Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Magija ili??

I uostalom zivot sa njim je pakao, ponasa se ko smece, samo mu je novac bitan i ucjenjuje me uvijek, vidi se da to sve to losa obitelj, glumio je da je dobar no od kada sam trudna vidim pravo lice, verbalno maltretira, novcano ucjenjuje jer sam nezaposlena, i sada uz sve te probleme na putu je dijete kad se moj brak raspada, stan u kojem zivim je u najmu tako da neznam vise kuda bi, sa roditeljima ne mogu zivjeti i oni su u teskoj financijskoj situaciji, neznam kome da se uopste obratim za to, zaista kada malo bolje pogledam moj zivot je pust kao pustinja, srece u njemu nije bilo odavno a sve zbog njega i njegove obitelji. Neznam od kada sam sa njim nista mi nejde a on se ponasa kao zvijer do djeteta mu nije ni stalo a glumio je kako ga zeli cjelo vrijeme, eto to vam je moja tuzna prica. Uz sve to pronadem i onu glupost u salici moze li moj zivot bit ludi? Da pisem romane sumnjam da bi mogao bit ludi od ove realnosti s kojom zivim i suocavam se svaki dan.
2016 11 17
Pitajte vidovitoga Milana onda.i sami počnite bacati uroke na sveki i muža pa čiji bude bolji
2016 11 17
> Blliss: > Pitajte vidovitoga Milana onda.i sami počnite bacati uroke na sveki i muža pa čiji bude bolji Mozda sveki ostane trudna 😰😰😰😰😰😰
2016 11 17
> Blliss: > Pitajte vidovitoga Milana onda.i sami počnite bacati uroke na sveki i muža pa čiji bude bolji Neznam zasto trazim savjete od ljudi koji nista ne razumiju, mozda jer sam neiskvarena osoba pa zato tako prolazim, ocito moras bit gad, zasto sam mislila da jos postoje ljudi popit mene spremni pomoci
2016 11 17
Kada vidim kud ide ovaj svijet sve mi je jasnije, rekla sam tabu zamislite, imala sam susjedu iz bosne pricala je mojoj mami kako svog supruga vraca, ajde dajte posjetite Bosnu ugodno se provedite.
2016 11 17
Ženo draga u ciloj ovoj priči mi nije jasna jedna stvar. Zašto godinu dana pokušavaš dobit dite s njim ako je takav???
2016 11 17
> nefertiti111: > Ženo draga u ciloj ovoj priči mi nije jasna jedna stvar. Zašto godinu dana pokušavaš dobit dite s njim ako je takav??? Eto to ni meni nije jasno, na pocetku je bio ok, ali sada je monstrum, prekidala sam sa njim nije zelio mi dat mira, ne volim ga vise, dijete nije nista krivo zato sam ga odlucila zadrzat, mislila sam mozda se i on promjeni bila mu je tolika zelja za djetetom ali sada vidim kakav je, potpuno druga osoba, ja planiram otici daleko od njega bar pobjeci da me vise ne nade jer ja se njega ustvari bojim :( i nisam zeljela dijete sa njim, namjerno je to ucinio nije me zelio cuvat i to je lagao
2016 11 17
mene zabrinjava obris crnog čovjeka dok si bila sama a ne koćčice :') o:) o:)
2016 11 17
Meni sve jasno osim spomenutog "svetog šećera", ako se ne varam. Nisam zlobna, samo me zanima.
2016 11 17
> laangelina: > Meni sve jasno osim spomenutog "svetog šećera", ako se ne varam. Nisam zlobna, samo me zanima. Da i ja sam je gledala u cudu kad mi je to rekla, navodno secer poprskan svetom vodom ili sta, ludaci! A sin joj je nistarija kao i sva djeca bez odgoja i kulture, tu joj ni secer ne pomogme
2016 11 17
> Doris4444: > I uostalom zivot sa njim je pakao, ponasa se ko smece, samo mu je novac bitan i ucjenjuje me uvijek, vidi se da to sve to losa obitelj, glumio je da je dobar no od kada sam trudna vidim pravo lice, verbalno maltretira, novcano ucjenjuje jer sam nezaposlena, i sada uz sve te probleme na putu je dijete kad se moj brak raspada, stan u kojem zivim je u najmu tako da neznam vise kuda bi, sa roditeljima ne mogu zivjeti i oni su u teskoj financijskoj situaciji, neznam kome da se uopste obratim za to, zaista kada malo bolje pogledam moj zivot je pust kao pustinja, srece u njemu nije bilo odavno a sve zbog njega i njegove obitelji. Neznam od kada sam sa njim nista mi nejde a on se ponasa kao zvijer do djeteta mu nije ni stalo a glumio je kako ga zeli cjelo vrijeme, eto to vam je moja tuzna prica. Uz sve to pronadem i onu glupost u salici moze li moj zivot bit ludi? Da pisem romane sumnjam da bi mogao bit ludi od ove realnosti s kojom zivim i suocavam se svaki dan. Ako je takav manijak, vrati se roditeljima, bez obzira na financije. Stisnut ćete se nekako. Zar nije i to bolje od lika koji te ucjenjuje i ovo gore navedeno? I tako...bobice veliš...
2016 11 17
to ti je neka luda kuća, koliko vidim, idi prije nego se dijete rodi :s :s
2016 11 17
Ma neznam nece mi nista drugo ni preostat nego se vratit svojima, jer od kad sam sa njim sve je propalo, mislim da nista na svijetu nije vrijedno ucjenjivanjem novcima, jer ako je vec sada takav kakav ce bit dok se djete rodi, on je obicna ljustura bez osjecaja, vjerujte nikad niste takvog gnjusnog stvora upoznale, i sigurna sam da me i varao na tim svojim putovanjima, i voli popit i kockat se tako da bolje bit samohrana majka nego zivjet sa cudovistem
2016 11 17
I jos ima ludu obitelj i sam je ludak :s
2016 11 17
ako voli piti i kockati to su ti dva dobra razloga da ideš, ma pitam se samo di si ga našla....???
2016 11 17
1 2 3 4 5 6 ... 8