Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje?????

Video od Vesne sve govori. mislim da bi bilo fer od otvaračice teme da vrati novac, unatoč tome što kao "ne vraća novce". da je vesna otvorila temu, se bi se (ja prva) skočile koja je ta kaj šalje takve stvari a sad kao joj jadna nije znala. ok možda nije, al nek vrati novce onda i gotovo.
2016 11 15
> snjezana111: > A svašta da,poslje toga mi dođe da u trgovini rastežem obuću u svim smjerovima :@ > Sanja,to će biti i za Božićne kolače :) Hahahha nece ne sve ovaj moj počopa :') Da i ja sve stavljam pod nos :')
2016 11 15
Dakle... poslati tako neuredno, k tome jos sa 3 dana zakasnjena, i na reklamaciju odgovoriti necu se ja ispricavati, ja sam ovdje 5 godina, wtf??? Pa da ima 500 pozitivnih...
2016 11 15
> Sanja8888: > > snjezana111: > > A svašta da,poslje toga mi dođe da u trgovini rastežem obuću u svim smjerovima :@ > > Sanja,to će biti i za Božićne kolače :) > Hahahha nece ne sve ovaj moj počopa :') > Da i ja sve stavljam pod nos :') sanja moramo tako. ;)
2016 11 15
Znam Stela,od jednih takvih čizmica i auto mi je smrdio 2 mjeseca(a one se oljuštile za 1mjesec) Ove sandale su bile iz Borova,povrat 0℅ jer se poslovnica zatvorila.
2016 11 15
Ako nije znala da se čizmice raspadaju kao što kaže, bilo bi možda najispravnije da podjele novce i poštarinu tako ni jedna nebi bila potpuno na gubitku. Možda žena stvarno nije imala veću kutiju ili nije imala novce da kupi, ne možemo znati. Mada me kopkaju ove gumene čizmice na kojima je platno poderano, ako to nije naglasila kupcu onda nije u redu od nje.
2016 11 15
> bakuca: > Dakle... poslati tako neuredno, k tome jos sa 3 dana zakasnjena, i na reklamaciju odgovoriti necu se ja ispricavati, ja sam ovdje 5 godina, wtf??? > Pa da ima 500 pozitivnih... točno! ma sram Vas bilo, neće se ona ni ispričati, jel? kupac je platio i kakvo smeće je dobio? ni one rupe na gumenjačama niste vidjeli? btw. kad se već tako bahato pozivate na staž ovdje, zašto prodajete nedozvoljene artikle? igračke, vigo kocke i jastučići za bočno spavanje beba, slikovnice nemaju svoju kategoriju (znaju jako dobro sve one na koje se to odnosi, također sa deeebelim stažem ovdje, svetice samo takve. dijele pravdu drugima šakom i kapom). što vam je svima? može li se tko ovdje više normalno ponašati.....? umjesto da se ispriča kupcu isti čas, vrati lovu, ona otvara temu, jadna dobila negativnu. smak svijeta.
2016 11 15
> snjezana111: > Znam Stela,od jednih takvih čizmica i auto mi je smrdio 2 mjeseca(a one se oljuštile za 1mjesec) > Ove sandale su bile iz Borova,povrat 0℅ jer se poslovnica zatvorila. Šteta u bilo kojem gradu koji ima trgovinu borovo, možeš reklamirati, samo ti treba račun, jer njihova obuća je skupa , i dugo stoji u skladištu, i još ako je u podrumu i da podrumu ima vode to je to.
2016 11 15
Meni se otrunuli dno kao što rekoh i gojzerics.ok nisu bile nove, al se to dogodilo tijekom jedne sezone..pa ajd budi pametan...
2016 11 15
Potpisujem ivalorenu, jer ne samo da je otvorena tema, već je i kupcu koji je uredno platio a dobio neupotrebljiv artikl ( i to još s počekom ), zafitiljena negativna u kojoj se još insinuira da je sam uništio robu. Dno.
2016 11 15
Prodavačica bi trebala ispričat se i vratit novce zajedno s poštarinom. Nakon ovakvog dokaza koji je stavila Vesna mislim da je to jedino ispravno. A od pozivanja na dugi staž na Krpicama i puno povratnih mi se diže kosa na glavi.
2016 11 15
> Vesna077: > Kristina2608 evo snimila sam ako je toliko smijesno nije mi jasno čemu bisanje povratne?ili ste dobili novac natrag. a vjerujem da i tema ode uskoro.
2016 11 15
Nažalost, kvaliteta obuće nije uvijek ista, treba čitati deklaracije koje pišu na kutiji pri kupnju. Nije uopće bitno tko ih je nosio i koliko, već u kojim uvjetima je nošeno. Ako je nešto namijenjeno za suho vrijeme - iz određenih razloga onda je samo za to. Ovdje je moguće da je riječ o stajanju cipelica, eventulano kontak s vodom, reakcija lošeg materijala...tko će znati, može se nagađati. Ali video prikazuje sve- mrve se lakoćom. Mislim da je ovdje povrat novca i isprika na preuranjenim zaključcima i opravdanjima - najbolje riješenje.
2016 11 15
> Lunass: > Nažalost, kvaliteta obuće nije uvijek ista, treba čitati deklaracije koje pišu na kutiji pri kupnju. Nije uopće bitno tko ih je nosio i koliko, već u kojim uvjetima je nošeno. Ako je nešto namijenjeno za suho vrijeme - iz određenih razloga onda je samo za to. > Ovdje je moguće da je riječ o stajanju cipelica, eventulano kontak s vodom, reakcija lošeg materijala...tko će znati, može se nagađati. Ali video prikazuje sve- mrve se lakoćom. > Mislim da je ovdje povrat novca i isprika na preuranjenim zaključcima i opravdanjima - najbolje riješenje. Kupcu i dalje negativna stoji.
2016 11 15
> Maraya: > Video od Vesne sve govori. mislim da bi bilo fer od otvaračice teme da vrati novac, unatoč tome što kao "ne vraća novce". da je vesna otvorila temu, se bi se (ja prva) skočile koja je ta kaj šalje takve stvari a sad kao joj jadna nije znala. ok možda nije, al nek vrati novce onda i .... Potpisujem...kakve veze ima jel 40 ili 400 kn...al oprostite mene ovaj dio ljuti ja ne vracam novac pa kao bas posteno od mene nudim nesto drugo...necu drugo il necu vise od tebe- moja stvar imam pravo na povrat i sluß... I onda povrijedenost negativnom... 🤔
2016 11 15
1 2 3 4 5 6 7 ... 11