Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

jel vam nedostaju ugašeni brandovi u hr?

Salsa, x nation, top shop, miss selfridge..moji nekad najdraži dućani i brandovi.. :'(
2016 11 19
x nation.
2016 11 19
Meni fali Manhattan kozmetika :,'(
2016 11 19
Ne. Ima hrpa ljudi koja radi zanimljive i drugačije stavri i šivaju u RH i plaćaju porez. Oni bi mi nedostajali. :)
2016 11 19
> ComeStai: > Ne. Ima hrpa ljudi koja radi zanimljive i drugačije stavri i šivaju u RH i plaćaju porez. Oni bi mi nedostajali. :) ja bih također kupovala odjeću dizajniranu u Hrvatskoj da ima pristupačnije cijene- razvikani dizajneri drže svoje cijene kao da nitko drugi nije sposoban sašiti haljinu ili hlače, također ih ima puno koji se bave visokom modom- nama trebaju dizajneri koji rade odjeću za svaki dan za normalne ljude- kad vidim pamučne haljine od 450 kn padne mi mrak na oči zalutala sam neki dan u outlet Roses u dućan koji drži odjeću poznatih dizajnera, malo sam pronjuškala ali ništa kupila unutra je mračno ko u rogu, ne vidim uopće boje X.nation je išao u dobrom smjeru, stvarno šteta što je propao nadam se da će mladi ljudi pokrenuti opet nešto takvo- ako svi ne odu iz Hrvatske a od stranih, nedostaje mi Fox
2016 11 19
sanjaurban mislila sam baš na te male, tipa Donell, sister blister itd. :) Ha, kupci obično u cijeni vide samo materijal.
2016 11 19
uh, slabo ih poznam, comestai, daj napiši još neke rvacke pa ću zaguglat je, točno, najprije vidim jel mi stvar uopće paše po stilu i odgovara li mi vizualno, na drugom mjestu mi je materijal, odmah gledam kako će se ponašat u pranju i mogu li šuknut u perilicu, ne da mi se neke finčukaste oblekice uopće nositi ako znam da ću se namučit s pranjem istih, u kemijske čistionice nosim samo jakne
2016 11 19
Xnation -.-
2016 11 19
Pa ima fora stvari npr. Brokula&Ž , no nažalost imaju mali izbor. Većina njih se reklamira na fejsu (imaju stranice i sl.) , tako da ljudi koji nemaju fejs, ne idu na net previše i ne znaju za njih .
2016 11 19
Pretpostavljam Bruketa i Žinić? :) Nema kaj oni neće probati, sve čekam B&Ž vešmašine, tostere i miksere hehe. BTW ako smijem istaknuti brend koji još uvijek nisam shvatila - mirisne svijeće Mirjane Mikulec. Nisam uhvatila što još dila, dekice možda? Jastučiće? Sori, malo sam offtopic od odjeće.
2016 11 19
> hanami: > Pretpostavljam Bruketa i Žinić? :) Nema kaj oni neće probati, sve čekam B&Ž vešmašine, tostere i miksere hehe. > BTW ako smijem istaknuti brend koji još uvijek nisam shvatila - mirisne svijeće Mirjane Mikulec. Nisam uhvatila što još dila, dekice možda? Jastučiće? Sori, malo sam offtopic od odjeće. ha, baš ...koristi valjda položaj zvijezda da nam poturi sve što može...trebala bi dizajnirati interijere pa je to vrlo široko shvatila... jer doći će vrlo brzo netko drugi s novim idejama..
2016 11 19
Htjela sam naglasiti da postoji puno malih obrtnika koji rade zgodne stvari. Nekom se ne sviđa, nekom super. Nisam shvatila da pričamo o visokoj modi već svakodnevnim stvarima za obući. Nisam fan dotične, ali zašto ne bi prodavala i brendirala svoje ime? To sve ima veze s uređenjem.
2016 11 19
> ComeStai: > Htjela sam naglasiti da postoji puno malih obrtnika koji rade zgodne stvari. Nekom se ne sviđa, nekom super. Nisam shvatila da pričamo o visokoj modi već svakodnevnim stvarima za obući. > Nisam fan dotične, ali zašto ne bi prodavala i brendirala svoje ime? To sve ima veze s uređenjem. Slažem se.Nisam ni ja njen neki fan , no ako mogu kajli i kim prodavati fejk plastično dupe i svaku stvar koje se sjete neke kupuju kao lude, zašto ne bi mogli i naši dizajneri /nedizajneri prodavati isto makar i maglu.
2016 11 19
Baš sam danas razmišljala o tome. Jučer sam vidjela neki post u kojem je pisalo nešto u smislu: " Kupujete od Kim, od Beyonce, a ne kupujete od prijatelja." Ovo je ful skraćeno :D Naravno da ne mislim da bi netko morao kupiti nešto samo zato jer nekoga zna, ali čini mi se da nam je lakše kritizirati sve koji nešto pokušaju u ovoj bananna državi. Prema stranicima nismo ni najmanje kritični. Nekima je teško staviti lajk na stranicu, podijeliti koji post tu i tamo da se ljudima pomogne. Nismo još svjesni da kupovinom takvih predmeta, taj novac opet ostaje u nama bližoj zajednici. Ono, široka tema, ošla sam skroz off topic, sorkač. :D
2016 11 19
ma nisi, samo brbljamo, ja volim da mi se nešto sviđa, ne gledam toliko odakle je, jer znamo odakle dolaze i pamuk i sintetika a i vuna, podržavam naše dizajnere, ali ne bih platila visoku cijenu samo zato što je naše, no kažem, slabo ih poznajem a i ne sviđa mi se prodaja putem facea
2016 11 19
1 2