Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje?????

cure ja se uopce vise ne uzrujavam ali moram da ispravim ja sam mislila za sebe da sam ovdje 5 godina i da sam svasta prosla ...taj tren dok sam bila pisala imala sam onako neki ludi osjecaj i htjela sam sve ispravno napisati kako ja gledam na cijelu situaciju....a inace nisam je htjela razapeti ovdje a mogla sam
2016 11 15
> Vesna077: > cure ja se uopce vise ne uzrujavam ali moram da ispravim ja sam mislila za sebe da sam ovdje 5 godina i da sam svasta prosla ...taj tren dok sam bila pisala imala sam onako neki ludi osjecaj i htjela sam sve ispravno napisati kako ja gledam na cijelu situaciju....a inace nisam je htjela razapeti ovdje a mogla sam a zašto ste obrisali negativnu .prodavačica je vama trebala obrisati jer vi ste oštečeni.
2016 11 15
Koliko vidim prodavačica je kupcu napisala negativnu povratnu. :*
2016 11 15
> smisnamala: > > Maraya: > > Video od Vesne sve govori. mislim da bi bilo fer od otvaračice teme da vrati novac, unatoč tome što kao "ne vraća novce". da je vesna otvorila temu, se bi se (ja prva) skočile koja je ta kaj šalje takve stvari a sad kao joj jadna nije znala. ok možda nije, al nek vrati novce onda i > .... > Potpisujem...kakve veze ima jel 40 ili 400 kn...al oprostite mene ovaj dio ljuti ja ne vracam novac pa kao bas posteno od mene nudim nesto drugo...necu drugo il necu vise od tebe- moja stvar imam pravo na povrat i sluß... > I onda povrijedenost negativnom... 🤔 ma smisna dala mi je negativnu kao osvetu jer sam ja njoj prvo dala,ali evo obrisala sam je...nisam znala da ce je toliko boliti mene iskreno neboli
2016 11 15
Pa po dosadašnjoj komunikaciji meni se obje doimate razumne i vjerujem kada vidi video da će vam prodavačica vratit novac i ispričat se.. To da se nije javila tri dana nakon uplate nije ok..al nije o tom sada riječ. Bitno da se riješi i da se ne sekirate nijedna ..u konačnici, nije nitko išao ovog drugog namjerno zakinut.
2016 11 15
Vesna077 upravo podigla paket,razocarana i ljuta što ih mali nemoze nositi ovo treba ići u smece...kako vas nije stid,sta ste mislili da ću se praviti da nevidim ovoliko ostecenje....cekam vas odgovor prije 1 dan, 15:12 elvis123 Poštovana!nije me stid jer nemogu prihvatiti da je toliko oštečenje mi promaklo,pogotovo nakon što je mali nosio te čizmice niti mjesec dana,pregledavam sad slike i da je toliko puknuće bilo, bilo bi bar na ovoj jednoj slici vidljivo,nemam namjeru nikoga varati jer da imam nebi imala toliko pozitivnih ocjena ali ne mogu prihvatiti ni da sam vam poslala ovako nešto,jednostavno mi je teško povjerovati pogotovo jer ih je prije pakiranja jedna od frendica gledala i bilo joj je krivo što tako ljepe čizmice nije ona uzela ,znači da je meni promaknulo čudno što ni ona nije vidjela.Ne želim se igrati detektiva zašto i kako se to dogodilo ...vi možete reči da je od mene ja mogu reči da ste vi i tako unedogled...ne vračam novce ali evo čisto da nebudem sad nečovjek ili osoba koja vam je namjerno poslala nešto loše izaberite nešto drugo u toj vrijednosti i ja ču vam poslati.Gledam ali neznam što bi vam rekla...preslagivala sam ih po kutiji okretala da stanu i nemogu vjerovati da bi mi ovakvo što pobjeglo da ne vidim..... 😕
2016 11 15
Vesna077 Cizmice su pukle vjerovatno u transportu zato sto se cijeli djon mrvi,sav je mrvicast meni nije jasno kakav je to materijal to ste trebali vidjeti,možete se vi pravdati koliko hocete ali krivica je vasa,neću vam staviti negativnu zato što bih je i ja dobila kao osvetu pregrist cu ovo,gumene sam platila 90kn sa postarinom koje imaju malo ostecenje platno je malo pokidano,,snimila sam kamerom kako se djon mrvi ja ga mrvim prstima ako bude potrebno da vidite pitat cu druge korisnice gdje da postavim video da vidite prije 20 sata elvis123 Što očekujete da ču vam sad napisati ,,,joj nemojte da drugi vide,ako hočete pokazati pokažite,ja vam ponavljam da sam ih stavila cjele,da li su u tansportu pukle neznam,kažete da sam trebala vidjeti pa da sam vidjela nebi slala imam dosta ljepih komentara i nebi ih ugrozila za 40 kn..kod mene su bile cjele..pa pobogu nisam toliko bezobrazna da bi djetetu poslala nešto ovako potrgano .Bez obzira što se ne osječam krivom ja sam vam ponudila da u vrjednosti tih čizmica uzmete nešto drugo i o mom trošku šaljem.Što još trebam i u dučanu kupite pa donesete doma i shvatite da to ne radi ili nešto slično pa vam trgovac ponudi zamjenu...ja sam vam upravo to ponudila .Naravno da bi mi bilo krivo da dobijem negativnu ali samo zato jer se ne osječam krivom i nisam ni vama ni nikome poslala namjerno nešto što ne valja.Ne znam što da vam još napišem...nažalost ne želim se ispričavati ali samo zato što se kunem da nisam poslala nešto potgano....a vi sad odlučite što želite....lp prije 19 sata Vesna077 netreba nam nista
2016 11 15
> Blliss: > > Vesna077: > > cure ja se uopce vise ne uzrujavam ali moram da ispravim ja sam mislila za sebe da sam ovdje 5 godina i da sam svasta prosla ...taj tren dok sam bila pisala imala sam onako neki ludi osjecaj i htjela sam sve ispravno napisati kako ja gledam na cijelu situaciju....a inace nisam je htjela razapeti ovdje a mogla sam > a zašto ste obrisali negativnu .prodavačica je vama trebala obrisati jer vi ste oštečeni. predpostavljam da cemo se dogovoriti a i da ce ona meni obrisati...nisam ja ta koja je otvorila temu
2016 11 15
Ovo je tjek našeg razgovora,molim ljepo da li sam ja igdje napisala da sam pet god. ovdje i da ču raditi što hoču...
2016 11 15
evo vidite ja gore ispravim i napisem da sam to mislila za sebe a ona bi se svađala opet
2016 11 15
Vesna niste trebali obrisati negativnu-glupo je da je vi sada imate,a prodavačica ne
2016 11 15
Prije nego nastavite sada već besmislenu raspravu jer je jasno o čemu se radi bilo bi dobro da pobrišete negativnu..
2016 11 15
vidim ali nikada nije kasno vratiti,vidim da se sa njom nemoze komunicirati
2016 11 15
Ovo je za potpuni povrat i negativku prodavacu do balcaka. I crnu listu i odstrel u slucaju da to ne napravi. Iz nekoliko razloga, na stranu cak cinjenica da se pod rukom osjeti kad je takva guma dala svoje. Kasnjenje sa slanjem. Cizmice s rupetinama. Izostanak isprike i uopce ikakve ponude povrata, koji se u ovakvoj situaciji fakat podrazumijeva. Kad si covjek. Elementarni kucni odgoj i prstohvat ljudskosti. Shemu s brojem povratnih okacim o klin. Sa zenama bez ijedne ili jednoznamenkastim brojem istih sam i kao prodavac i kao kupac imala odlicna iskustva. A one koje se pozivaju na br povratnih koje kao da imaju veze s icim mi samim time izazivaju potrebu da s njima nikad ne suradjujem. Jer salju ocvale gleznjerice i rupicaste cizmice. Djeci. Onak.
2016 11 15
Elvis, šta vi želite sada dokazati??? Pa čizme su uistinu raspadnute, niste mogli znat ako niste išli cimat po njima..ok, lijepo se ispričajte i dogovorite i to je to..čemu drama daljnja.. I obrišite ženi povrarnu
2016 11 15
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11