Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

CC EAST kako doci

Ako mi mozete pomoci, trebala bi do CC East a nikad nisam bila tamo...isla bi tramvajem do Elke i kud onda? Ima li plocnik lijevo cestom ili bas moram ici javnim prijevozom? :")
2016 11 26
Nisam iz Zagreba ali znam, ima pločnik do tamo, bila prije 3 godine.
2016 11 26
> Purple: > Ako mi mozete pomoci, trebala bi do CC East a nikad nisam bila tamo...isla bi tramvajem do Elke i kud onda? Ima li plocnik lijevo cestom ili bas moram ici javnim prijevozom? :") od elke pjeske ima cca 10-15minuta, ima i bus koji vozi onuda,stanica mu je negdje kod elke pa mozes sici kod zelene trznice,ako se ne varam to su 2 stanice busom, mozes vidjeti city centar iz busa
2016 11 26
Jednostavnije je (a i brže) sa Glavnog kolodvora busom 281 za Novi Jelkovec. 10. stanica je Zelena tržnica, odmah preko ceste je CCO East. Ili s Kvaternikovog trga bus 215 za Trnavu.
2016 11 26
Hvala cure :")
2016 11 26
Samo ako ideš nedjeljom, ni za Boga nemoj čekati bus kod Elke, jer neće doći. :D Ugl. nije loše tramvajem, izađeš gdje si i rekla i onda samo šibaš lijevo, vidjet ćeš i znakove koji te vode :) Najlakše je, ipak, busom kako su rekle cure (ovisno zapravo koja ti je početna stanica), ali nedjeljom stvarno kombinacija tramvaj+noge naj opcija
2016 11 26