Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Magija ili??

> Sanja8888: > samo se nadam da nećeš završiti u skloništu za zene i djecu...kreni odmah dok nije kasno..lupat ćeš se po glavi zasto nisam ranije otišla...koliko je ostalo do poroda? 5 mj jos do poroda, razmisljam o odlasku u njemacku dok djete malo poraste, jezik znam ko meterinji i bit ce nam tesko ali moram od nekud pocet a i on nas bar nece pronaci
2016 11 17
> trigonometrija: > Čuj, ako samo priča, sa godinama će bit sve gore, izgubiti ćeš mladost, zdravlje i sreću uz pogrešnog čovjeka. Ako imaš imalo sumnje u to da će se promjeniti i da će bit onaj otac koji s mamom i djetetom ide na igrališe, na sok, ili u zoo, jednostavno ga zaboravi. Znam da je to najteža stvar na svijetu jer će te tvoje dijete uvijek podsjećati na njega, ali jebaj ga. Život je da učimo od njega, bitno da smo živi i zdravi, za sve dalje, bit će sve ok. Nazalost on nikad nece biti muskarac kakvog sam zamisljala za svoju djecu.
2016 11 17
rekla bi moja pok.baba - dite moja baš tebe je to strefilo.....
2016 11 17
Sta mislis da bi vas tražio?po njegovom ponašaju ko da moli boga da te se riješi!!!pa napunio ti je glavu o urocima i vračarama,cini mi se kao da te tjera od sebe?
2016 11 17
> Sanja8888: > Sta mislis da bi vas tražio?po njegovom ponašaju ko da moli boga da te se riješi!!!pa napunio ti je glavu o urocima i vračarama,cini mi se kao da te tjera od sebe? Ma trazio bi namjerno da mi uzme djete da se moze izivljavat na njemu, on je jako los covjek, svako njegovo volim te je lazno, nikoga taj ne moze voljeti, rekao mi je neka pobacit jer je ljecnik rekao da nema spolnih odnosa zbog trudnoce, izgleda me samo iskoristavao kao zenu, on treba robinju ne zenu.
2016 11 17
E, jesen mu poljubim, ako on mije bio otac kakvog si ti zamišljala svojoj djeci, zašto si željela dijete s njim?
2016 11 17
Sjecam se kada me djelio sa 300 kn na mjesec, a on je trosio do 1000eur sigurno na kladionicu a meni je lagao, sada posalje malo vise al opet ne dovoljno za mjesec i pol, em je skrt,ohol, kockar, pijanac, ma boze kud bas ja, ja sam cista suprotnost, naivna da, nisam zla, jer da jesam ubila bi djete koje je kao zelio a poslje pricao da pobacim, a beba nije nista kriva, ljubomoran je bio na to djete koje nosim, tuzno jako
2016 11 17
sve više mi se diže, i ovo malo kose što imam na glavi :'( :'( :'(
2016 11 17
> trigonometrija: > E, jesen mu poljubim, ako on mije bio otac kakvog si ti zamišljala svojoj djeci, zašto si željela dijete s njim? Mislila sam mozda kad dode beba ce se promjenit, uvjek je pricao kako zeli bebu, i onda to, jos gori nego prije, dobro sad je nepodnosljiv, al opet nisam zeljela djete sa njim i pila sam tablete al eto ipak se desilo to, bila sam prisiljena da zivim ovdje jer nisam imala kamo i cekala nesto da odem dok nisam zatrudnjela.
2016 11 17
Kad sam se zaposlila dolazio je tamo i visio cjele dane i nazivak dok mi sef nije dao otkaz
2016 11 17
Onda me pocjenjivao jer nisam radila, a sve zbog njega, nije zelio da radim da nebi zasparala i otisla
2016 11 17
Dite ti ne moze uzet. A ti ako imas imalo pameti u glavi, umisto da tipkas ovde bi tribala pakirat svoje stvari. Ali ne pred njim niti njemu govorit, ic izazivat neko sazaljenje ili drame jer ce izrodit sranjem a ne onim sta ti ocekujes . Jer ako on stvarno je takav kakvim ga ti prikazujes onda to triba shvatit ozbiljno. Svoje stvari skupi kad ga nema i pravac roditeljima. Zalede si neko napravi, netko muski mora stat iza tebe da njemu pojasni par stvari. A ti ne budi glupa, ako vec podvlacis crtu podvuci je kako triba. Znaci nikakve njegove isprike i izlike te ne zanimaju. Naravno, to sve uz pretpostavku da je stvarno situacija takva kakvom je ti opisujes. Sretno
2016 11 17
A moji roditelji su vec prebolesni da bi to prozivljavali :'( I zato sam trpjela, kad sam znala plakat dosao bi zamnom i pjunuo me, ma nistarija, posesivno ljubomoran i okrutan, da netko moze imat takvo srce neznam, a novac mu je na prvom mjestu.
2016 11 17
> nefertiti111: > Dite ti ne moze uzet. A ti ako imas imalo pameti u glavi, umisto da tipkas ovde bi tribala pakirat svoje stvari. Ali ne pred njim niti njemu govorit, ic izazivat neko sazaljenje ili drame jer ce izrodit sranjem a ne onim sta ti ocekujes . Jer ako on stvarno je takav kakvim ga ti prikazujes onda to triba shvatit ozbiljno. Svoje stvari skupi kad ga nema i pravac roditeljima. Zalede si neko napravi, netko muski mora stat iza tebe da njemu pojasni par stvari. A ti ne budi glupa, ako vec podvlacis crtu podvuci je kako triba. Znaci nikakve njegove isprike i izlike te ne zanimaju. > Naravno, to sve uz pretpostavku da je stvarno situacija takva kakvom je ti opisujes. Sretno Pa tako cu i napravit, nema mi druge, jednom sam to napravila pa mi je skandal uradio, trazio me cjeli dan i onda plakao slabic, al sada da neznam sta uradi odlucila sam da cu se maknut i hocu.
2016 11 17
¸Ako je takav kakav kažeš da jest i po svemu sudeći, taj čovjek se nikad, ali nikad neće promjeniti. Pokupi se i odi. Meni je jedna vrlo draga žena rekla jednom davno, "Draga moja, tvoje suze su kao biseri, nemoj ih prosipati ispred ljudi koji to ne zaslužuju. Mogli bi umisliti da vrijede zlata." . To kažem tebi, a to ću i jednog dana reći svojoj kćeri. Nikad, ali nikad nemoj dozvoliti da te netko gazi samo zato što on ili ona smatra da to mogu i da su bolji od tebe. Sretno draga, nadam se da ćeš i ti naći svoje mjesto pod suncem, ma kako god to sad izgledalo.
2016 11 17
1 2 3 4 5 6 7 8