Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nabijanje cijena (ebay)

Bas gledam malo kod nekih cura, i toliko njih nabije cijenu za nesto sto su narucili duplo jeftinije sa ebaya! Ja osobno narucujem i izlistala sam prakticni cijeli ebay. Nausnice koje kostaju dolar (6kn), se prodaju po 20-30 kn pa cak i vise :( O haljinama i trapericama da ne pricam.. [:tuzan]
2013 04 09
parfemi također... sa fragrancex-a... tamo 150, tu 250 itd itd
2013 04 09
sve što dođe na krpice poraste mu vrijednost
2013 04 09
to ti je čista trgovina i to je ok
2013 04 09
yup,veliki problem ovdje na krpicama..al po drugoj strani kupci su si u jednu ruku sami krivi!Jer ak vec kupujes nesto i vidis da je ocito s ebaya..potrudi se upisati u njihovu trazilicu i vjdet koja je ralna cijena...ako preplatis-sam si si kriv!
2013 04 09
ViiVii - istina, i to sam vidjela ana002 - kuzim ja to, ljudi zele zaradit ali opet mi je glupo kad to vidim.
2013 04 09
oko te stvari su uvijek podijeljena misljenja, jedni kazu da je osobni odabir koliku ces cijenu staviti a drugi opet da je previse toliko nabijati cijene za bilo sto, pa i za ebay. ja osobno pripadam ovoj drugoj grupi. u redu mi je ako stavis neku malu provizijicu, oko 5-10 kuna ako si ti to sebi narucio pa ti je doslo i ne odgovara ti jer ipak je postojala mogucnost da ti to ne stigne, odnosno riskirao si pa okej.isto tako ako narucujes za druge pa uzmes provizijicu od 5-10 kn ali provizije od 150% cijene nisu nimalo u redu. ja osobno zivim na tom ebayu.nakit je prejeftin i stalno ga narucujem i samo se nasmijem kad vidim da cure stvar koju sam ja platila 99 centi ovdje prodaju za 30 kuna. ali dobro [:smije]
2013 04 09
Ja osobno nebi nikad tak..i to bas ono-ocito..mene bi bilo sram.al sto ljudi-sto cudi!Cim vidim kineskinju na slici il sliku ocito s ebaya muka mi je vec...
2013 04 09
kad sam krenula pisati komentar nije bilo nijednog komentara i posaljem komentar kad ono 5 komentara vec napisano [:hihot] [:hihot] [:smije]
2013 04 09
sporo tipkaš [:jezik]
2013 04 09
converse47, pa da to govorim tako i ja razmisljam. Ne zelim imenovat, sad kad sam gledala na najpopularnije mi je izbacilo nesto za sto je podignuta cijena za vise od 100 kn! O nakitu da ne pricam, tako i ja :) Motherofdragons- nakit se isplati kupovat, bar vecini [:zaljubljen]
2013 04 09
to je istina! ja sam vidjala i onaj "victoria's secret" kao da se prodaje po 100 kn, a na ebayu 50 kn aaa [:boji]
2013 04 09
istina, tako i ja :) ugl vecinu prepoznam kad pod drugu ili trecu sliku stave onu s interneta, pa odmah prepoznam ebay. Malo trazim, listam i naravno jeftinije nadjem :)
2013 04 09
I to sam vidjela! Cudi me sto admini nisu obrisali tu sliku, jer cim ja stavim slucajno kao prvu sliku artikl s neta odmah mi se izbrise naravno, a nekim curama stoji dok ne prodaju [:vrti]
2013 04 09
pa koliko znam nesmije se navesti više veličina i boja
2013 04 09
1 2