Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cistitis :(

Helou ima netko možda neki savjet kako prirodno zaliječiti upalu mjehura tj cistitis? Užasno me boli već par dana, naročito ujutro, a zbilja zazirem od antibiotika pa nisam išla liječniku (također, nisam ni platila zdravstveno 2 mj, tako da mi ni to ne ide u prilog :s ) Help :,'(
2016 12 15
Možeš pokušati s čajem od brusnice. Uvih H. Ili Urosal Lady. Samo ne miješati.
2016 12 15
Uz sve nabrojeno piti punooooo tekućine, ali ono, baš se nalijevati da se što lakše ispere.
2016 12 15
Kad sam ja imala jake upale stvarno mi nista nije pomoglo osim antibiotika :( doslovno nisam mogla normalno živit.. ali kako su rekli brusnica ili uvin h čaj ali jedno drugo neutralizira pa se moras opredjeliti za jedno :D sretno, znam kolika je muka!
2016 12 15
Pozz, moja teta preporuca caj od lista svjezeg persina... kaze da je to stari lijek... nisam isprobala jer kad imam cistitis onda je turbo jak i ne mogu bez antibiotika 😅
2016 12 15
Hvala vam svima <3 Prije par dana me boljelo, najviše ujutro, i pila sam čaj od koprive pa je prošlo. Jučer ga nisam popila jer sam cijeli dan bila vani, letala okolo i jutros opet agonija :/
2016 12 15
Preporučam dekagram peršina, isto toliko limuna sa korom zajedno zblendati, dodati dekagram meda i 1dcl maslinovog ulja, opet sve zajedno zblendati, i svaki dan uzimati žlicu toga prije svakog obroka, nije tako loš okus a pomaže kod cistitisa, blažih upala mjehura pa čak i kod escherichie coli, recept sam dobila od doktora i stvarno rješava probleme jako brzo. :)
2016 12 15
Imam isti problem, suosjecam :( budem ja probala ovaj zadnji recept jer cajevi ne pomazu dugorocno...meni se vraca svaka dva mj sad sam pitala na ordinacija.hr zasto to tako
2016 12 15
Za utjehu, moj urolog mi se jadao da mu i trudna zena ima istih problema i da ne zna kak joj vise pomoci :D Meni ovi narodni lijekovi nisu nista pomagali, a skuhala sam i ispila svakakvih gadosti.
2016 12 15
Evo da javim razvoj situacije :D Kupila sam danas Holyplant urološki čaj i pomogao je (piškim kroz dan bez suza, ali situacija ionako ujutro bude najgora, tako da ćemo vidjeti ujutro :/ ). Košta 19kn, zato mi i je bio opcija jer sam siromašna do bola trenutno (studentski život :D ). Pije se jedna šalica dnevno, maksimum tjedan dana. Ne znam otkud mi taj cistitis, se to dobije prehladom, bakterijama, kako? Sigurna sam da je to jer imam apsolutno sve simptome koji su navedeni za taj problem. Tuširam se zbilja svaki dan, imam istog dečka već godinu i pol i već dvije godine mi se nije pojavljivao, ne znam što se događa :|
2016 12 15
Bakterije draga, bakterije. Trebala bi napraviti urinokulturu da vidis tocno koje, ali kak si napisala da nemas zdravstveno mozemo samo baciti grah da saznamo. Bitno da caj pomaze, dok ne places od bolova i ne piskis kapljice dobro je :) Eliminiraj slatko, pij puno vode, pokrij bubrege i probaj malo mirovati.
2016 12 15
> Monifique: > Ne znam otkud mi taj cistitis, se to dobije prehladom, bakterijama, kako? Sigurna sam da je to jer imam apsolutno sve simptome koji su navedeni za taj problem. > Tuširam se zbilja svaki dan, imam istog dečka već godinu i pol i već dvije godine mi se nije pojavljivao, ne znam što se događa :| Isto je bilo i meni, skoro 3 godine svakih par mjeseci se vracalo, svaki put antibiotik jer cajevi nisu pomagali. osim pretraga krvi napravila sam i utz abdomena, sumnjala je doktorica na bubrege. medutim sve uredno samo se pojavilo prosirenje stijenke mjehura, znaci cista u nastanku. i nakon milijum i jedno pitanje dosle smo do zakljucka da je bakterija usla kateterom u bolnici (rodila dva puta na carski ). da kucnem u drvo, od onda nisam vise imala, ali uvijek se moze vratiti. cajevi su za prevenciju kod slucajeva osjetljivog mjehura na upale.
2016 12 16