Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Sanitarna iskaznica? Pomoc

Pozdrav cure, Moram izraditi sanitarnu iskaznicu na vlastiti trosak (prvi put) do sada nisam nikad radila..Zanima me gdje ste vi radile prvi put u Zagrebu, dali cijene variraju? I kada vam je bila gotova izrada? Imam do iduceg tjedna vremena, tocnije ponedjeljak, hvala unaprijed
2016 11 30
Sanitarna ti se ceka od tjedan do dva znas to?kad predas uzorak mislim.. ne bude to expresno
2016 11 30
i mene zanima kak to tocno ide :) mogu bilo gdje predati uzorak i kad moram platiti? prije ili kad bude gotova? zovem ih, al se ne javljaju :/
2016 11 30
Ovisi za što treba sanitarna. Ako ima poveznice s hranom maksimalno 5-6 dana, ako ne, u tom slučaju slijedeći dan. Budeš li radila sa hranom, kupi u ljekarni kutijicu dan prije, uzorak stolice u kutijicu i u frižider (bljak), cijena je 185kn. Treba li ti za nešto drugo, ne treba uzorak, cijena je 125kn. ;)
2016 11 30
Sanitarna iskaznica se dobiva isti dan kad se donese uzorak ,tad se i plaća- cijena je oko 200kn za prvi pregled.A pregled se obavlja za tjedan dana otkad je donešen uzorak.Neznam za Zagreb gdje je,ali to bi trebalo biti na epidemiološkom odjelu bolnice.😊
2016 11 30
> LeptiricaEma: > Sanitarna iskaznica se dobiva isti dan kad se donese uzorak ,tad se i plaća- cijena je oko 200kn za prvi pregled.A pregled se obavlja za tjedan dana otkad je donešen uzorak.Neznam za Zagreb gdje je,ali to bi trebalo biti na epidemiološkom odjelu bolnice.😊 U Zagrebu ima na više lokacija i u sklopu Domova zdravlja/higijensko-epidemiološke ispostave (ne svih) u Rockefellerovoj, Mirogojskoj i..
2016 11 30
Znam za dvije lokacije, u Sesvetama, dom zdravlja Ninska 10 i na Krugama,Kruge 44, dom zdravlja Trnje...jeftinije je na Krugama.
2016 11 30
> gazela: > Znam za dvije lokacije, u Sesvetama, dom zdravlja Ninska 10 i na Krugama,Kruge 44, dom zdravlja Trnje...jeftinije je na Krugama. Meni sanitarna nikada nije trebala, ali znam da je na Kruge 44 cijena 185kn ako je potreban uzorak stolice (ovisi za koje radno mjesto) čeka se 4-5 dana, ako nije potreban uzorak, 125kn, gotova isti dan/odmah. Uzorak se predaje od 07,30h do 09,30h Kontakt telef.: 01/6151 800
2016 11 30
zvala sam u kruge 44 i najbolje su mi objasnili kako to funkcionira, donjeti cu uzorak i taj dan dobiti karton sa kojim mogu raditi dok ne dode iskaznica za tjedan dana, hvala cure na odgovorima, i nadam se da ce i jos nekome pomoci :)
2016 12 01
> maruska89: > zvala sam u kruge 44 i najbolje su mi objasnili kako to funkcionira, donjeti cu uzorak i taj dan dobiti karton sa kojim mogu raditi dok ne dode iskaznica za tjedan dana, hvala cure na odgovorima, i nadam se da ce i jos nekome pomoci :) Super :) Ja nisam znala za tel, ali zato je katarinamartina pomogla :)
2016 12 01
Bok, potrebna mi je mala pomoć. Nadovezujem se na temu sanitarne iskaznice. predala sam uzorak i platila sanitarnu prije 2 mjeseca... Problem je sto sam, zbog manjka osoblja, zadnja dva mijeseca radila jutarnju smjenu a nedjeljom sam imala slobodno pa nisam bila u mogućnosti otić podignut sanitarnu. Zanima me hoću li trebati nešto nadoplatiti ili postoji mogucnost da moram ponovno praviti novu? ako je netko imao iskustva ili bio u ovakvoj situaciji pa mi moze dati nekakav savjet. Unaprijed hvala
2017 01 31