Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Proširenja za Chrome i antivirus

Helllo :) Cure, možete li mi preporučiti neko proširenje za Chrome koje provjereno radi svoju zadaću čuvanja sigurnosti pretraživanja? Btw - koji je najbolji antivirus za laptop s Win10? Hvala :") o:)
2017 01 07
> Colonia: > Helllo :) > Cure, možete li mi preporučiti neko proširenje za Chrome koje provjereno radi svoju zadaću čuvanja sigurnosti pretraživanja? > Btw - koji je najbolji antivirus za laptop s Win10? > Hvala :") o:) Win 10 ima svoj defender i ne treba dodatni antivirus. U chrome možeš u postavkama "narediti stranicama da te ne prate"
2017 01 07
> Blliss: > > Colonia: > > Helllo :) > > Cure, možete li mi preporučiti neko proširenje za Chrome koje provjereno radi svoju zadaću čuvanja sigurnosti pretraživanja? > > Btw - koji je najbolji antivirus za laptop s Win10? > > Hvala :") o:) > Win 10 ima svoj defender i ne treba dodatni antivirus. > U chrome možeš u postavkama "narediti stranicama da te ne prate" Hah, nisam uopće znala, moram sad ići čitati o tome x-) Hvala tii
2017 01 07