Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Magija ili??

joj, bože.
2016 11 17
I recimo kako uvijek kada nesto sanjam se desi upravo to, ako je tako nesto moguce da kroz snove vidim buducnost ili mali dio kako onda nebi bilo moguce da postoje i takvi zlobni ljudi koji bacaju uroke, glupo je u to vjerovat istina, nije da vjerujem i ne zelim, samo kazem nebi trebali pricat da nesto ne postoji ako to ne vidimo, mogu rec da sam osjetila i vidjela. Al uredu, nebi ni ja vjerovala dalje da mi se nisu desile neke stvari.
2016 11 17
Bit će sve ok. Pojela sam govna u životu toliko da bi napunila voz. Uvijek se sve nekako riješi. Ne brini, ne živciraj se. Ja znam da može bit jako ružno kad ti muž loče po krčmama a ti ga doma čekaš. Prošla sam to. Znam koliko može boljeti činjenica da ti čitav dan i noć čuvaš vaše dijete i stalno si s njim, a on pije i zabavlja se po kafanama. Sve je to jako bolno i jako stresno. Ja ti ne želim soliti pamet, ali ti moraš biti u stanju vidjeti da li će se on promjeniti, da li on to uopće želi. Da li mu ti išta značiš. Kad sam se ja udavala za svog sadašnjeg muža kum mi je rekao. E stara moja, znaš onu neće snaša tamburaša, neće bečara. Ti si uzela bečara. Želim ti sreću. Moj muž je isto puno pio, napravio dugove, provodio se kad sam ja bila doma. Onda sam ja rekla da je dosta, pokupila stvari i uzela dijete. Kad je vidio što je napravio, obećao je, da je dosta. I doista, još se ponekad, jako rijetko desi da stvarno negdje zalomi. Ali se svaki put iskupi za to. Ako te on voli i ako voli to dijete, prestati će s glupostima i ponašati se odgovorno. Ako pak ne, potraži sreću negdje drugdje.
2016 11 17
bemmumiša, ja jesam iz Bosne a već dvije godine nikako ostat trudna! bit će da u krive bobice gledam.
2016 11 17
> mirnaz: > bemmumiša, ja jesam iz Bosne a već dvije godine nikako ostat trudna! bit će da u krive bobice gledam. Gledaš u ribizl, ne u šipak :/
2016 11 17
Nemam pojima sta je to bilo zamotano unutra i vise ne zelim razbijat glavu sa tim, Trigonometrija: tako je to sam prozivjela i prosli bozic je ucinio glupost dosao doma sve porazbijao i otisao, da bi se vratio i molio me za oprost i plakao neznam sta je to za muskarca.
2016 11 17
..pokušao joj je ugodit prvih njihovih zajedničkih godina, a njegov najveći domet u tom bijaše - voditi je sobom, na svoja omiljena mjesta. - zar baš Novu godinu moram dočekati s tim prokletim pijancima..... i početi je s borbom kakvu vodim cjele godine, tražeći te u male sate po krčmama '......
2016 11 17
Dobro, uza sve ti vjeruješ da bi on naškodio tebi i djetetu. Eto ti prvog i najvažnijeg razloga da se skupiš roditeljima( naravno, pod uvjetom da ovo ne pišeš u ljutnji jer se opet nalio prije, štajaznam, 2 dana). Ne funkcionira? Nije bruka, spakiraj se i odi.
2016 11 17
> corygan: > Dobro, uza sve ti vjeruješ da bi on naškodio tebi i djetetu. Eto ti prvog i najvažnijeg razloga da se skupiš roditeljima( naravno, pod uvjetom da ovo ne pišeš u ljutnji jer se opet nalio prije, štajaznam, 2 dana). > Ne funkcionira? Nije bruka, spakiraj se i odi. Pricam jer znam da je agresivaci da bi mogao i trudnu me udarit kad mu nista nije sveto
2016 11 17
Eh, sad, nije dovoljno samo "OPROSTI" to ništa ne znači ako to ne misli i ako ne učini ništa da promjeni sve što je usrao. Ako se i dalje isto ponaša bježi brate, nije vrijedno.
2016 11 17
> Doris4444: > > corygan: > > Dobro, uza sve ti vjeruješ da bi on naškodio tebi i djetetu. Eto ti prvog i najvažnijeg razloga da se skupiš roditeljima( naravno, pod uvjetom da ovo ne pišeš u ljutnji jer se opet nalio prije, štajaznam, 2 dana). > > Ne funkcionira? Nije bruka, spakiraj se i odi. > Pricam jer znam da je agresivaci da bi mogao i trudnu me udarit kad mu nista nije sveto Onda zovi svoje i pakiraj stvari. Nije do čarki, čovjek je jednostavno idiot. Jbg.
2016 11 17
> trigonometrija: > Eh, sad, nije dovoljno samo "OPROSTI" to ništa ne znači ako to ne misli i ako ne učini ništa da promjeni sve što je usrao. Ako se i dalje isto ponaša bježi brate, nije vrijedno. Pa to je da prica samo da izgladi stvari i onda opet isto, gad!
2016 11 17
> corygan: > > Doris4444: > > > corygan: > > > Dobro, uza sve ti vjeruješ da bi on naškodio tebi i djetetu. Eto ti prvog i najvažnijeg razloga da se skupiš roditeljima( naravno, pod uvjetom da ovo ne pišeš u ljutnji jer se opet nalio prije, štajaznam, 2 dana). > > > Ne funkcionira? Nije bruka, spakiraj se i odi. > > Pricam jer znam da je agresivaci da bi mogao i trudnu me udarit kad mu nista nije sveto > Onda zovi svoje i pakiraj stvari. Nije do čarki, čovjek je jednostavno idiot. Jbg. Da stvarno je idiot, i tako se i ponasa, i ne voli on nikog samo sebe, mislim da ne postoji gori od njega
2016 11 17
samo se nadam da nećeš završiti u skloništu za zene i djecu...kreni odmah dok nije kasno..lupat ćeš se po glavi zasto nisam ranije otišla...koliko je ostalo do poroda?
2016 11 17
Čuj, ako samo priča, sa godinama će bit sve gore, izgubiti ćeš mladost, zdravlje i sreću uz pogrešnog čovjeka. Ako imaš imalo sumnje u to da će se promjeniti i da će bit onaj otac koji s mamom i djetetom ide na igrališe, na sok, ili u zoo, jednostavno ga zaboravi. Znam da je to najteža stvar na svijetu jer će te tvoje dijete uvijek podsjećati na njega, ali jebaj ga. Život je da učimo od njega, bitno da smo živi i zdravi, za sve dalje, bit će sve ok.
2016 11 17
1 2 3 4 5 6 7 8