Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje?????

😂😂😂 Možda bi se i ti osjeČala glupo da si otvorila temu na svoju štetu! > laangelina: > Nije važno za temu ali možda i je. Eto, puna mi glava okrnjenih i krivo napisanih riječi pa sam i to morala istresti. Hvala
2016 11 15
Koja bahatost! Elvis, vrati zeni novce, ispricaj se. Zbog ovakvih prodavacica mi se gade krpice.
2016 11 15
Ova tema je bila namjenjena da se mene prikaže kao negativca ali je promijenila slijed događaja zbog videa ,,ako sam nekome dala ideju da se opravda evo nacina odmah snimajte cim stigne paket..iskreno nemogu smisliti ni one gumene cizmice koje smrde uzalud 90kn baceno,mislila sam da ce se ispričati kao što je već bilo situacija na krpicama jer ja nisam otvorila temu
2016 11 15
> Vesna077: > Ova tema je bila namjenjena da se mene prikaže kao negativca ali je promijenila slijed događaja zbog videa ,,ako sam nekome dala ideju da se opravda evo nacina odmah snimajte cim stigne paket..iskreno nemogu smisliti ni one gumene cizmice koje smrde uzalud 90kn baceno,mislila sam da ce se ispričati kao što je već bilo situacija na krpicama jer ja nisam otvorila temu Meni se žena činila u početku ratumna, al odoše polako i tava i jaja..mogu shvatit obostrani šok, vas jer ste dobili raspadnuto i njju ako je poslala cijelo a došlo raspadnuto..al kad je bilo jasno što je na stvari uopće više ne mogu popratit što je pjesnik htio reći
2016 11 15
> Majalike: > > Vesna077: > > Ova tema je bila namjenjena da se mene prikaže kao negativca ali je promijenila slijed događaja zbog videa ,,ako sam nekome dala ideju da se opravda evo nacina odmah snimajte cim stigne paket..iskreno nemogu smisliti ni one gumene cizmice koje smrde uzalud 90kn baceno,mislila sam da ce se ispričati kao što je već bilo situacija na krpicama jer ja nisam otvorila temu > Meni se žena činila u početku ratumna, al odoše polako i tava i jaja..mogu shvatit obostrani šok, vas jer ste dobili raspadnuto i nju ako je poslala cijelo a došlo raspadnuto..al kad je bilo jasno što je na stvari uopće više ne mogu popratit što je pjesnik htio reći pjesnik govori da se treba ženi to jest Veesni ispričati, obrisati negativnu, i vratiti novce, jer prije kupnje barem ja tako radim ne pravim se pametna ,ali za svoj mir i čistu savjest, sve pregledam prije slanja , cipele je trebala pregledati i poslati, nisam pjesnik.
2016 11 15
Elvis kao da je zapela u never never landu.... Halooooo zeno? Kriva si! Ne namjerno, ali roba koju si poslala je za smece. Imala si puno propusta sa svoje strane; od kasnjenja slanja paketa, negativne kupcu.... Budi postena i fer; vrati novce + postarinu! Mislim da bi to napravile sve cure koje su sudjelovale u ovoj debati.
2016 11 15
Majalike evo odgovor na tvoje pitanje, odgovorila sam ali se ne vidi najbolje. pjesnik govori da se treba ženi to jest Veesni ispričati, obrisati negativnu, i vratiti novce, jer prije kupnje barem ja tako radim ne pravim se pametna ,ali za svoj mir i čistu savjest, sve pregledam prije slanja , cipele je trebala pregledati i poslati, nisam pjesnik.
2016 11 15
Uopče mi nije bila namjera nikoga ovdje ocrniti,samo sam hjela napisati kako se osječam.Nakraju otišlo sve u potpuno drugom smjeru...evo ako če svima biti lakše i mirnije spavati ja se stvarno iskreno ispričavam gospođi Vesna007 i kada joj bude zgodno ja bi je molila da mi pošalje svoj br. računa da joj vratim novce.
2016 11 15
Draga elvis mi ćemo mirno spavati, jer suradnju ste vi imali, lijepo se ispričati pošteno vratit novce i obrisati negativnu, niste trebali otvarati temu. Sve ste to mogli vas dvije riješiti na miran i pošten način.
2016 11 15
Sramota... Ako će nama biti lakše?! Trebala bi bit manja od makovog zrna, a ne se ovdje kurčit. I naravno, trebala bi joj vratit svih 90kn jer i gumene čizme su za smeće. Nadam se da temu čitaju i tvoji vjerni kupci i da će prestat kupovat od tebe.
2016 11 15
Elvis zgrožena sam Vašim ponašanjem. Zgrožena! Što vi mislite čemu služe crne liste? Upravo da upozore na ljude kao što ste Vi. Sada se pitam koliko je Vaših kupaca ostavilo pozitivnu, a da nisu trebali. Osim putem ih pozivam da se jave na temu jer se ovakvo ponašanje neće tolerirati.
2016 11 15
Kad sam vidjela cipele užas na čizme sam zaboravila i to svako vratite novce nije u redu, stvarno nije .
2016 11 15
ja sam poslala podatke za uplatu i javim svima kad dobijem novac,ipak ste sudjelovale u ovoj temi
2016 11 15
> elvis123: > Uopče mi nije bila namjera nikoga ovdje ocrniti,samo sam hjela napisati kako se osječam.Nakraju otišlo sve u potpuno drugom smjeru...evo ako če svima biti lakše i mirnije spavati ja se stvarno iskreno ispričavam gospođi Vesna007 i kada joj bude zgodno ja bi je molila da mi pošalje svoj br. računa da joj vratim novce. Otvorila si temu upravo s tom namjerom. Zeni dugujes novce za oba para obuce i postarinu.
2016 11 15
Vratiti novce i za jedno i drugo te uplatiti i za postarinu za vraćanje nazad. U ovoj situaciju nema kupac sta biti niti kunu oštećen. I za proviziju sto je dala isto vratiti Znaci sve u lipu. Precesto se ovdje dešava da kupac bude oštećen i mora snositi trošak slanja za vraćanje nazad i zivcira me to. Prodavac je kriv pa neka i snosi sve troškove.
2016 11 15
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11