Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dozvoljavate li / dopuštate / odobravate ....

.... zainteresiranim možebitnim kupcima da dođu kod vas u stan? ;)
2016 11 25
> kanirpe: > .... zainteresiranim možebitnim kupcima da dođu kod vas u stan? > ;) Ne bih nikada dopustila nekome totalno nepoznatome ulazak u kuću. Bez obzira koliko bila mila i draga preko poruka i sl. Ako bi ikd imala primopredaju onda bi to bilo negdje na kavi ili šoping centru i sl.
2016 11 25
Ne!
2016 11 26
Ovo je za mene, a tko voli i želi tako poslovat ako mu je ok to je njegova stvar..zar ne?
2016 11 26
Evo ja stavila veliki neonski natpis sa crvenom vegas strelicom ispred zgrade na stan... :D
2016 11 26
Da naravno i još s mogučnošću ostanka na ručku, noćenje s sutrašnjim doručkom ujutro, turističkim obilaskom stana, upoznavanje sa svim ukućanima i po mogućnosti s ostankom na par dana :')
2016 11 26
Nikako to ne dolazi u obzir , ajme ljudi da li je to moguće, da kanirpe postavi ovako pitanje. ,:( ,:(
2016 11 26
> andrejama: > Da naravno i još s mogučnošću ostanka na ručku, noćenje s sutrašnjim doručkom ujutro, turističkim obilaskom stana, upoznavanje sa svim ukućanima i po mogućnosti s ostankom na par dana :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') ame pucam od smjeha i još sam pročitala mužu, nbaš si nas nasmijala ,
2016 11 26
Nije baš tolika drama. Dok sam prodavala neku tehniku na njuškalu bilo bi mi nerazumno da ne pozovem ljude da testiraju, da pokažem da radi i sl. inače prodajem mačka u vreći. U to vrijeme su i neke curke isprobale odjeću kod mene, probrale kaj im se sviđalo i redovito kupile više nego su planirale...
2016 11 26
> stela456: > > andrejama: > > Da naravno i još s mogučnošću ostanka na ručku, noćenje s sutrašnjim doručkom ujutro, turističkim obilaskom stana, upoznavanje sa svim ukućanima i po mogućnosti s ostankom na par dana :') > :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') :') ame pucam od smjeha i još sam pročitala mužu, nbaš si nas nasmijala , Baš mi je drago x-) I da to se i ja pitam da nije to neko trik pitanje
2016 11 26
hanami to je tehnika ajde to baš moraš, ne možeš na ulici to prodavati, takve stvari tehniku, to prodaje moj suprug.
2016 11 26
> hanami: > Nije baš tolika drama. Dok sam prodavala neku tehniku na njuškalu bilo bi mi nerazumno da ne pozovem ljude da testiraju, da pokažem da radi i sl. inače prodajem mačka u vreći. > U to vrijeme su i neke curke isprobale odjeću kod mene, probrale kaj im se sviđalo i redovito kupile više nego su planirale... Hm kakve sve razbojnice zalaze na ovu stranicu, draga ošlo bi tebi svašta iz stana i to ne svojevoljno
2016 11 26
andrejama baš jesi i da znaš da mi je potreban smijeh, hvala ,ja sam uvjeena da otvaračica teme pita za sebe, pa bi nam došla u posjete . :') :') :') :') :') :')
2016 11 26
> andrejama: > > hanami: > > Nije baš tolika drama. Dok sam prodavala neku tehniku na njuškalu bilo bi mi nerazumno da ne pozovem ljude da testiraju, da pokažem da radi i sl. inače prodajem mačka u vreći. > > U to vrijeme su i neke curke isprobale odjeću kod mene, probrale kaj im se sviđalo i redovito kupile više nego su planirale... > Hm kakve sve razbojnice zalaze na ovu stranicu, draga ošlo bi tebi svašta iz stana i to ne svojevoljno Ma ne prodajem ništa Zarino trenutno tak da se ne brinem :')
2016 11 26
:') :') :') :') :') :') :') :') koja radna subota , dobro jutro,
2016 11 26
1 2 3 4