Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Magija ili??

> SonjaSpoljaric: > ako voli piti i kockati to su ti dva dobra razloga da ideš, ma pitam se samo di > si ga našla....??? Gdje je on mene nasao, u jednom klubu gdje sam izlazila sa frendicama, on je bio tamo upikirao me, i nije me pustao na miru, meni je bio koma i nisam htjela imat posla s njim no on je bio uporan i dosadivao mi
2016 11 17
Izvini ako pitam, koliko imaš godina ..?
2016 11 17
> SonjaSpoljaric: > Izvini ako pitam, koliko imaš godina ..? Sada cu 22 god, znam mlada i naivna sam usla u to sve
2016 11 17
> Doris4444: > > SonjaSpoljaric: > > Izvini ako pitam, koliko imaš godina ..? > Sada cu 22 god, znam mlada i naivna sam usla u to sve DA,da , TO JE TO....
2016 11 17
Koje je vjeroispovijesti tvoj muž, a koje si ti? Prestani se toliko opterećivati sa tim stvarima..jer ćeš početi viđati svašta još..što ne postoji...i ne slušaj svakakve priče...te ne čitaj svašta po netu... Baziraj se na trudnoću...iziđi na javu sa prijama...prošetaj...nabavi psića...razgovaraj sa njim o braku i ponašanju..te dolasku prinove.. Ako nema pomaka..baziraj se na odlazak prije rođenja djeteta..
2016 11 17
> SonjaSpoljaric: > > Doris4444: > > > SonjaSpoljaric: > > > Izvini ako pitam, koliko imaš godina ..? > > Sada cu 22 god, znam mlada i naivna sam usla u to sve > DA,da , TO JE TO.... Zato mi je zao opterecivat roditelje, oboje su bolesni, uz to maloljetno djete mog brata, i sada ja i moje dijete neznam grozno, al morat cu dok izadem iz tog soka i nadem posao poslje poroda kada se oporavim, samo on zna gdje su moji i dosadivat ce mi jer taj stvor nezna kad je dosta
2016 11 17
> Brdosuza: > Koje je vjeroispovijesti tvoj muž, a koje si ti? > Prestani se toliko opterećivati sa tim stvarima..jer ćeš početi viđati svašta još..što ne postoji...i ne slušaj svakakve priče...te ne čitaj svašta po netu... > Baziraj se na trudnoću...iziđi na javu sa prijama...prošetaj...nabavi psića...razgovaraj sa njim o braku i ponašanju..te dolasku prinove.. > Ako nema pomaka..baziraj se na odlazak prije rođenja djeteta.. On je Hrvat odrastao u bosni, al potpuno razliciti mentalitet ljudi, nesto zaostalo i sasvim drugacije od nasih ljudi, ja sam Hrvatica, ma on je dvolicna osoba i lazljiva, jedan dan ce mi rec jedno drugi dan ce uradit nes deseto
2016 11 17
mala moja, žao mi te je, al tu sreće ne bude.... <3
2016 11 17
> SonjaSpoljaric: > mala moja, žao mi te je, al tu sreće ne bude.... <3 Znam :( zato i cekam pravi trenutak da se maknem
2016 11 17
Cekaj malo, na pocetku posta govoris da ste godinu dana radili na bebi, a sad odjednom on je to namjerno napravio i nije te cuvao. Broj jedan - nista te nije drzalo s njim dok nije bilo djeteta Broj dva - nista te ne drzi s njim ni sa djetetom. Ne znam di si utukla x vrimena provedenog s njim ako neke stvari nisi skuzila, a sigurno ih nisi skuzila tek sad kad si ostala trudna, tako da svojim losim odlukama pridodaj jos i tu. Da se razumijemo, dijete je uvik blagoslov, ali ti si ta koja odlucujes s kime ces ga imat i time mu odredujes i buduce djetinjstvo i zivot. Dalje, svakome se stane u kraj pa i njemu se moze. Samo nadi nekog(oca, brata, prijatelja) tko ce mu posteno zapritit bude li te maltretira i slomit ruku ako triba, koliko god puta triba da mu dode do mozga. Odustat ce i on s vrimenom. I budi spremna na to da ces dite najvjerojatnije odgajat sama. Jbg, to je u vecini slucajeva tako. Na kraju dite ispasta radi glupih odluka roditelja. Ali to niposto ne znaci da ostanes radi diteta u takvoj vezi/braku. Dapace. Ali posto mi je puno toga kontradiktorno u tvojim postovima, mislim da ti samo pojma nemas sta zelis, da ga malo volis, pa kad se posvadate krenu drame i sve i svasta. I iskreno se nadam da je ovo drugo u pitanju.
2016 11 17
neobrazovanost je oduvijek rađala primitivizam. pri tom ne mislim na stupanj nečije školske spreme, nego na nespremnosi i neželju da se nauči nešto novo, proširuju vidici. ne mogu shvatiti da u 21.stoljeću netko na ovim prostorima (gdje imamo priliku učiti, samo ako želimo)... još uvijek vjeruje u crnu magiju, trudnoću iz šalica čaja, vidovitog milana i slične gluposti !! ne žalim tebe...dođe mi da žalim to jadno dijete s obzirom u kakvom će društvu odrasti, bez obzira da li ti ostala u braku ili ne.
2016 11 17
> nefertiti111: Rado bi da ga mogu voljet al ne mogu jer se ponio kao dubre, i uvjek je tako, voljela ga jesam i bila naivna i vjerovala mu dok nisam progledala, znate kako kazu ni cjeli zivot nije dovoljan da upoznas osobu s kojom si, istina moje greske, ovo kad je djete nastalo pokusali smo sredit stvari, al kad sam zatrudjena umjesto da mu je drago on se ponasa kao da nema djeteta, djeli me sa par kuna da zivim on putuje ima i vise nego dovoljno za sebe al pije sa drustvom dok ga ja cekam, i ne zelim vise takav zivot, djecu volim i to je moja krv i naravno ono ce mi bit jedino dobro u zivotu, i za to djete cu zivjet, i bit sama cjeli zivot ako treba jer taj muskarac je ubio svu vjeru u muski rod, i kada odem od njega bit cu sama sa djetetom, i nijednog vise muskarca necu pustit u svoj zivot, tako je kako je, takav je zivot, odmalena nisam imala srece u ljubavi, samo sam zeljela obitelj, no nebitno, imat cu svoju obitelj bebu i mene
2016 11 17
Moja stara i ti si možete dati ruku. Ona je čitav svoj život lovila neke magije i coprije, svima dosađivala i okrivljavala susjede okolo da su bacile uroke na mog starog jer je pio ko smuk. A nije shvaćala da zapravo ona uzrokuje to što on pije. Ali to je sad neka druga priča. Koje magije ljudi moji, treba se nafilati pozitivnom energijom, slušati pozitivnu glazbu i družiti se pozitivnim ljudima. Time sve magije završavaju. Ne poričem da možda štogod gdje postoji, postoje talentirani ljudi koji su kadra vidjeti nešto više od onoga što mi vidimo. Ali bilo kako bilo naoružaj se pozitivom i misli na lijepe stvari i bebicu koja ti dolazi u susret. Vjeruj mi, nema veće magije na svijetu od majčine ljubavi. Sretno i tebi i bebi.
2016 11 17
> dankamilasic: > neobrazovanost je oduvijek rađala primitivizam. > pri tom ne mislim na stupanj nečije školske spreme, nego na nespremnosi i neželju da se nauči nešto novo, proširuju vidici. > ne mogu shvatiti da u 21.stoljeću netko na ovim prostorima (gdje imamo priliku učiti, samo ako želimo)... još uvijek vjeruje u crnu magiju, trudnoću iz šalica čaja, vidovitog milana i slične gluposti !! > ne žalim tebe...dođe mi da žalim to jadno dijete s obzirom u kakvom će društvu odrasti, bez obzira da li ti ostala u braku ili ne. Nisam rekla da je trudnoca nastala zbog salice, koja je bila prazna godinama i onda najednom nesto crveno nagurano u nju prekriveno papirom, mislim cudno jest, a sto se magije tice ne vjerujem u to, al dozivjela sam groznih stvari pa se covjek zapita
2016 11 17
> trigonometrija: > Moja stara i ti si možete dati ruku. Ona je čitav svoj život lovila neke magije i coprije, svima dosađivala i okrivljavala susjede okolo da su bacile uroke na mog starog jer je pio ko smuk. A nije shvaćala da zapravo ona uzrokuje to što on pije. Ali to je sad neka druga priča. Koje magije ljudi moji, treba se nafilati pozitivnom energijom, slušati pozitivnu glazbu i družiti se pozitivnim ljudima. Time sve magije završavaju. Ne poričem da možda štogod gdje postoji, postoje talentirani ljudi koji su kadra vidjeti nešto više od onoga što mi vidimo. Ali bilo kako bilo naoružaj se pozitivom i misli na lijepe stvari i bebicu koja ti dolazi u susret. Vjeruj mi, nema veće magije na svijetu od majčine ljubavi. Sretno i tebi i bebi. Znam i ako nista drugo sretna sam zbog djeteta, samo ne zelim da nam netko naudi, a on je kadar i to, a on pije toliko da ne moze hodat i trezni se 2 dana
2016 11 17
1 2 3 4 5 6 7 ... 8