena vam obrisala neg, vi njoj ??? Šta čekate?
2016 11 15
Đon se raspao,druge čizme su poderane-nije ni bilo potrebe za negativnu kupcu.
2016 11 15
> elvis123: > Nisam rekla da joj neču vratiti novce.Ali ako je žena meni prva napisala negativnu što bi ja trebala...da dajte mi još jednu..pa haloooo nisam poslala raspadnuto ja sam ih poslala cjele i pitanje na početku ove cjele priče je da nemogu vjerovati da su takve jer sam ih cjele stavila u kutiju...zar ja nemogu imati svoje mišljenje.Što sa svima onima koji pošalju svoje krpice u super stanju a dobiju odgovor da je stiglo smeče ima tu svega ..znači pouka je da svatko tko kupi a nesviđa mu se može i namjerno poflekati ili strgati pa ču napisati da je stiglo takvo i da želi povrat love...skinuti ču i ja njoj negativnu ali ostaje gorak okus u ustima Jesi. Napisala si joj da ne vrsis povrat. Bez da ga je uopce spomenula kamoli predlozila ili, zamisli, zahtijevala. Gorak okus je dobila cim je otvorila kutiju. Za to si se pobrinula. A osvetnicke negativke se brisu. Od strane jacih od tebe. Carice.
2016 11 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 11